رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HelloHell.png
• سن واقعی: 25
• اسم واقعی: حامد
در 30 کلمه خود را توصیف کنید: شوخ طبع ، زرنگ ، باهوش ، خون گرم ، پایدار به قوانین، دوست دار بازیکن ها ، شاد شنگول ، دارای پشتکار ، مصمم ، متعهد ، وفادار ، دوستدار حیوانات ، شجاع ،  پرانگیزه ،  کنجکاو، اهل تلاش و کوشش، منطقی،  حساس به درست پیش رفتن کار ها ، عاشق ماشین سنگین و موتور 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ +6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 11:00 الی 14:00 18:00 الی 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: صرفا کسب تجربه بود 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): PD یکی از بهترین کاپ های سرور هستش و دوست دارم عضو این فکشن باشم و شاید یک کمی نظم بدم به سرور 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ بنا به تجربه ای که قبلا داشتم دوست دارم خاطره های قدیمی دوباره تکرار بشه برام
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +3 صبح عصر شب

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  McClane.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: علی 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: امیدوار مهربان باهوش خونسرد خوش اخلاق با تجربه تلاش و کوشش کننده جهت رسیدن به هدف ها, علاقه مند به پیشرفت و ترقی, صبور در انجام امور مختلف و پایبند به وظایف و اموره سپرده شده چه از سوی دیگران و چه به صورت طبیعی و علاقه مند به فکشن ویژه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 1 تا 8 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 4:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: مدتی هست فکشنی نیستم - خستگی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): داشتن علاقه به مجموعه فکشن های ویژه و همچنین اقلیت مناسب  دسته ویژه  و داشتن اشنایی های پیشینه با این اقلیت و داشتن تجربه های کافی جهت عضویت و فعالیت در این اقلیت را مناسب میدانم تا موجب پیشرفت در این دسته شود و همچنین بودن دوستان در این اقلیت
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه و آشنایی
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1 تا 10 بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RedHorse.png

• سن واقعی: 17

• اسم واقعی: اشکان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: عاشق کشور تمیز و شهر بدونه خلاف علاقه مند به گیم علاقه مند به ورزش فوتبال به دلیل تاریخچه بسیار قدیمیش و عاشق کار و درس دوست دارم همیشه بازی کنم و انلاین باشم تا بتونم زمان خالی روزمو پر کنم و فکر میکنم وقتی به داخل این فکشن بیام این موضوع برام اتقاق میوفته در کل هم پسر اروم و خوش اخلاقی و بامرامی هستم و یه زمان هایی از زندگیمم کتاب میخونم به جز کتاب خوندم عاشقه سفرم و خیلی پر تلاشم و علاقه مند به بازی ویدیویی هستم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت به بالا

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 23:00 - 18:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بیام دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون دسته ویژه بودن جزو علایق شخصی و بسیار خاص من هستش این فکشن بسیار نیرو های عالی و پر کاری داره و حس میکنم بسیار فکشنه خوبی میتونه برای من باشه و هست و خلق خو مناسبی برای من داره و دوست دارم شهر رو از آدم های آشوب گر و نا امنی پاک کنم و ارامش و صلح رو به این شهر برگردونم و مطمئن هستم که این کار رو حتما میتونم انجام بدم و سابقه عضویت در این فکشن رو دارم از پسش خوب بر میام.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون قبلا بودم تو این فکشن

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5 بار

4fff11_243cb309-245519845.jpg

کاش میشد از کیسه خلیفه انسانیت ببخشیم..

