رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Leytom - رد کردن شکایت بدون دلیل

Fazaei

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

MrBean.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

LeytoM.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: ----

• توضیحات:

خب اول از همه سلام خدمت مسئول گرامی.

این طرز برخورد صحیح ادمین ها نیست، اگر اینطور باشه وای به حال بازیکن ها.

شکایت مربوط میشه به یک شکایت اعظا در فروم که ادمین بدون دلیل مشخص و قانع کننده، رد میکنه.

مدارک بنده از حضور من در ایونت کامله و هیچ ایرادی نداره.

آقای @Leyt اگر شما نمیتونید قوانین رو به خاطر بسپارید، میتونم اینجا براتون توضیح بدم که ما ایونتی داریم با عنوان Fast /Join اونجا برای زود جوین دادنه نه ایونت هایی مثل Rase که شکایت من هم از برگذارنده ی به ظاهر محترمشه.

اگر مشکلی ندارید که بازیکنان داخل ایونت هایی که میزارند قوانین خودشون رو ارائه بدند، ما هم خوشحال میشیم این حرکت رو انجام بدیم، چون ما قانون میزاریم جرم کردیم، کسایی مثل این آقایی که ازش شکایت کردم و شما رد کردید، قانون بزارند مثل اینکه خیلی کار قشنگی کردند.

اصلا معلوم نیست کی ایونت این آقا رو قبول کرده که هیچ قانونی نداره، من مدارکم رو دادم، بگید به آقای VK_Kasif اورگانیزر که مدارک خودشونم نشون بدند اگر خیلی طابع قوانین هستند!!!

از اونجایی که شما علاقه ای نسبت به دیدن مدارک ندارید، من اینجا قرارشون میدم تا حداقل مسئول مربوطه چک بکنه.

• مدارک (فیلم یا عکس):

AG-SA-0573.jpg

https://www.uplooder.net/files/6f9e364214af2c100d13f1188457ef0d/Record-2023-08-27-05-51-58-575-(online-video-cutter.com).mp4.html

.".".''.§ ''▌ FaZaEI▌ '' §.''.".".

Fazaei.png

PVKING.png

Mψ Br⊕†hεr

MrCrack.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام خدمت شاکی محترم؛

در 9 ساعت قبل، Johnson گفته است:

بدون دلیل مشخص و قانع کننده، رد میکنه.

دلیلِ رد شدن شکایت واضح است و من مجدداً برای شما شرح میدم:

با توجه به تایپِ ایونت (Race) شما بایستی زودتر از سایرِ بازیکنان به مقصد برسید تا برنده ی ایونت باشید،

جایی در قوانین درج نشده که حتماً باید Freeze داده شود یا ماشین ها Lock باشن یا هرچیزی! صرفاً فقط باید مسابقه بدید باهم که

برگزار کننده خواهان این بوده که کسیو Freeze نده و فقط Join/ رو باز کنه و اولین اشخاصی که واردِ ایونت می شوند زودتر بتونن استارت کنن (Race)

و این مورد برایِ همه ی بازیکنان یکسان بوده و شما میتونستید زودتر Join/ بدید تا شانسِ برنده شدنِ بیشتری داشته باشید.

ایرادی در برگزاریِ ایونت مشاهده نشده و ایونت به درستی برگزار شده بنابراین

در صورت رد شدن شکایت شما مجازات خواهید شد:

نقل قول

در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز محرومیت)

در 9 ساعت قبل، Johnson گفته است:

اگر مشکلی ندارید که بازیکنان داخل ایونت هایی که میزارند قوانین خودشون رو ارائه بدند، ما هم خوشحال میشیم این حرکت رو انجام بدیم

همیشه همینطور بوده و درصورتی که ناعدالتی رخ نده هیچ ایرادی نداره

یا حق.

لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود و وقت بخیر خدمت بازیکن عزیز و گرامی

ایونت‌ها معمولا دارای قوانینی با جزئیات زیاد نیستند

ناعدالتی و ناداوری کردن در مسابقه یعنی برگزارکننده شخصی یا چند شخص را با ناداوری برنده اعلام کند

در صورتی که در این مسابقه اینطور نبوده و شرایط مسابقه از قبل برای همه یکسان بوده

شکایت شما رد شد

بسته شد

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...