رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه شدن آرایشگاه به بازی

karadayii

ارسال‌های توصیه شده

با سلام به نظر من آرایشگاه به بازی اضافه بشه حالا چرا چون ما فقط یک مد مو دارم اون هم برای کاراکتر ها هست یا تزینات آرایشگاه اضافه بشه که ما بتونیم مدل موهای خوب و متنوع داشته باشه که بتونیم استفاده و ریش های متفاوت مثلا یکی کچل دوست داره با ریس بلند میره میره بزاره یا.... و پیشنهاد  خوبی است و عملی بشه عالی میشه و هنوز میتواند جزئیات بیشتر هم داشته باشد
ninjaxpwer1.png

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

karadayii.png2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

امکان پذیر نیست عزیز  فایوم یا جی تی ای ای وی آنلاین پلی نمیدی که ! کلا gta sa این امکانو نداره بحث محدویت کلاینت هم نیست از سمپ بگیر تا ام تی ای تو هیچکدوم انجام پذیر نیست موتوری که توی gta sa استفاده شده در این حد پیشرفته نیست که بشه همچنین کاری کرد 

( - )

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، ninjax گفته است:

با سلام به نظر من آرایشگاه به بازی اضافه بشه حالا چرا چون ما فقط یک مد مو دارم اون هم برای کاراکتر ها هست یا تزینات آرایشگاه اضافه بشه که ما بتونیم مدل موهای خوب و متنوع داشته باشه که بتونیم استفاده و ریش های متفاوت مثلا یکی کچل دوست داره با ریس بلند میره میره بزاره یا.... و پیشنهاد  خوبی است و عملی بشه عالی میشه و هنوز میتواند جزئیات بیشتر هم داشته باشد
ninjaxpwer1.png

اصلا ممکن نیست همچین چیزی تو سمپ 

Champ.png

respect.png
............
.......................................................................

.𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷'𝓽 𝓒𝓱𝓪𝓷𝓰𝓮 𝓦𝓱𝓪𝓽'𝓼 𝓓𝓸𝓷𝓮, 𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷 𝓞𝓷𝓵𝔂 𝓜𝓸𝓿𝓮 𝓞𝓷

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، ninjax گفته است:

ninjaxpwer1.png

با سلام امکان نداره همچنین چیزی به سمپ اضافه شه

میتوانید از دستور /TOYS استفاده کنید.

من از تاریکی نمیترسم؛ تاریکی از من میترسه

Marcello.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۲۵ در 14:29، FIRDOK گفته است:

امکان پذیر نیست عزیز  فایوم یا جی تی ای ای وی آنلاین پلی نمیدی که ! کلا gta sa این امکانو نداره بحث محدویت کلاینت هم نیست از سمپ بگیر تا ام تی ای تو هیچکدوم انجام پذیر نیست موتوری که توی gta sa استفاده شده در این حد پیشرفته نیست که بشه همچنین کاری کرد 

( - )

شاید تو Agsamp باشه ولی تو خوده سمپ?‍♂️

• دوست دارم که 1

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، CalaCe گفته است:

شاید تو Agsamp باشه ولی تو خوده سمپ?‍♂️

اصلا ممکن نیست مگر اینکه بگیرن یه موتور بازی سازی جدید بنویسن یا اینکه یه سیستم بنویسن که اسکینای مخصوص لانچر توشون باشه و این اسکینا جوری طراحی بشن که با یه چیزی تو مایه های تویز بشه لباسو مدل مو و... شونو عوض کرد ?

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه

38 دقیقه قبل، FIRDOK گفته است:

اصلا ممکن نیست مگر اینکه بگیرن یه موتور بازی سازی جدید بنویسن یا اینکه یه سیستم بنویسن که اسکینای مخصوص لانچر توشون باشه و این اسکینا جوری طراحی بشن که با یه چیزی تو مایه های تویز بشه لباسو مدل مو و... شونو عوض کرد ?

خواستن توانستن است و بس

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خب دوست عزیز از دستورtoys/ هم میشه اینکارو کرد

هی میگزره....!              

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...