RedHorse.png

Pattern.png

Baroz.png

0d4409_242e1f02-24image0-2-2-2-2-1-gif-e

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RememberMe.png
• سن واقعی:  24
• اسم واقعی:  علیرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  از بازیکن های بسیار بسیار قدیمی مجموعه هستم همچنین با تجربه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟   5 یا 6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  18:00 تا 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شده بودم یکنواخت بود
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):  همه فکشن ها بودم توی دسته ویژه ام تجربه زیادی دارم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  تجربه بالا
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟  5 تا 6 بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RedDragon.png
• سن واقعی: 14
• اسم واقعی: حمید
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: گانر صبور بی اعصاب قوی فشاری با دوستام مهربونم و باهاشون زیاد شوخی میکنم اما‌ سعی میکنم باعث ناراحتیشون نشه و اینکه در کل ادم خوبی هستم درس خوان و بچه مثبت عاشق فکشن های ویژه و متوسط در کل ادم بدی نیستم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۲ تا ۳ ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 تا 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:استفا
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون که میخوام تجربش کنم و رنک ۲ بگیرم و اینکه پول داخلش زیاده رفیقم هم داخل فکشنه و در کل میخوام پول در بیارم ازش چون شنیدم در هفته ممکنه ۱ میلیون پول در اورد و رنک ۲ هم بگیرم که پیش نیاز برای فکشن هیتمن هست اما اگر بیام به احتمال زیاد استفا نمیدم چون خیلی دوسش دارم و از کشتن مجرمین و فراری ها از زندان لذت میبرم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ دوسش دارم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +

The Killers

:My accounts

2aa528_24helper.png

RedDragon.png

Hamid_Gold.png

_HaMiD_%5B2%5D.png

:My Friends

Fayez.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Nemesis.png
• سن واقعی: 21
• اسم واقعی: مهرزاد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون خلاق خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتی , دشمن کش , با تجربه , رفیق باز , به سوی موفقیت , کینه ای , عیاشگر , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حیوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقیه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 10:00-15:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: یادم نیست
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): اول از همه این که تجربه این کار رو داریم دوم اینکه علاقه ی زیادی به کاپ داریم و سوم اینکه دوستانه ما همه در این اقلیت حضور دارند و ماهم میخوایم بریم این اقلیت
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه زیاد
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5 بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

AriaMehr.png

• سن واقعی: 17

• اسم واقعی: سینا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان، خلاق، هدفمند، متعهد، پرانرژی، دوستانه، مسئولیت پذیر، باهوش، خوش فکر، وفادار، باشعور، انگیزشی، جدی، همراه، مشتاق، ایده پرداز، پیگیر، قوی، متواضع، مسئولیت شناس، صبور، صادق، گلچین کننده، دقیق، خوش قول، جاودانه، مثبت، پر انگیز، اجتماعی، ویدا و دلسوز.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ +4

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای ورود به این فکشن

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): زیرا این فکشن، خصوصیات تعهد، شجاع، عادلانه، مسئولیت پذیر، تحقیق کننده، حرفه ای، حازم، صبور، قانون ادار، انعطاف پذیر، همکاری کننده، منظم، خوش رو، دارای استعداد ارتباطی، سریع و عملگرا، پایبند به اصول و اخلاق، حاکم بر خودکنترلی، تجربه بالا، حل مسئله کننده، دقیق، دارای شخصیت قوی، حواشی پذیر، عملگرا، دارای قدرت فکر و تصمیم گیری، خوش برخورد، تاثیرگذار، حاکم بر استرس، خلاق و هماهنگ کننده را دارد.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ زیرا من فکشنی که، خصوصیات تعهد، شجاع، عادلانه، مسئولیت پذیر، تحقیق کننده، حرفه ای، حازم، صبور، قانون ادار، انعطاف پذیر، همکاری کننده، منظم، خوش رو، دارای استعداد ارتباطی، سریع و عملگرا، پایبند به اصول و اخلاق، حاکم بر خودکنترلی، تجربه بالا، حل مسئله کننده، دقیق، دارای شخصیت قوی، حواشی پذیر، عملگرا، دارای قدرت فکر و تصمیم گیری، خوش برخورد، تاثیرگذار، حاکم بر استرس، خلاق و هماهنگ کننده را دارد را دوست میدارم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +1 بار

Thony.png

:acigar:

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TaZaD.png
• سن واقعی: علی
• اسم واقعی: 18
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: سلطان، لوتی، عقاب ایران، گنگستر زمانه، آینده نگر، فالگیرم( ترجیحا طالع بینی هندی)، کمر قوی،   جذاب لعنتی، عاشق شغل پیک پیتزا، خواننده، کراش یه ملت، رمانتیک، چپ دست، راست پا، ادب صفر، ورزش مورد علاقم کشتی کج افراد مؤنث هست، حسود نیستم خیلی حسودم، با افراد دوستدار ساندیس میجنگم، آرزو دارم رضا گلزارو ببینم ماچش کنم، از بچگی رنگ آبیو دوست داشتم ولی طی چند سال اخیر فهمیدم رنگ مورد علاقم صورتیه( دلیلشم به خودم مربوطه)، هیکل عین آرنولد، تندرست، گدرتمند، اسکی با منبع مجاز است در غیر این صورت با فرد اسکی رفته برخورد خواهد شد.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 25 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00- 13:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: ممنون، خودم حلش میکنم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): از بچگی دوست داشتم بتمن شم و دوست داشتم قهرمان شهر باشم و با اومدن بنده به این فکشن زیبا هم جرم در شهر کمتر میشه و هم بنده به رویای خوشگلم میرسم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 85+ بار

