رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

راب بیز در AGSAMP

Syd

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت همه شما دوستان، آقا واقعا بی انصافیه واسه کسی که با AGSAMP میاد راب بزنه همین که میشینه هک کنه 4 وانتد میشه و COP ها بدون ذره ای درنگ بلافاصله بندگان خدا رو کیل میدن و یک ساعت باید در جیل معطل بشن چون نمیشه همونطوری که در PC هک کرد تو اندروید هک کرد، منطقیه؟!?

اگه فعلا براتون مقدور نیست این مشکل AGSAMP اندروید رو فیکس کنید حداقل یه قانون بزارید تا 5 دقیقه اول وانتد هایی که راب بیز هستند کیل نشن....یکم راه بیاید با پلیرها لطفا.... 8 ماه از انتشار AGSAMP اندروید میگذره و هنوز اپدیتی برای فیکس کردن اینها نیومده.....بماند دیگر باگ ها!

@Ali @Toofan @WhiteCollar @Mohny @Meli 

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔               ℑ 𝔞𝔪 𝔩𝔢𝔞𝔯𝔫𝔦𝔫𝔤 𝔱𝔥𝔞𝔱 𝔴𝔥𝔬               ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر NG عه یا فکشن ویژه عه خودی باشه کاری نداره?

اما موافقم (+).

موسس عزیز این رو در کار های ضروری قرار دارند و با آپدیت AG:SAMP صورت خواهد گرفت.

اما تا اون زمان  (+) برای شما.

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

(+)

ولی با این قانون که ۵ دقیقه باید صبر کنی مخالفم حالا بهت میگم چرا من خودم به شخصه ببینم طرف خیلی بلد نیستم کیلش نمی‌دم می‌زارم وین و بهش میگم که وین شدی واسا تا بزنمت ولی متاسفانه بعضی ها بدون اهمیت گازش رو میگیرن و فرار میکنن خودشون باعث میشن اینطور رفتار کنیم.

• مرسی 1

♕♕♕
Alonso.png
GloriouS.png
☠☠☠ Alonso - RespecT - VikinG ☠☠☠
WK For Ever

لینک به دیدگاه

درود، نظر شما بسیار درسته و داره حق کسانی که با Android بازی میکنند خورده میشه.

تا ۵ دقیقه فقط برای Android Player ها برای کسانی که با Pc هک می کنند اسونه.

حرف شمارو من درک میکنم چون خودم Cop ام و حتی شما از Cmd /Launcher استفاده کردم تا ببینیم Agsampe یا نه که یکم واسش آسون بگیریم.

حرف شما بسیار صحیح می رسد، اما خدا کنه که به حرف پلیر ها گوش کنند.

درمورد Update های AGSAMP برای Launcher بزور میارن چه برسه که برای اندروید بیارن، اما الان دارن به سرور میرسن امیدوارم که حرف شما رو تایید کنند تا حق کسی خورده نشه، نظر بنده درمورد پیشنهادات شما (+) می باشد.

بدرود

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، Armour گفته است:

سرور میرسن امیدوارم

فعلا که دست ملایم رو برای XP کلن و همینطور بقیه فکشن ها رو در نظر نگرفتن ?

🍁🍁

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Vortlu گفته است:

فعلا که دست ملایم رو برای XP کلن و همینطور بقیه فکشن ها رو در نظر نگرفتن ?

چی بگم بخدا 

لینک به دیدگاه

با NG ها رفیق شو 

@Supervisor این چی میگه توضیح بده ?

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

فعلا فکر کنم با لانچر آپدیت بشه (PC) یا AGSAMP PC بیاد.

یکسری چیز ها هست داره مشخص می‌کنه.

مثال امروز Secondary connections اومد که ماله AGSAMP هست.

کیک شدن پی در پی افراد از بازی هم از دیگر نشانه ها هست.

ولی واقعا XP بزارید برای فکشن ها ?

آپدیت لانچر اندروید هم با AGSAMP PC می آید که ماشین ها و ابجکت های جدید اضافه بشه.

موفق باشید.

🍁🍁

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Alarm گفته است:

با NG ها رفیق شو 

بنده خدا راست میگه، بعضی کاپا باید تو خود بیز Fail کنن! 

مورد داشتیم Cop app پر وانتد بوده طرف نمیرفته بزنه، میاد این پلیرا رو تو بیز فیل میکنه

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، Supervisor گفته است:

مورد داشتیم Cop app پر وانتد بوده طرف نمیرفته بزنه، میاد این پلیرا رو تو بیز فیل میکنه

امروز PD ها فک کنم فعالیت نداشتند(مطمئن نیستم)

به خاطر این اتفاقات و کم شدن حقوق.

