رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا عدالتی در ایونت daveli

TAmahdi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:TAmahdi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Daveli.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:

• توضیحات:با سلام بنده در ایونت race با vehicle:Monster برنده شدم و بعد از نشستن در مکانی که برگزار کننده ایونت و ادمین برای برنده ها مشخص کردند رفتم، و بلافاصله بعد از نشستن بنده بازی برایم کرش کرد و بنده به ادمین ایونت مراجعه کردم و بعد از صحبت با ادمین دوباره به ایونت spawn شدم و بعد از spawn بنده من دوباره به محلی که برای برنده ها مشخص شده بود رفتم و بعد برگزار کننده ایونت به بنده شلیک کردند و گفتند که سوار vehicle شو و مسابقه بده و ادمین ایونت هیچ دخالتی نکردند.

و بعد از پیگیری بنده دوباره به پیش ادمین ایونت رفتم و ایشان گفتند:که فیلم ایونت را چک میکنند و اگر بنده برنده(winner) نشده بودم ،من را بن میکنند و بعد از چند دقیقه ادمین ایونت به  بنده مراجعه کردند و گفتند که در ایونت برنده نشده ام . اینجانب TAmahdi خواهشمند است که فیلم ایونت در زمانی که بنده برنده نشده ام (از نظر ادمین ) فرستاده شود. با تشکر 

• مدارک (فیلم یا عکس):فیلم کامل ایونت در اختیار ادمین ایونت Daveli است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

درود و وقت بخیر خدمت شما بازیکن گرامی

با توجه به قانون زیر:

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، ArSaCiA گفته است:
  • مسابقات (Events): 

مدارک شما در خصوص حضور شما در Event و کشته شدنتان توسط برگزارکنندگان Event باید کامل باشد.

و با توجه به اینکه شما مدرکی ارسال نکردید؛

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...