رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

زبان ناپسند BlackSide

Terrorism

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

mmd_TURK.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

BlackSide.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -------

• توضیحات: فحاشی

• مدارک (فیلم یا عکس): 

https://www.uplooder.net/files/dcd5f33f0a3eacffee21d66ba9b40eae/Voice-2023-8-26-13-48-3.agrec.html 

AG-SA-0097.jpg

彡     و اونجاس کـہ  ✯   בاریوش میگـہ گرهم گلـہ اے  هست  ✯  פּ בگر حوصلـہ اے نیست    彡                                                                                                  

☠  ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  TerroR  ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁ ☠

♛    ♛    ♛   Terror.png   ♛   ♛   ♛   

♛    ♛    ♛   AghaTerror.png   ♛   ♛   ♛     

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید

میخواستم بگم طبق عکس مشخصه من میخواستم به ایشون وانتد بدم چون مزاحم کار در کشاورزی میشد و به همه تیر میزد و به همین دلیل میبینید که وانتد ۶ هستن 

شکایت ایشون قابل قبول نیست چون خود ایشون با مزاحمت میخواسته از کار کردن من جلوگیری کنه

ضمنا ایشون از همه شکایت میکنه نمیشه که اذیت بکنی بعد شکایت کنی این کار کار درستی نیست 

باتشکر خدمت تیم محترم آرساکیا گیم

:My Accounts

iMehrdad.png

______________________________________________________________________________________________
Mad.Max.png

______________________________________________________________________________________________

077b21_24photo-2024-06-21-04-46-29.jpg

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، mehrdadm1385 گفته است:

سلام خسته نباشید

میخواستم بگم طبق عکس مشخصه من میخواستم به ایشون وانتد بدم چون مزاحم کار در کشاورزی میشد و به همه تیر میزد و به همین دلیل میبینید که وانتد ۶ هستن 

شکایت ایشون قابل قبول نیست چون خود ایشون با مزاحمت میخواسته از کار کردن من جلوگیری کنه

ضمنا ایشون از همه شکایت میکنه نمیشه که اذیت بکنی بعد شکایت کنی این کار کار درستی نیست 

باتشکر خدمت تیم محترم آرساکیا گیم

من رانندگی میکردم عزیزم

彡     و اونجاس کـہ  ✯   בاریوش میگـہ گرهم گلـہ اے  هست  ✯  פּ בگر حوصلـہ اے نیست    彡                                                                                                  

لینک به دیدگاه

باسلام اصلا این ویس واسه خودش نیست واسه یه نفر دیگس و واسه خودش نیست چرا الکی شکایت میکنه لطفا برسی کنید

• هاها 1

:My Accounts

iMehrdad.png

Mad.Max.png

077b21_24photo-2024-06-21-04-46-29.jpg

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، mehrdadm1385 گفته است:

باسلام اصلا این ویس واسه خودش نیست واسه یه نفر دیگس و واسه خودش نیست چرا الکی شکایت میکنه لطفا برسی کنید

این F8 رو میبینی عزیزم اون گوشه استارت ریکورد مشخصه الکی از خودت دفاع نکن مجازات داره اگه هم لازم باشه یه f8 دیگه از پایان ریکورد دارم ک تایم زمانشو نشون میده

ویرایش شده توسط MmdTurk

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شاکی محترم @MmdTurk

شکایت شما قبول شد شد, مجازات خواهند شد!

+موفق باشید.

-بسته شد. 

THEY SMILE IN MY FACE BUT IN THEIR EYES

I SEE THE HATE

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...