🍁🍁

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Syd گفته است:

با سلام خدمت همه شما دوستان، آقا واقعا بی انصافیه واسه کسی که با AGSAMP میاد راب بزنه همین که میشینه هک کنه 4 وانتد میشه و COP ها بدون ذره ای درنگ بلافاصله بندگان خدا رو کیل میدن و یک ساعت باید در جیل معطل بشن چون نمیشه همونطوری که در PC هک کرد تو اندروید هک کرد، منطقیه؟!?

اگه فعلا براتون مقدور نیست این مشکل AGSAMP اندروید رو فیکس کنید حداقل یه قانون بزارید تا 5 دقیقه اول وانتد هایی که راب بیز هستند کیل نشن....یکم راه بیاید با پلیرها لطفا.... 8 ماه از انتشار AGSAMP اندروید میگذره و هنوز اپدیتی برای فیکس کردن اینها نیومده.....بماند دیگر باگ ها!

@Ali @Toofan @WhiteCollar @Mohny @Meli 

اخ گفتی

Just nothing....

iBlack.png

Khode_Black.png

?? ????:

iElyas.png

Realmoji.png

iNaji.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۱۷ در 01:22، Vortlu گفته است:

اگر NG عه یا فکشن ویژه عه خودی باشه کاری نداره?

اما موافقم (+).

موسس عزیز این رو در کار های ضروری قرار دارند و با آپدیت AG:SAMP صورت خواهد گرفت.

اما تا اون زمان  (+) برای شما.

ایشالا به زودی مشکل حل شه و دوباره به یه وقت نا معلوم موکول نشه #_#

در ۱۴۰۲/۸/۱۷ در 01:25، Alonso گفته است:

(+)

ولی با این قانون که ۵ دقیقه باید صبر کنی مخالفم حالا بهت میگم چرا من خودم به شخصه ببینم طرف خیلی بلد نیستم کیلش نمی‌دم می‌زارم وین و بهش میگم که وین شدی واسا تا بزنمت ولی متاسفانه بعضی ها بدون اهمیت گازش رو میگیرن و فرار میکنن خودشون باعث میشن اینطور رفتار کنیم.

اره قبول دارم حرفتو دادا، اینی که گفتم مثال بود ولی خب اگه نمیتونن فیکس کنن مشکلو حداقل یه قانون بزارن !!

در ۱۴۰۲/۸/۱۷ در 04:53، Alarm گفته است:

با NG ها رفیق شو 

داش دیگ با همه NG ها نمیتونی رفیق شی که ?

در ۱۴۰۲/۸/۱۷ در 07:06، Supervisor گفته است:

اندروید پلیر مظلوم گیر آوردن ?

در ۱۴۰۲/۸/۱۷ در 06:49، Vortlu گفته است:

فعلا فکر کنم با لانچر آپدیت بشه (PC) یا AGSAMP PC بیاد.

یکسری چیز ها هست داره مشخص می‌کنه.

مثال امروز Secondary connections اومد که ماله AGSAMP هست.

کیک شدن پی در پی افراد از بازی هم از دیگر نشانه ها هست.

ولی واقعا XP بزارید برای فکشن ها ?

آپدیت لانچر اندروید هم با AGSAMP PC می آید که ماشین ها و ابجکت های جدید اضافه بشه.

موفق باشید.

برای فکشن ها که فکر نکنم XP بزارن، ولی COP ها واقعا نمیتونن کاری انجام بدن بخاطر این قانون شغل ها که واقعا نا حقیه.

در ۱۴۰۲/۸/۱۷ در 07:22، SeniorBlack گفته است:

اخ گفتی

روزی شخصی یک (ت) با خود حمل میکرد رهگذری پرسید این چیست که با خودت حمل میکنی؟ شخص گفت مگر نمیبینی دارم تحمل میکنم.... تحمل کردن از صفات بارز شخص بود?

(تحمل کنید ایشالا مشکل اندرویدم حل میشه??)

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

لینک به دیدگاه

نظر خوبیه چون توpc ایم بگیری دستاشو میبره بالا و تو اندروید اگر  تیر بزنی و نزنی ۴وانتت سریع میشی و تا می خوام هک کنی پلیس میاد و کیلت می کنه اگه مثل pc بشه واقعا عالیه

acigar.gif            acigar.gif

a46220_24ezgif-2-06505ffce5.gif

karadayii.png

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، ninjax گفته است:

نظر خوبیه چون توpc ایم بگیری دستاشو میبره بالا و تو اندروید اگر  تیر بزنی و نزنی ۴وانتت سریع میشی و تا می خوام هک کنی پلیس میاد و کیلت می کنه اگه مثل pc بشه واقعا عالیه

واقعا منطقی نیست دیگ، تو اندروید اگه هکریت گاد هم باشه هرکاری کنی بازم هنو شروع نشده 4 وانتد میشی! 

