رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی - ViCtiM

Rha

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Rabbit.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ViCtiM.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  مدارک و توضیحات

• توضیحات: 

با سلام.
ابتدا اینو بگم که اگر بخواد توی این شکایت پارتی بازی بشه و از سمت مجموعه ی آرساکیا پیگیری نشه من از طریق سامانه یکپارچه شکایات - سامانه امتا وزارت کشور شکایت رو انجام میدم قطعا اونجا موسس این مجموعه در عرض 1 ثانیه جوابگوی شکایت من خواهد بود. پس امیدوارم اینجا پارتی بازی صورت نگیره. 
@Ali  شما بهتر در جریان هستید 

بنده از یکی از اعضای این اقلیت شکایت کردم و مدرک ucp قرار دادم که ایشون شغلشون رو به مزرعه دار تغییر داده بوده و در حال استفاده از این job بوده . از ucp خود ارساکیا معتبر تر ؟  مدرک از اینی واضح تر که نوشته ؟ هم لینک ucp و یوزر نیم مشخصه و هم صفحه شغل این کاربر. 

چرا لیدر پارتی بازی میکنه و چون شخص دوستشه میخواد ماس مالی کنه این شکایت رو ؟ 

تقاضای پیگیری جدی و شدید هم برای شخص و هم برای لیدر رو دارم با سپاس.

+ در صورت نیاز میتونید lag سرور رو هم چک کنید اگر سایت خودتونو قبول ندارید.  (بنده از صفحه شکایتم عکس و فیلم گرفتم و اگر حذف شه توی سامانه یکپارچه شکایات شکایتمو ثبت میکنم)

• مدارک (فیلم یا عکس): 

10.png

• هاها 6

?<>?<>?<>?*¸.✬★*´´☽*ԑ̮̑ঙ¸.★*´´☽*¸.★*´´☽*ԑ̮̑ঙ¸.★*´´☽??<>?<>?<>?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @DeniRia.

• با عرض معذرت بابت بی دقت لیدر محترم!

شکایت شما تایید شد و لیدر محترم مجازات شدند.

موفق باشید.

بسته شد.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...