TaZaD.png

مآ زآده جَنگیم ، صُلح افسآنه است.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:ME.OW.png 
• سن واقعی: 23
• اسم واقعی: محمد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان - بی کینه - دلربا - کاملا جدی - شوخ طبع - سر به زیر - پر قدرت - صبور - مسئولیت پذیر - با جنبه - پر حوصله - سخاوتمند - حساس - خونسرد و آرام - زیبا - خوشتیپ - با تجربه - درونگرا - با ادب - احساساتی - شجاع
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 - 6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 - 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: کسب تجربه بیشتر
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): تجربه - علاقه - کسب درآمد مناسب - بسیار سرگرم کننده - داشتن سابقه - آشنا شدن با اقلیت پلیس - کاری و حرفه ای - دستگیر کردن مجرمین - نظم دادن به شهر و کار بلد
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ پول - تجربه - سرگرم کننده - علاقه - کسب مهارت 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید: 1 الی 2 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ThE_MaMaD.png

• سن واقعی: 15

• اسم واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: پسر خوب اروم قابل اعتماد با اعتماد به نفس خیلی جاها شکست خوردم ولی نا امید نشدم تا جایی که بتونم اکتیویتی میزنم به خدای یگانه ایمان دارم پسر خیلی سر به زیر عاشق کمک کردن به مردمم 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2-4 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00-22:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:تایم نداشتم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون به فکشن PD علاقه ی بسیار زیادی دارم کلا به کاپ علاقه دارم ولی PD لامصب یه چیز دیگس خیلی به این فکشن و لیدرش علاقه دارم 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10-20 بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ALI.SID.png

• اسم واقعی: علی 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آدمی مهربان خوب قشنگ و زیبا و عاشق کمک به دیگران هستم و قوانین را رعایت میکنم و اخلاق خوبی دارم 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۵ ساعت 

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15الی 20

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای دسته ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون این فکشن را دوست دارم و اینکه اکثر دوستام داخل این فکشن هستند و عاشق دسته ویژه هستم و قوانین را رعایت میکنم و اینکه فکشن پر هیجانی هست 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون عاشق این فکشن هستم 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dadsetan.png

• سن واقعی: 18

• اسم واقعی: نیما

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  فعال و پر انرژی مهربون خوش اخلاق خوشدل مهربون حرفه ای با شعور مسئولیت پذیر

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15:00 تا 24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: همینطوری

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): فکشن خوبیه و علاقه دارم به این فکشن

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم به این فکشن

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از اطلاعات کاربری از طریق کنترل پنل:

im_sam.png

سن واقعی: 16

• اسم واقعی:سام

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق خوش رفتار صبور شاعر عاشق مهربان خوش صدا فوتبالیست جنوبی جنگنده پاک خنده دار سبزه با اخلاق 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4.5ساعت به بالا

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):    12:00 01:00   02:00 03:00 04:00 07:00    09:00   10:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:فکشنی نبودم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):  چون این فکشن را دوست دارم و عاشقشم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون عاشقشم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3.4بار به بالا

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
therock_11.png
• سن واقعی: ۱۶
• اسم واقعی: طاها
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان خوش اخلاق مغرور جدی در کار ها رفتن به کار های مناسب و سرم تو کار خودمه با کسی مشکلی ندارم ولی موفقیت را خیلی دوست دارم چشم حسودان بسوزه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۳الی۴ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):12:00-16:00 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: نداشتن تایم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): دوست دارم و علاقه دارم به این فکشن فکشنی خیلی خوبی هست لیدر عالی دارع مثل فرشته میمونه و میخوام در این فکشن ابدی باشم و مثل بقیه داخل و خرجمو در بایرم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه به فکشن
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +۳

