رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کم کردن خرید گلد با پول بازی و به جای آن پول بازی رو با پول واقعی ترید زد و بشه یه درآمد بگیریم.

AkbarGta

ارسال‌های توصیه شده

اگه بشه هر 1 mil  رو با پول واقعی به ارزش 5 هزارتومان ترید زد میشه درآمد کسب کردم و البته باید قسمت خرید گلد با پول بازی خیلی  بیاد پایین ( خیلی خیلی باید بیاد پایین یعنی 200 گلد باید بشه 10k پول بازی)

هم دلالی میاد پایین هم مردم میرن کارای مختلف انجام میدن نه هی برن 8K gold ,2k gold ,808 gold , 200 gold for sell  انجام بدن و همه ی بازی به همین گلد باشه.

شاید هم علی جان اگر مردم نرن Gold بخزن شما ضرر کنید ولی سرور باید بالانس بشه نه فقط Gold و باید ازش درآمد کسب کنیم چون من پلیر دارم شب تا صبح بازی میکنم مامان و بابام میگن این پول واقعی میده بهت انقدر بازی می کنی برو کار کن این چیه و من دیگه بازی نمی کنم  چون باید پول واقعی هم در بیارم میرم سر کار و دیگه سرگرمی با پول دوتا رو با هم ندارم . حداقل به خاطر اینکه به بقیه بگیم با بازی کردن arsacia هم میشه یه درآمد داشت این کار رو انجام بدید بعد حتی سرور تا 1000 تا هم پر میشه به خاطر پول واقعی .

امیدوارم یه روز همچین اتفاقی رقم بخوره.

8 دقیقه قبل، AkbarGta گفته است:

اگه بشه هر 1 mil  رو با پول واقعی به ارزش 5 هزارتومان ترید زد میشه درآمد کسب کردم و البته باید قسمت خرید گلد با پول بازی خیلی  بیاد پایین ( خیلی خیلی باید بیاد پایین یعنی 200 گلد باید بشه 10k پول بازی)

هم دلالی میاد پایین هم مردم میرن کارای مختلف انجام میدن نه هی برن 8K gold ,2k gold ,808 gold , 200 gold for sell  انجام بدن و همه ی بازی به همین گلد باشه.

شاید هم علی جان اگر مردم نرن Gold بخزن شما ضرر کنید ولی سرور باید بالانس بشه نه فقط Gold و باید ازش درآمد کسب کنیم چون من پلیر دارم شب تا صبح بازی میکنم مامان و بابام میگن این پول واقعی میده بهت انقدر بازی می کنی برو کار کن این چیه و من دیگه بازی نمی کنم  چون باید پول واقعی هم در بیارم میرم سر کار و دیگه سرگرمی با پول دوتا رو با هم ندارم . حداقل به خاطر اینکه به بقیه بگیم با بازی کردن arsacia هم میشه یه درآمد داشت این کار رو انجام بدید بعد حتی سرور تا 1000 تا هم پر میشه به خاطر پول واقعی .

امیدوارم یه روز همچین اتفاقی رقم بخوره.

دوستان اگر موافقید زیر این پست بنویسید تا بیشتر دیده شود .

غیر ممکن وجود نداره. فقط انجامش بده! و از هیچ چیز نترس.

:My Accounts

Akbar_Gta.png

Akbar_Gta%5B1%5D.png

Akbar_Gta%5B2%5D.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب شد که گفتی . در مورد همین گولد که هم گرونه هم با میزان پولی که میده با توجه به هزینه ها تو بازی نمی‌خونه باید یه نظری بشه الان شما چهارصد هزار تومان میدی که 22کا گولد مگیری اگه بخوای تبدیل به پول کنی میشه ۵ میل به زور 

ولی گیفت کارت کنی ۱۰ میل می‌فروشی . جدا از اون شما یه ماشین مثل بنز داری که پول بیمه اش یه هزینس پول بدون بیمش ۳۵کا یا ان ار جی ۲۵ کاس تو خوب برونی تیر میزنن می‌کوبن پرت میکنن تو اب الان کسایی که لامبورگینی دارن ۲۵۰ کاس هزینش میشه ۲ ساعت کار تو تراک اونم با اکانت ویژه بعد که طرف میزنه پول که نمیده در میره هزینه بالاس پول ماشینا بالاس پول گولد هم بالاس یا درآمد بالا بره یا هزینه بیاد پایین ولی بازم دمتون گرم

