رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ساختن خانه دلخواه

karadayii

ارسال‌های توصیه شده

با سلام من آمدم با نظری جالب و پر محتوا به نظر من باید یک چیزی اضافه بشه حالا اون چیه مثلا ما با دادن تعداد گلد بتوانیم خانه خود را تزیین کنیم یعنی چه مثلا داخلی خانه تغییر کند مثلا شکل هایی به داخلی خانه اضافه شو مثل دوبلکس.چوبی.سنگی.ویلایی.آپارتمانی.قصر و.... باشه که با تعداد گلدی بتوانیم آن ها را بسازیم مثلا قصر را با ۳۰ کی گلد بتوانیم بسازیم که نسب  به گلد که می دهیم باحال هم باشد مثلا بزرگ باشد و چیز های دیگر هم به آن اضافه شو مثلا تلویزیون بزرگ و .... حالا اون داخلی که با ۲.۴.۱۰ کی گلد هست داخلی کوچک.متوسط.بزرگ.آن هم خوب است ولی این بهتر است هم درآمد خوبی برای سرور هست و هم باحال هست و پلیر ها هم برای این گلد میزنند هم سرور سود میکنه و هم ما و همین طور میتواند جزئیات بیشتر هم داشته باشد
ninjaxpwer1.png

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

karadayii.png2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱۴۰۲/۸/۲۸ در 18:02، ninjax گفته است:

با سلام من آمدم با نظری جالب و پر محتوا به نظر من باید یک چیزی اضافه بشه حالا اون چیه مثلا ما با دادن تعداد گلد بتوانیم خانه خود را تزیین کنیم یعنی چه مثلا داخلی خانه تغییر کند مثلا شکل هایی به داخلی خانه اضافه شو مثل دوبلکس.چوبی.سنگی.ویلایی.آپارتمانی.قصر و.... باشه که با تعداد گلدی بتوانیم آن ها را بسازیم مثلا قصر را با ۳۰ کی گلد بتوانیم بسازیم که نسب  به گلد که می دهیم باحال هم باشد مثلا بزرگ باشد و چیز های دیگر هم به آن اضافه شو مثلا تلویزیون بزرگ و .... حالا اون داخلی که با ۲.۴.۱۰ کی گلد هست داخلی کوچک.متوسط.بزرگ.آن هم خوب است ولی این بهتر است هم درآمد خوبی برای سرور هست و هم باحال هست و پلیر ها هم برای این گلد میزنند هم سرور سود میکنه و هم ما و همین طور میتواند جزئیات بیشتر هم داشته باشد
ninjaxpwer1.png

دوست عزیز این از قبل تو سرور  هست 

ولی هر کسی نمی تونه تغییر بده(با در نظر گرفتن پول)

𝕀 𝕒𝕞 𝕟𝕠𝕥 𝕒 𝕡𝕝𝕒𝕪𝕖𝕣…𝕀’𝕞 𝕥𝕙𝕖 𝕘𝕒𝕞𝕖

4c3204_24%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7.png

لینک به دیدگاه

با سلام

این مورد از قبل وجود داره

برای خرید میتونید از دستور Shop/ استفاده کنید

و برای مواردی مثل  Drink/ و up | /Down/ و یا وسایل GYM و یا موارد این چنینی به کلیک مراجعه کنید.

من از تاریکی نمیترسم؛ تاریکی از من میترسه

Marcello.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۲۸ در 20:17، Firdok گفته است:

این مورد از قبل توی سرور بوده. فقط تعداد گلدی که باید پرداخت کنی خیلی بیشتر از تعداد پیشنهادیته

دقیقا?

برا اینکارا باید دستت بیشتر بکنی تو جیبت?

• دوست دارم که 1

Paramedics

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۲۸ در 18:02، ninjax گفته است:

ninjaxpwer1.png

داش خیلی وقته اینو تو گیم داریم 

یکی گوشیو از دست این بچه بگیره

• مرسی 1

Just nothing....

iBlack.png

Khode_Black.png

?? ????:

iElyas.png

Realmoji.png

iNaji.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

+

هی میگزره....!              

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...