رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از EndWay

Techno

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Techno.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: EnDWaY.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: بنده  تقریبا 2 ماه میشه که رفتم تو صف لیدری دسته متوسطه(در اصل 2021 در بخش لیدرا درخواست گذاشتم) تو این تایم چندین بار پرسیدم و هر دفعه به من گفتن نفر 3 تو صف ای ولی از اون موقع تا الان بالای 5 لیدر اومده و رفته بنده رفتم و از javad پرسیدم و به من گفتن که نوبتت رسیده ولی endway  گفته رد صلاحیت هستید به دلیل حاشیه زیاد, در صورتی که من تقریبا از اوایل 2022 بای داده بودم و گیم نبودم تازه بک دادم و دلیل این حرف ایشون  درگیری هایی بوده که تو اون تایم داشتیم و هیچ دلیلی نداره اگر قرار باشه که  هرکی هرکیو دلش خواستو لیدر کنه و هرکیو نخواست لیدر نکنه  پس عدالت کجا رفته؟

• مدارک (فیلم یا عکس): x

• مرسی 1
  • هاها 1

DeltaBoy.png

❄️IM❄️

? Delta?Boy?

DeltaBoy.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و احترام خدمت شاکی عزیز @Techno

اول از همه شما طبق چیزی که من داخله اولویت بندی ها که دیدم شما تازه داخله لیست توسط Javad قرار گرفته اید که بعضی بازیکنان هستند که خیلی وقته تو صف هستند و هنوز لیدر نشدند.

این هم دلیل دوم که شمارو رد صلاحیت کردم

تا زمانی کوتاه شما لیدر نمی شوید زیرا که به این دلایل رد صلاحیت هستید:

حاشیه و جر و بحث های مکرر با بازیکنان (که نادیده میگیرم)

و در نتیجه میرسیم به اخرین بخش که شما تازه اومدید تو لیست و رد شدید.

سرپرست عزیز تیم کارکنان @RealSlimShady، اگر تاریخ ثبت ایشون رو در اولویت خاستید به بنده پیام دهید تا تاریخ ایشون و بازیکنان دیگر رو براتون ارسال کنم.

+موفق باشید.

+بسته شد!

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

• مدیریت

سلام و درود خدمت شما دوست عزیز

طبق صحبت‌های صورت گرفته با ادمین مربوطه شما رد صلاحیت نیستید. ایشان صرفا لفظ اشتباهی به کار بردند.

اگر چنین حرفی به شما زدند منظورشان چنین بوده که شما برای سمت خالی‌ای که در اون لحظه وجود داشته (مثلا لیدری یک فکشن)، نوبت و اولویتتان فرا نرسیده.

نکته: ممکن است به دلیل زیاد بودن متقاضیان عضویت در لیدری، ملاک زمان درخواست در نظر گرفته نشود (مثلا یکی از دوستان ۵ ماه بود که در صف بود و خبری از لیدر شدنشان نبود تا اینکه با پیگیری مجدد از طرف ما، لیدر شدند)

در چنین مواردی شما می‌توانید با در میان گذاشتن موضوع در بازی مشکلتان را برطرف کنید.

عذرخواهی ما را بابت سو‌تفاهم پیش آمده بپذیرید امیدواریم به زودی به تیم ما بپیوندید.

شکایت شما تایید شد.

بسته شد.

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...