لینک به دیدگاه

چشم

پیشنهاد خوبیه ولی قیمت گلد خیلی پایین بیاد بد نیست 

آخه ۲۰۰ گلد ۱۰؟ الان خیلی پایینه ۱۵۰ کی به زور میره

از اینورم منظورت اینه ۵ هزار تومن پول بدیم ۱ میل پول اضافه شه به اکانت؟

عزیز من خوده ۲۰۰ گلد ۶ تومنه که اونم ۱۵۰ بزور میره چطوری یه میل ( اگه اشتباه نخونده باشم )

اگه قیمت نره بالا که خوبه

بازم پیشنهاد خوبی بود بعضی از این ها رو عملی کنن بهتره بازم با تشکر از نظر و پیشنهاد شما?

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

به سه دلیل عملی نخواهد شد

یک اقتصاد سرور به نابود میشه و تورم ایجاد میشه حالا چرا ؟ هر 200 گلد درحال حاضر بدون تخفیف 8 هزار تومنه که گیریم خریدی، تو گیم به زور 150k سل بره به عبارتی میشه هر 150k = 8 هزار تومن حالا شما میگی اینو بنداز دور هر یک میلیون بازیو مساوی کن با 5 هزار تومن و یه جورایی گلدو حذف کن که من بیام هر یک میلیون رو بفروشم 5 هزار تومن، اینجوری بالانس بودن اقتصاد سرور به فنا میره و یه تورم بزرگ راه میوفته

دو : 5 هزار تومان ارزش اینهمه وقت تلف کردن برای پول درآوردن رو نداره، اگه قرار بر این باشه که سر درآوردن پنج هزار طرف خودشو دو شقه کنه و تایم  بزاره چه کاریه ؟ میره همون تایمو تو دنیای واقعی صرف می‌کنه هم یه مهارتی کسب میکنه هم صد ها برابر اون پنج هزار تومن رو درمیاره.

سه به ضرر سرور هست و بخشی از درامد سرور قطع میشه در نتیجه بخشی از پولی که سرور باهاش سر

پاس قطع میشه و شاید سرور برای همیشه خاموش شه.

ویرایش شده توسط FIRDOK

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، FIRDOK گفته است:

به سه دلیل عملی نخواهد شد

یک اقتصاد سرور به نابود میشه و تورم ایجاد میشه حالا چرا ؟ هر 200 گلد درحال حاضر بدون تخفیف 8 هزار تومنه که گیریم خریدی، تو گیم به زور 150k سل بره به عبارتی میشه هر 150k = 8 هزار تومن حالا شما میگی اینو بنداز دور هر یک میلیون بازیو مساوی کن با 5 هزار تومن و یه جورایی گلدو حذف کن که من بیام هر یک میلیون رو بفروشم 5 هزار تومن، اینجوری بالانس بودن اقتصاد سرور به فنا میره و یه تورم بزرگ راه میوفته

دو : 5 هزار تومان ارزش اینهمه وقت تلف کردن برای پول درآوردن رو نداره، اگه قرار بر این باشه که سر درآوردن پنج هزار طرف خودشو دو شقه کنه و تایم  بزاره چه کاریه ؟ میره همون تایمو تو دنیای واقعی صرف می‌کنه هم یه مهارتی کسب میکنه هم صد ها برابر اون پنج هزار تومن رو درمیاره.

سه به ضرر سرور هست و بخشی از درامد سرور قطع میشه در نتیجه بخشی از پولی که سرور باهاش سر

پاس قطع میشه و شاید سرور برای همیشه خاموش شه.

مردم ایران به خاطر 1 هزار تومان میان حالا 5 هزار تومان واقعا زیاده فکر می کنید کمه مردم نون ندارن بخورن . خب اگه من برم دنبال یه مهارت وقت بازی ندارم تعداد پلی ها کم میشه .

میگم علی جان ضرر میکنه اگه این طور بشه کسی گلد زیاد نمی خره ولی بنظرم سرور همین الان 4 تا هاستر داره که یعنی پول یه سرور نمیشه ؟

این طوری گلد کم تر ارزش داره خیلی هم خوبه چون پول زیاد = گلد زیاد = دلالی کم تر 

و توی خود بازی کار نمیکنی رفتی پول واقعی دادی پول دار شدی .

هر کی به هر حال نظری داره ممنونم که بیان کردید .