ویرایش شده توسط AGS
پر نکردن فیلد (۳۰) کلمه

مهم نیس چقد بالایی

مهم اینه اون بالا عقابی یا  لاشخور

TheRock_11..png                     

therock_11.png                                

لینک به دیدگاه

•عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

LiN.png

• سن واقعی: 21

• اسم واقعی: مهدی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: برای  رسیدن به هدفام تمام تلاشمو میکنم تجربه دارم در دسته ویژه، مشغول کار های خودممو مهربون، خوش اخلاق، باهوش، زیرک، شوخ طبع، برا فردی فعال و سخت کوش هستم در مسائل اقلیت واقعا جدی ام، قابل اعتماد، سخت کوش منظم بی حاشیه و خونسرد در کارهامم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 1 الی 4 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): از 18:00 تا 23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: هیمنجوری به دلیل و بی انگیزگی داخلش

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): دارای سابقه حضور در این اقلیت هستمو همه کسایی که در آن حضور دارند رفیقای قدیمی و خوبم هستند، و سابقه خوبی در این اقلیت داشتمو به نظر میرسه که نظم خوبی هم داشته باشد و جو صمیمت درش بالا باشه، نسبت به سایر اقلیت های دسته ویژه

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ داشتن سابقه و بودن در کنار رفقا

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5 بار

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: IGNOR.png

• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: محمدرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ من عاشق دسته ویژه و امید وارم پست قرار گزاشته بودم قبول کنه

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 8+
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 تا23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: ترک کردم که به دسته ویژه بیام
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون خسته کنده نیست
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ بله هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 20 بار

هر چی عینکمو بیشتر تمیز کنم,

دنیا و آدماشو کثیف تر میبینم!

e28011_hla.png

b9421_2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3b

IGNOR.png

b9421_2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3b

[PRO]

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: pandora.png
• سن واقعی:
25
• اسم واقعی: ارالیا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 00:17 - 00:20
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: همینطوری
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): تجربه 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ نمیدونم میخوام تجربه کنم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 2

???مردم شهری که همه در آن می لنگند، به کسی که راست راه می رود می خندند!???

hla_7v96.png    

????????????????????

pandora.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
Saleh.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: 
صالح
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - ماهر - پایبند به قوانین - خیلی کاری - همیشه اماده برای انجام وظیفه و زدن اکتیویتی - با احترام نسبت به سایر بازیکنان - علاقه به سایر اعضای این اقلیت- با ادب، خوش خو،کمی اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار های تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. در کل بگم سرم تو کار خودمه و کاری به کار کسی ندارم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 تا 8 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 19:00 و 20:00 - 02:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: لیدر بودم قبلشم فکشنی نبودم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل اینکه چند وقت پیش داخل همین فکشن بودم و میتونم به خوبی فعالیت کنم و اکتیویتی بزنم. با قوانین این اقلیت کاملا آشنایی دارم وبهش مسلطم و در کل مهارت زیادی در انجام کار های امنیتی دارم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه و اینکه در کنار هم به بهبود وضع فکشن کمک کنیم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 33+

💢 Silence is the most powerful Scream 💢

💫

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Automat.png

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خیر،برکت،دوستی، رفاقت ، صداقت و صمیمیت همیشه پیشه میکنم که در حال حق تعالی بتوانم همیشه مفید باشم، نکته ی مورد توجه من پایه بودن در تمامیه فعالیت های رفقا در حدی که بهم میگن علی چارپایه، با هیچکسی کاری ندارم ، عاشق فعالیت های پلیسی مخصوصا فعالیت هایی مثل کشتن دزدان بی شرف

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حدود ۱۰ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 تا 15:30 و 16:30 تا 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: گشادی در زدن اکتیویتی + نبود تایم + خسته کننده بودن اقلیت

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): همیشه علاقه داشتم به جای اینکه مجرمی رو زندان بفرستم با یک شرط درد دار آزاد کنم بره خونش، همچنین مطمئنا برای زندان وازلین تهیه میکنم که درد زندانیا کمتر بشه چون دوست ندارم دست و صورتشون ترک بخوره و پوستشون خراب بشه. خوشم میاد ماشین LSPD بردارم برم مث افغان بار زدن مجرم بار بزنم بریزم زندان به ریششون بخندم.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ زیرا شرایط مناسب برای زجر کش، کردن مجرمان محیا هست.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +100 بار

