رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایات بی مورد-Semtex

KiNgSiNa

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Senator.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: S3mtex.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز محرومیت),بازیکن S3mtex برای باره دوم هست که اینکارو انجام میدهد،و درخواست و تقاضا دارم بیشتر از دفعه قبل محروم شود،با تشکر.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت پاسخگو شکایت اول از همه بگم شکایت هام بی مورد نبوده و از هر 10 تا شکایت حداقل 7تا قبول شدند بسیاری از لینک شکایت هایی که شما گذاشتید تقریبا 40 درصد شکایتی هست که قبلا براش مجازات شدم میتونید UCP چک کنید 2 چندین مورد شکایت بنده هم سر 2 گانگی جواب ادمین ها بوده ولی به هر حال لینک شکایت های قبول شده رو میزارم و توضیحات بیشتر برای مسول های شکایت داده میشه

نمونه ای از شکایت های قبول شده :

2 عدد شکایت قبول شده تو یک پست

شکایت در مورد ماهان در اینجا رد شد اما در شکایت از لیدر قبول شد

این شکایت رد شده اما با پیگیری های بنده شکایت قبول شده و منتظر درست کردن جواب لیدر محترم هستم و در قبال بازیکن [Senator] هم شکایت قبول میشه

ادامه بدیم

مقداری از شکایت قبول شده 50/50

به هر حال مدارک بیشتر برای مسول فرستاده میشه

۱ ساعت قبل، KiNgSiNa گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Senator.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: S3mtex.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز محرومیت),بازیکن S3mtex برای باره دوم هست که اینکارو انجام میدهد،و درخواست و تقاضا دارم بیشتر از دفعه قبل محروم شود،با تشکر.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

و اینکه اگر نگاهی به این تاپیک بندازید میبینید هم بنده قبلا مجازات شدم و بلکه 80 درصد شکایت های رد شده برا اون شکایت هست

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @KiNgSiNa
شکایت شما رد شد
دلیل : شکایت هایی که در مدارک ذکر کردید، قبلا باعث مجازات شدنه بازیکن @Semtex شده است.
بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...