(pain)

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

لینک به دیدگاه

41 دقیقه قبل، Syd گفته است:

واقعا منطقی نیست دیگ، تو اندروید اگه هکریت گاد هم باشه هرکاری کنی بازم هنو شروع نشده 4 وانتد میشی! 

(pain)

دقیقا و این خیلی مسخرس. امیدوارم درستش کنن.

@Ali

!a None Person

Blur.png

CopyRight.png

Revengers

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Syd گفته است:

(pain)

آره واقعن منطقی نیست شروع نشده ۴ وانتت میشی حداقل اگه مثل pc بشه کار راحت تر میشه دیگه لازم نیست کلی استرس بگیری و سریع هم پلیس نمیرسه که کلیت کنه حداقل زمانی داری که بتونی هک کنی بعد پول بگیری و فرار کنی با نظرت کاملا موافقم

acigar.gif            acigar.gif

karadayii.png

لینک به دیدگاه

34 دقیقه قبل، AmuAmiir گفته است:

پاره شدیم از بس راجب این موضوع تاپیک زدیم

الانا فیکس نمیکنن

فعلا براشون درآمد نداره واس همونه ?

• هاها 2

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

سلام بنظر من این مشکلیه که واقعا باید حل بشه؛

من خودم اندرویدم بار ها و بارها همین که صندوق رو باز کردم با بیش از 2 3 NG روبرو شدم که همشون جلوی بیز کمپ نشسته بودن و درجا کیل دادن.

واقعا حق بعضیا خورده میشه حالا از ما که میگذره. ولی 1 ساعت زندان واقعا زیاده برای کسی که نه تنها پولی گیرش نیومده بلکه 3 4 کا بخاطر زندان رفتن از دست میده و حالا گانم یه پول ناچیزی ازش کم میشه.

بعضیا واقعا پول ندارن. میان یه راب بزنن یکم پول بگیرن؛ همینجوری منفی میخوره پولاشون الکی الکی سر هر رسپکتی هم میگیرن باید برن جیل.

حتی توی دنیای واقعی هم برای دزدی این حرکت غیر انسانی قتل رو ، نداریم.

یه زمانی وانتد کیل نبود شاید باز میشد تحمل کرد ولی اینکه الکی 1 ساعت بریم زندان خداوکیلی ناجوانمردانست.

(+) برای شما امیدوارم سریع تر اینجور مشکلات رسیدگی بشه.

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، Elsprogamer2023 گفته است:

حالا گانم یه پول ناچیزی ازش کم میشه.

حاجی اینا مهم نیست، مهم پول اون wk4 و یک ساعت زندانشه، زندان هم که دیدی، پر بچه‌س، همشون هم دارن گلشر میگن و واسه هم شاخ بازی درمیارن 

اونایی که با PC هستن، خب اکانت توی زندانشونو میزارن بمونه، میرن رو یه اکانت دیگه

ولی ما مجبوریم با همون اندروید اون یدونه اکانتو از زندان دربیاریم و با Rakdroid هم نمیشه اکانت توی زندانو On کرد 

10 ساعت قبل، Elsprogamer2023 گفته است:

11 ساعت قبل، Supervisor گفته است:

خدایی کدوم رابی میگیرن فروشنده رو همون اول میکشن؟ اگه هم بکشن، چرا وقتی فروشنده میمیره، ما وانتد میگیریم؟ کدوم خری تو بیز هست که در لحظه‌ی مرگ فروشنده به ما وانتد میده؟ اینجا تو این بازی اصن منطقی وجود نداره

باز ادمینا میان میگن اگه ماشینتونو بالای سقف خونه پارک کنید، منطقی نیست، Non-rp محسوب میشه

(این فک کنم از اوناس که خودشون حال کردن پس حرام اعلامش کردن) باوا من گیی زدم تو منطقتون..

میگن می‌خوایم گیم رو به Real نزدیک تر کنیم...

اونوقت بجای اینکه راب بیز رو بعده اینهمه مدت، اوکی کنن، اومدن میگن پارک ماشین رو سقف خونه Non-rp حساب میشه

ویرایش شده توسط AmuAmiir

6aa721_24InShot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4

914701_24InShot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4

2e7515_241721059672551.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، KingHeart گفته است:

دقیقا و این خیلی مسخرس. امیدوارم درستش کنن.

