رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تغییرات اساسی در UCP یا همان (WUCP)

ارسال‌های توصیه شده

چند پیشنهاد درباره UCP می خواستم بدم ولی گفتم قبلش یک چک بکنم ببینم کسی نداده ایا این پیشنهاد ها رو که دیدم اکثرشون رو گفتن جز یکی دو تا مورد اونهایی هم که گفته شده ولی هنوز موسس عزیز زمان نداشتن ببین یا به چشمشون نخورده هم ارسال می کنم (با حق کپی رایت?) که یکجا پیگیری بشه

1- بخشی اضافه بشه که در اون گیفت کارت های خریداری شده رو با وارد کردن Username فرد مورد نظر ارسال کرد و تاییدیه نخواد از طرف دوم چون اسمش روشه یک نوع کادو هست حالا تعریفش در سرور فرق میکنه

2-مورد بعد نمایش رنت بودن خونه یا صاحب خونه بودن که قبلا بیان شده 

3- اپدیت شدن عکس مورد نظر برای نمایش اسکین ماشین ها و اسکین های خریداری شده که قبلا بیان شده

4- مدیریت کلن توسط رنک های R6 و R5 در UCP که شامل کیک کردن اعضا رنک اپ کردن و تمدید کلن هست

5- همه از بودن بخش وار ها در UCP خبر داریم ولی متاسفانه هنوز راه اندازی نشده که احتمال میدم این مورد در WUCP درست خواهد شد

6- مدیریت اشخاص رنت در خونه توانایی کیک کردن اونها و یا مدیریت مقدار رنت خونه از طریق UCP

7- یک مورد جذاب ولی تقریبا به ضرر پلیر ها اشخاص که صاحب تجارت و یا خونه هستند بتوانند پول مقدار پول درون تجارت یا صندوق خونه رو به انتخاب خودشون از طریق UCP به حساب بانکی شون انتقال بدن و یک کارمزد کوچیک هم از شون کم کنه بره تو جیب بانک یا سرور

یک سری پیشنهاد ها بود که از قبل تایید شده بود که در WUCP قرار هست وجود داشته باشه که اون ها نوشته نشد

و در اخر یک نکته بگم که خیلی از اینا نیاز به تاکید امنیتی بیشتر نیاز داره در UCP که پیشنهاده من قرار دادن OTP با پیامک به شماره تلفن باشه

مخفی کننده

ویرایش شده توسط grandpa

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 ساعت قبل، grandpa گفته است:

چند پیشنهاد درباره UCP می خواستم بدم ولی گفتم قبلش یک چک بکنم ببینم کسی نداده ایا این پیشنهاد ها رو که دیدم اکثرشون رو گفتن جز یکی دو تا مورد اونهایی هم که گفته شده ولی هنوز موسس عزیز زمان نداشتن ببین یا به چشمشون نخورده هم ارسال می کنم (با حق کپی رایت?) که یکجا پیگیری بشه

1- بخشی اضافه بشه که در اون گیفت کارت های خریداری شده رو با وارد کردن Username فرد مورد نظر ارسال کرد و تاییدیه نخواد از طرف دوم چون اسمش روشه یک نوع کادو هست حالا تعریفش در سرور فرق میکنه

3- اپدیت شدن عکس مورد نظر برای نمایش اسکین ماشین ها و اسکین های خریداری شده که قبلا بیان شده

4- مدیریت کلن توسط رنک های R6 و R5 در UCP که شامل کیک کردن اعضا رنک اپ کردن و تمدید کلن هست

5- همه از بودن بخش وار ها در UCP خبر داریم ولی متاسفانه هنوز راه اندازی نشده که احتمال میدم این مورد در WUCP درست خواهد شد

6- مدیریت اشخاص رنت در خونه توانایی کیک کردن اونها و یا مدیریت مقدار رنت خونه از طریق UCP

7- یک مورد جذاب ولی تقریبا به ضرر پلیر ها اشخاص که صاحب تجارت و یا خونه هستند بتوانند پول مقدار پول درون تجارت یا صندوق خونه رو به انتخاب خودشون از طریق UCP به حساب بانکی شون انتقال بدن و یک کارمزد کوچیک هم از شون کم کنه بره تو جیب بانک یا سرور

یک سری پیشنهاد ها بود که از قبل تایید شده بود که در WUCP قرار هست وجود داشته باشه که اون ها نوشته نشد

و در اخر یک نکته بگم که خیلی از اینا نیاز به تاکید امنیتی بیشتر نیاز داره در UCP که پیشنهاده من قرار دادن OTP با پیامک به شماره تلفن باشه

مطالب پنهان

با شما موافق هستم.

نظر (+).

این نکته رو هم بیان کنم که صفحه اقتصاد سرور واقعا هیچ تکونی نمیخوره.

این منطقی نیست.??

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، vartoluYT گفته است:

با شما موافق هستم.

نظر (+).

این منطقی نیست.??

لطف تون رو می رسونه بله این نکته هم از قلم افتاد

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، grandpa گفته است:

لطف تون رو می رسونه بله این نکته هم از قلم افتاد

???

🍁🍁

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

با شما موافق هستم.

نظر (+).

این منطقی نیست.??

چرا تکون نمی خوره؟

سال 2020 مبلغی می رفــت تو جیب @Omid که 28$ بود

الانم می ره تو جیب @Omid ولی با این تفاوت که 30$ شده

زیادی هم بهش دست بزنن تظاهرات می شه

Dream as if you’ll live forever, live as if you’ll die today

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، AdmBoT گفته است:

چرا تکون نمی خوره؟

چقد زیاد ??

۲ دلاررررر وایو امید بهت تبریک میگم??

اگر صفحه اقتصاد بدون تکون روزانه بمونه سرور بی منطق میشه انصافا?

🍁🍁

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، AdmBoT گفته است:

چرا تکون نمی خوره؟

?

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۱۸ در 14:22، grandpa گفته است:

مطالب پنهان

نظرم مثبت هستش ایده خوبیه?

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

با سلام @grandpa تشکر از شما، مواردی که دیگر دوستان مطرح کردند بررسی شده و وضعیت تاپیک های ایجادی‌شان مشخص شده است. تاپیک تأییدیه توسعه دهنده را گرفت، انشالله را که به تأیید مدیریت هم برسد. توجه کنید که برای همه موارد سیستم One Time Password نمی توان گذاشت و همچنین ممکن است برخی از پیشنهادات شما مورد قبول واقع نشود یا از طرف بنده یا از طرف مدیریت.

مخفی کننده

@ArSaCiA - Review plz

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، AmirMahdi گفته است:

با سلام @grandpa تشکر از شما، مواردی که دیگر دوستان مطرح کردند بررسی شده و وضعیت تاپیک های ایجادی‌شان مشخص شده است. تاپیک تأییدیه توسعه دهنده را گرفت، انشالله را که به تأیید مدیریت هم برسد. توجه کنید که برای همه موارد سیستم One Time Password نمی توان گذاشت و همچنین ممکن است برخی از پیشنهادات شما مورد قبول واقع نشود یا از طرف بنده یا از طرف مدیریت.

نمایش محتوا مخفی

@ArSaCiA - Review plz

با تشکر از پیگیری شما امیدوارم مدیریت مجموعه هم زودتر برسی های مورد نیاز رو حاصل بفرمایند❤️

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...