رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Neverdie چک پیسی

Techno

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Techno.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NeverDie.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: ایشون بنده رو به دلیل عدم همکاری در چک پیسی بن کردن

۱.بنده هیچکاری نکردم ایشون نتشون خراب بود وسط چک پیسی هی تایم اوت میخورد بعد میومد می‌گفت چرا تایم اوت زدی

۲.بنده یک ایونت گذاشتم کسی نتونست منو بزنه منم لگ بودم یکمی که ریکورد ایونت کامل دارم به این دلیل اومدن چک پیسی

۳.بنده هنگام چک پیسی کرش شدم ولی خب بخاطر خود ادمین مربوطه بوده ایشون کل پیسی من رو گشته بودن هر دفعه که تایم اوت میخورد باید گیمو باز میکردم ببینم چی میگه برای بار آخر که تایم اوت خورد بنده الت و تب که خواستم کنم گیم باگ شد و تو دسکتاپ موند و کرش شدم چون خیلی تب باز کرده بودن

۴.فایل لاگ کرش ارسال شد همراه مدارک و ریکورد کامل ایونت رو دارم میتونم همش رو آپلود کنم بفرستم ببینید چیتی در کار بوده یا نه

۵.بنده انبن کردم و ۴ کا گلد دادم درخواست دارم گلدم بک بخوره در صورت قبول شدن

پ.ن:ایشون بدلیل ایونتی که من گذاشتم اومدن چک پیسی ایشون می‌بایستی اول ریکورد من رو میکرفتن سپس به چک پیسی مراجعه میکردن

• مدارک (فیلم یا عکس):برای @Empty ارسال شد

Link

ویرایش شده توسط Techno
  • مرسی 1

DeltaBoy.png

❄️IM❄️

? Delta?Boy?

DeltaBoy.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود خدمت شما شاکی عزیز @Techno
شکایت شما رد شد.

- عملکرد ادمینِ مربوطه صحیح بوده و شما به درستی از سرور محروم شدید.

? دلیل محرومیت شما:

نقل قول
  • کنترل سیستم:

سیستم‌های بازیکنان مشکوک به استفاده از نرم‌افزارهای تقلب و مودهای غیرمجاز میتوانند توسط ادمین‌ها کنترل شوند.
رد کردن درخواست کنترل و عدم همکاری (خروج از بازی، crash دادن خود، ایجاد مزاحمت برای ادمین هنگام کنترل و سایر موارد مشابه) قابل مجازات است (مجازات: 30 روز محرومیت)

توجه: افراد حاضر در دسته‌های ویژه و ملایم نیز علاوه بر مسدودیت از دسته‌های متوسط مشمول مجازات اخراج با 80FP از اقلیت مربوطه خواهند شد.
تلاش برای پنهان کردن فایل‌ها (اجرا کردن CCleaner و یا سایر برنامه‌ها، حذف فایل‌ها هنگام کنترل)، داشتن فایل‌ها و نرم‌افزارهای تقلب حتی درصورتی که مورد استفاده قرار نگرفته باشند موجب اعمال مجازات بر روی حساب کاربری فرد می گردد.
مجازات مسدودیت از دسته‌های متوسط به مقدار مجازات محرومیت افراد به دلیل استفاده از نرم‌افزارهای تقلب و مودهای غیرمجاز می باشد.

موفق باشید، بسته شد.

• مرسی 1

「 !...ᴵ ᵂᵒᵘˡᵈ ᴿᵃᵗʰᵉʳ ˢᵖᵉⁿᵈ ᴱᵛᵉʳʸ ᴹᵒᵐᵉⁿᵗ ᴵⁿ ᴬᵍᵒⁿʸ ᵀʰᵃⁿ ᴱʳᵃˢᵉ ᵀʰᵉ ᴹᵉᵐᵒʳʸ ᴼᶠ ʸᵒᵘ 

𝙳𝚊𝚖𝚘𝚗 𝚂𝚊𝚕𝚟𝚊𝚝𝚘𝚛𝚎 -

2a60-ca%C3%ADn-damon-salvatore.gif

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

AmirHosseiN.png

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• Empty موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...