@Ali

انشالا

16 ساعت قبل، ninjax گفته است:

آره واقعن منطقی نیست شروع نشده ۴ وانتت میشی حداقل اگه مثل pc بشه کار راحت تر میشه دیگه لازم نیست کلی استرس بگیری و سریع هم پلیس نمیرسه که کلیت کنه حداقل زمانی داری که بتونی هک کنی بعد پول بگیری و فرار کنی با نظرت کاملا موافقم

خوده cop ها هم اگه یکم با پلیرا همکاری کنن، شما که باید اول اخرش کیل کنید!

البته بعضی پلیر ها هم اذیت میکنن و فرار میکنن.

15 ساعت قبل، AmuAmiir گفته است:

پاره شدیم از بس راجب این موضوع تاپیک زدیم

الانا فیکس نمیکنن

فایده نداره داداش باید 90c811_23Untitled.png دیگ پاره شی?

15 ساعت قبل، Supervisor گفته است:

(pain??)

14 ساعت قبل، Elsprogamer2023 گفته است:

سلام بنظر من این مشکلیه که واقعا باید حل بشه؛

من خودم اندرویدم بار ها و بارها همین که صندوق رو باز کردم با بیش از 2 3 NG روبرو شدم که همشون جلوی بیز کمپ نشسته بودن و درجا کیل دادن.

واقعا حق بعضیا خورده میشه حالا از ما که میگذره. ولی 1 ساعت زندان واقعا زیاده برای کسی که نه تنها پولی گیرش نیومده بلکه 3 4 کا بخاطر زندان رفتن از دست میده و حالا گانم یه پول ناچیزی ازش کم میشه.

بعضیا واقعا پول ندارن. میان یه راب بزنن یکم پول بگیرن؛ همینجوری منفی میخوره پولاشون الکی الکی سر هر رسپکتی هم میگیرن باید برن جیل.

یه زمانی وانتد کیل نبود شاید باز میشد تحمل کرد ولی اینکه الکی 1 ساعت بریم زندان خداوکیلی ناجوانمردانست.

(+) برای شما امیدوارم سریع تر اینجور مشکلات رسیدگی بشه.

ولی خب اگه اسکیل 5 باشی 100k هم واقعا پوله کمی نیست نسبت سختی کار، تنها مشکل همین راب زدن تویه Android هست، وگرنه تو Pc مشکلی نیست!

3 ساعت قبل، AmuAmiir گفته است:

خدایی کدوم رابی میگیرن فروشنده رو همون اول میکشن؟ اگه هم بکشن، چرا وقتی فروشنده میمیره، ما وانتد میگیریم؟ کدوم خری تو بیز هست که در لحظه‌ی مرگ فروشنده به ما وانتد میده؟ اینجا تو این بازی اصن منطقی وجود نداره

دوربین های امنیتی?

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Syd گفته است:

ولی خب اگه اسکیل 5 باشی 100k هم واقعا پوله کمی نیست نسبت سختی کار، تنها مشکل همین راب زدن تویه Android هست، وگرنه تو Pc مشکلی نیست!

موافقم.

با این مشکلی که اندروید داره اسکیل راب 1 با 5 توی بیز فرقی نمیکنه چون شما همون 40 کا رو بتونید بگیرید و برید هنر کردین.

نمیتونید بشینید که نیم ساعت ۱۰۰ کارو جمع کنید اخرم بدون هیچ پولی 1 ساعت برین آب خنک بخورین.

اصلا بی ارزش میشه اون اسکیل 5 ای که بخوای برای راب بیز استفاده کنی.

کاش یه سری از این مشکلات سریعتر حل میشدن.

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۲۰ در 14:26، iElyas گفته است:

موافقم.

با این مشکلی که اندروید داره اسکیل راب 1 با 5 توی بیز فرقی نمیکنه چون شما همون 40 کا رو بتونید بگیرید و برید هنر کردین.

نمیتونید بشینید که نیم ساعت ۱۰۰ کارو جمع کنید اخرم بدون هیچ پولی 1 ساعت برین آب خنک بخورین.

اصلا بی ارزش میشه اون اسکیل 5 ای که بخوای برای راب بیز استفاده کنی.

کاش یه سری از این مشکلات سریعتر حل میشدن.

چیزی تا پایان سال 2023 نمونده و طبق گفته ها اپدیت های Agsamp از رگ گردن به ما نزدیک تر است ?

ویرایش شده توسط Syd

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۲۰ در 11:46، Syd گفته است:

دوربین های امنیتی?

ولی چطوری اگه با PC راب بزنی و هی aim بگیری، دوربین های امنیتی بهت وانتد نمیدن؟

چرا با مینیگان هم 10k تیر خالی کنی رو صاحب بیز، بازم نمیمیره؟

گاد مود زده؟

منتغی؟

6aa721_24InShot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4

914701_24InShot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4

2e7515_241721059672551.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...