رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه شدن شرکت به بازی

karadayii

ارسال‌های توصیه شده

به نظر من شرکت به بازی اضافه بشه حالا چرا چون باحال میشه مثلا تو شرکت بزنی و تو بورس بری بورس ها هم بالا و پایین بیاد بورس هم با گلد بخری مثلا من 200کی پول دارم و می خوام تو بورس برم و گلد لازم دارم میرم از یکی گلد میگیرم و اون طرف می اید از سایت گلد میخره این هم یک درامد برای سرور میشه شرکت ها هم یک مکانی داشته باشه مثل تجارت ها بعد بقیه هم بتونن توشرکت کار کنن اگه ساحب شرکت بخواد و بقیه هم بتونن کار کنن و بورس و.... بخرن شرکت ها هم بتونن چیزهای دیگه هم بخرن بعد کسانی که بورس دارن بتونن بورس و... خود را بفروشن و یک درامد هم از طریق همین راه بورس میخره چند روز بعد پولش چند برابر میشه یا ضرر می کنه که خوب این هم یک شغل خوب و عالی هست و همین طور یک کار باحال هم هست که برای سرور خوب هست و هنوز جزییات بیشتر هم میتواند داشته باشد ?

• دوست دارم که 1

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

karadayii.png2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نظر جالبیه.

بزرگ شدن ارزو ای بود که         

به امتحانش نمی ارزید...!🥀🙃

Demise.png                                   

لینک به دیدگاه

موافقم 

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۱۶ در 20:15، ninjax گفته است:

به نظر من شرکت به بازی اضافه بشه حالا چرا چون باحال میشه مثلا تو شرکت بزنی و تو بورس بری بورس ها هم بالا و پایین بیاد بورس هم با گلد بخری مثلا من 200کی پول دارم و می خوام تو بورس برم و گلد لازم دارم میرم از یکی گلد میگیرم و اون طرف می اید از سایت گلد میخره این هم یک درامد برای سرور میشه شرکت ها هم یک مکانی داشته باشه مثل تجارت ها بعد بقیه هم بتونن توشرکت کار کنن اگه ساحب شرکت بخواد و بقیه هم بتونن کار کنن و بورس و.... بخرن شرکت ها هم بتونن چیزهای دیگه هم بخرن بعد کسانی که بورس دارن بتونن بورس و... خود را بفروشن و یک درامد هم از طریق همین راه بورس میخره چند روز بعد پولش چند برابر میشه یا ضرر می کنه که خوب این هم یک شغل خوب و عالی هست و همین طور یک کار باحال هم هست که برای سرور خوب هست و هنوز جزییات بیشتر هم میتواند داشته باشد ?

جالبه من موافقم.

.Appreciate everything you have because you only have it for a short time

لینک به دیدگاه

پیشنهاد خوبیه (+) اما چشام کور شد تا بتونم بخونمش

3 ساعت قبل، FIRDOK گفته است:

اینجا پیشنهاد دادن وقت تلف کردنه

حرف حق رو زدی

Champ.png

spidey.png
Champ - RespecT - Alonso

لینک به دیدگاه

به نام خدا.

پیشنهاد تکراری،لطفا‌ منتظر AGSAMP PC باشید.

((بر طبقه ی گفته ی علی صفحه آخر تایپیک های پیشنهادات و انتقادات چیزی بالغ بر ۳ یا ۴ سال پیش))

@Ali

ویرایش شده توسط AmIrYY

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۲/۸/۲۶ در 22:25، AmirHosseyn گفته است:

به نام خدا.

پیشنهاد تکراری،لطفا‌ منتظر AGSAMP PC باشید.

((بر طبقه ی گفته ی علی صفحه آخر تایپیک های پیشنهادات و انتقادات چیزی بالغ بر ۳ یا ۴ سال پیش))

@Ali

خوبه...

♕♕♕
Alonso.png
GloriouS.png
Alonso - RespecT - Champ

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۱۶ در 20:15، ninjax گفته است:

تکراری

نشدنی

و اینکه معض رضای خدا مثل ادم بنویس ادم بتونه بخونه

کور شدیم?

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

+

+

هی میگزره....!              

لینک به دیدگاه

?

هی میگزره....!              

لینک به دیدگاه

علی محدودیت سمپ اجرای این موضوع رو نشدنی نمیکنه چون توی چند تا سرور تا الان دیدم که سمپ بودن ولی این سیستم اوکی بود فقط ممکنه یکم سخت باشه پیاده کردنش @Ali

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما رد شد.

* پیشنهادات در رابطه با بورس، مارکت، ارز، Stock و ... تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...