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mohammad_sobhan.png
• اسم واقعی: سبحان
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: جدی فعال آرام
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3تا 4 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13 تا 17
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:کسب تجربه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه داشتن
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ جای خوبی هست برای من
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟2 تا 3 ساعت

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RudeGod.png

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: ارام و فعال و عاشق پلیس

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2 الی 3

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 6 الی 11

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:نداشتن علاقه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه و داشتن لیدر خوب

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟5 الی 10

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Scandal.png
• سن واقعی: 19
• اسم واقعی: مهدی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با ادب، کم حرف، سخت کوش، رویا پرداز و وفادار هستم. برای رسیدن به اهدافم تلاش میکنم و رقابت رو دوست دارم. سعی میکنم دیگران رو ناراحت نکنم. از دشمن تراشی متنفرم و آدم شوخ طبعی هستم. هرجایی که عدالت باشه منم اونجام و از ناحقی بیزارم. مهربونم و حوصلم زیاده، اگر چیزی رو ندونم سوال میکنم و نگران افکار بقیه نیستم. موقع عصبانیت سکوت میکنم تا یموقغ باعث ناراحتی کسی نشم و دلخوری ایجاد نکنم. سعی میکنم فحش ندم تا روحیه مثبت تری رو داشته باشم و این رو به بقیه هم انتقال بدم. به حرفی که میزنم پایبندم و سعی میکنم دروغ نگم. سرم تو کار خودمه و فضولی بقیه رو نمیکنم. دوست دارم در حد توانم تجربه و آگاهی بیشتری کسب کنم و هرروز چیز های جدیدی رو امتحان کنم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 - 03:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: علاقه نداشتم و خسته شده بودم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): فکشن جالبیه و سرگرمم میکنه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ مناسب اخلاقیات و علایق ام هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3

.Reality is wrong. Dreams are for real

Martyr.png

Perfume.png

silentWraith.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Hox.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: علیرضا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال, با شعور, با جنبه, درست کار, با ادب, کمک کننده, عاشق بازی, صبور, با فکر, دور اندیش, محتاط, عاشق موسیقی, تابع قوانین, دوست دار عدالت, پر تلاش, خودآموز, با استعداد, کم حرف, پر کار, منظم, متعهد, با اعصاب, با تعصب, مسئولیت‌ پذیر, جدی, پاک, ساده, خودمونی, با مرام, آروم, وطن پرست, دوست دار طبیعت, زود رنج

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ بیشتر از 8 ساعت.

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی زیاد و تکراری شدن کار در اون فکشن.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای اجرای عدالت در سطح شهر و برقراری نظم لازمه در زندان که یکی از اهداف اصلی این اقلیت است. قبلا مدتی در این فکشن حضور داشتم و خودم رو مناسب برای این فکشن میدونم و باتوجه به وقتی که میتونم بزارم به نظر خودم برای این فکشن شخص مناسبی هستم.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ اول علاقه بعد هم تجربه ای که قبلا در اون داشتم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +12

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TimorouS.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: طاها
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  سلام من طاها هستم. قوی. گانر. عاشق. رانر. هکر. تروریست. بچه هارو دوس دارم. عاشق فلسطین. عاشق غزه. حمایت کننده محیط زیست. عاشق حیوانات بجز BTS. عسل. دوستی. شفاغت. خدا. فراتر از خدا
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 12 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 صبح الی 12 بامداد
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:  دسته ویژه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه ی زیاد به دسته ویژه و عاشق فشاری کردن بقیه و.... SpeedC/ رو دوست دارم Suspend/  رو دوش دارم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه  
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10000+

LeGenDs Also Die

M2S

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iElyas.png
• سن واقعی: 15
• اسم واقعی: الیاس
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - کاربلد - پایبند به قوانین - کاری - کمک کننده - توانا بر انجام وظیفه و زدن اکتیویتی - یاری رسان - برخورد با احترام نسبت به سایر بازیکنان - علاقه به سایر اعضا و همکاران - رو راست - تابع وظایف 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5-6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 16:00 و 20:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای آمدن به اقلیت PD.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): زیرا این فکشن یکی از فکشن های دپارتمنت هست. اکتیویتی آسون تری نسبت به سایر اقلیت های ویژه داره و به این فکشن علاقه دارم. همچنین فکر می‌کنم بتونم کمکی برای سایر افراد اقلیت باشم و باری رو از روی دوششون بردارم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...