رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

طبیعی تر شدن اقلیت TTC و حذف دستور Service/

ارسال‌های توصیه شده

باسلام

یه پیشنهاد دارم و امیدوارم که پذیرفته شه.

ببینید واقعا دستور Repair/ خیلی تکراری و مسخره هست

شما تو زندگی ماشینتون خراب میشه مکانیک میاد و Repair/ می زنه ماشینتون درست میشه؟

1. خب نظر من اینه که یک جا مثل یک مکانیکی درست کنن که طرف Service TTC/بزنه و ما اعضای یدک کش بیایم همینجوری که طرف درون ماشین نشسته ماشینش رو یدک کنیم به مکانیکی ببریم و مثلا چند تا از اعضای یدک کش ماشین اونا تعمیر کنن و اگر کسی هم نبود خود طرفی که ماشین رو یدک کرده بتونه تعمیر کنه.

*(در اینجا درصورتی این رو بزنن که ماشین کلا خراب شده و نمیتونه راه بره و اگه ماشین میتونه راه بره خودش رو به مکانیکی برسونه و خودش را وارد مکانیکی کنه)*

تعمیر ماشین در مکانیکی اینگونه باشه که طرف سوار ماشین میشه و کاپوت را بالا میزنه و مکانیک بیاد جلوی ماشین و یک دستور مانند Car 1/  بزنه و چند ثانیه صبر کنه و ماشین درست شه و پول paycheck به کسی که یدک کرده و کسی رو که ماشین رو تعمیر کرده داده شه. ...

(امیدوارم با این محدودیت های سمپ بشه اینکار را کرد)

2. دوم اینکه دستور Service/ کلا حذف شه و ما با زنگ زدن بتونیم درخواست بدیم مثل همین Call 110/ بتونیم و با Call 115/ درخواست مدیک بدیم و با مثلا Call 407/ درخواست یدک کش بدیم (مثال گفتم) و با Call 133/ درخواست تاکسی بدیم.

مثلا برای فراموش نکردن شماره ها تو دستور Help/ گزینه Numbers را اضافه کنید یا میتونید دستور Numbers/ رو بسازید.

اگه مشکلی هست بگید ممنونم:) ;) ?

یه چیز دیگه که خودمم توش موندم چی بگم اینه که مثلا هیچ مکانیکی درون مکانیکی نبود و طرف خودش ماشین رو اورده به مکانیکی حالا موندم کی ماشیت این بدبخت رو تعمیر کنه:/

ببینید برای پیشنهاد دوم وقتی مثلا به 115 یا هرکدوم از فکشن ها زنگ زدیم ID یا اسم خودمون رو مینویسیم و تماس قطع شه و یک درخواست برای اعضای فکشنی که زنگ زدیم بره و بتونن قبول کنن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 9 دقیقه قبل، hamidreza1234 گفته است:

باسلام

یه پیشنهاد دارم و امیدوارم که پذیرفته شه.

ببینید واقعا دستور Repair/ خیلی تکراری و مسخره هست

شما تو زندگی ماشینتون خراب میشه مکانیک میاد و Repair/ می زنه ماشینتون درست میشه؟

1. خب نظر من اینه که یک جا مثل یک مکانیکی درست کنن که طرف Service TTC/بزنه و ما اعضای یدک کش بیایم همینجوری که طرف درون ماشین نشسته ماشینش رو یدک کنیم به مکانیکی ببریم و مثلا چند تا از اعضای یدک کش ماشین اونا تعمیر کنن و اگر کسی هم نبود خود طرفی که ماشین رو یدک کرده بتونه تعمیر کنه.

*(در اینجا درصورتی این رو بزنن که ماشین کلا خراب شده و نمیتونه راه بره و اگه ماشین میتونه راه بره خودش رو به مکانیکی برسونه و خودش را وارد مکانیکی کنه)*

تعمیر ماشین در مکانیکی اینگونه باشه که طرف سوار ماشین میشه و کاپوت را بالا میزنه و مکانیک بیاد جلوی ماشین و یک دستور مانند Car 1/  بزنه و چند ثانیه صبر کنه و ماشین درست شه و پول paycheck به کسی که یدک کرده و کسی رو که ماشین رو تعمیر کرده داده شه. ...

(امیدوارم با این محدودیت های سمپ بشه اینکار را کرد)

2. دوم اینکه دستور Service/ کلا حذف شه و ما با زنگ زدن بتونیم درخواست بدیم مثل همین Call 110/ بتونیم و با Call 115/ درخواست مدیک بدیم و با مثلا Call 407/ درخواست یدک کش بدیم (مثال گفتم) و با Call 133/ درخواست تاکسی بدیم.

مثلا برای فراموش نکردن شماره ها تو دستور Help/ گزینه Numbers را اضافه کنید یا میتونید دستور Numbers/ رو بسازید.

اگه مشکلی هست بگید ممنونم:) ;) ?

یه چیز دیگه که خودمم توش موندم چی بگم اینه که مثلا هیچ مکانیکی درون مکانیکی نبود و طرف خودش ماشین رو اورده به مکانیکی حالا موندم کی ماشیت این بدبخت رو تعمیر کنه:/

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما @hamidreza1234 عزیز.

https://forum.arsacia.ir/topic/1011service7--queue-tow-truck-problems/

این تایپیک در رابطه با /service

در رابطه با تغییر فکشن هم اتفاقاتی زیاد در TTC به زودی خواهد روخ داد.

بسته‌شود‌.

لینک به دیدگاه

واسه من ارور میده میگه صفحه وجود نداره

در 4 ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hamidreza1234 گفته است:

واسه من ارور میده میگه صفحه وجود نداره

https://forum.arsacia.ir/topic/10117-service-queue-tow-truck-problems/

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما تکراری است/رد شده/از قبل در حال بررسی است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...