41 دقیقه قبل، CalaCe گفته است:

چشم

پیشنهاد خوبیه ولی قیمت گلد خیلی پایین بیاد بد نیست 

آخه ۲۰۰ گلد ۱۰؟ الان خیلی پایینه ۱۵۰ کی به زور میره

از اینورم منظورت اینه ۵ هزار تومن پول بدیم ۱ میل پول اضافه شه به اکانت؟

عزیز من خوده ۲۰۰ گلد ۶ تومنه که اونم ۱۵۰ بزور میره چطوری یه میل ( اگه اشتباه نخونده باشم )

اگه قیمت نره بالا که خوبه

بازم پیشنهاد خوبی بود بعضی از این ها رو عملی کنن بهتره بازم با تشکر از نظر و پیشنهاد شما?

ممنونم . من در اصل هدفم با این کار اینکه مردم برن کار کنند تا پول در بیارن نه اینکه با پول واقعی بری یه شب پول دار شی با level 1 . این طوری مردم کمتر دلالی می کنند و بیشتر گلد برای حساب ویژه می خرند تا پول بازی.

5 دقیقه قبل، AkbarGta گفته است:

دلالی کم تر 

دلالی کمتر میشه اگه گلد کم باشه و مردم میرن کار . به امید 1 mil و 5 هزار تومان پول واقعی

غیر ممکن وجود نداره. فقط انجامش بده! و از هیچ چیز نترس.

:My Accounts

Akbar_Gta.png

Akbar_Gta%5B1%5D.png

Akbar_Gta%5B2%5D.png

لینک به دیدگاه

32 دقیقه قبل، AkbarGta گفته است:

ممنونم . من در اصل هدفم با این کار اینکه مردم برن کار کنند تا پول در بیارن نه اینکه با پول واقعی بری یه شب پول دار شی با level 1 . این طوری مردم کمتر دلالی می کنند و بیشتر گلد برای حساب ویژه می خرند تا پول بازی.

فرمایش اینجا صحیح ?

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، AkbarGta گفته است:

مردم ایران به خاطر 1 هزار تومان میان حالا 5 هزار تومان واقعا زیاده فکر می کنید کمه مردم نون ندارن بخورن

حرف شما صحیح ولی کسی که واقعا دنبال پوله پا نمیشه بیاد ارساکیا دنبال پول میره دنیای واقعی کار می‌کنه.

20 ساعت قبل، AkbarGta گفته است:

خب اگه من برم دنبال یه مهارت وقت بازی ندارم تعداد پلی ها کم میشه .

هر چیزی بهایی داره

ولی خب میتونه خیلی خوب باشه برای ما پلیرا تا یه نونیم در بیاریم ( هدف از نظری که دادم مخالف بودن نبود دلایلی بود که احتمالا مدیریت بیان خواهد کرد و پیشنهاد رو عملی نخواهد کرد )

ویرایش شده توسط FIRDOK

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

نظرم کاملا منفیه و با تمام احترام پیشنهادتون اصلا جالب نیست

• دوست دارم که 1

Champ.png

respect.png
............
.......................................................................

.𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷'𝓽 𝓒𝓱𝓪𝓷𝓰𝓮 𝓦𝓱𝓪𝓽'𝓼 𝓓𝓸𝓷𝓮, 𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷 𝓞𝓷𝓵𝔂 𝓜𝓸𝓿𝓮 𝓞𝓷

لینک به دیدگاه

نظرم کاملا منفیه عزیز با تمام احترامی که برای شما قائلم ولی شما نمیای گیم بزنی که پول در بیاری میای صرفا تفریح کنی پس بی خیال این موضوع شو از جمله گیم هایی که این قابلت در امد زایی داره میشه csgo یا همون cs2 خودمون اشاره کرد که حتی برای درامد زایی تو اون شما باید قبلش یک پولی خرج کنید که میره تو جیب کمپانی پس به نظر من بی خیال این شو اگر دنبال پول در اوردنی برو از یک راه دیگه در بیار و کار کن امیدوارم ناراحت نشده باشی

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

درود

در گذشته راجب این پیشنهاد عناوین مختلفی و مطالبی ارسال شده و در طی بررسی بود اما تمامی تصمیمات در پایان به مصوبه مخالفت با این پروژه ها شد و این مورد انجام نخواهد شد.

موفق باشید.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما تکراری است/رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...