رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Leytom

Tabriz

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WildSon.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LeytoM.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: --

• توضیحات: با سلام خدمت ادمین عزیز بنده دیشب ایونت گذاشتم دوعل سر یک میلیون پرایس بعد مکان رو روی اس اف که مکان فرود هلیکوپتر هست تایین کردم و قوانین اینارو گفتم بعد جوین و باز کردم میخواستم شروع کنم به مرتب سازی کنم زنگ زدن به خانوادم و گفتم ماشین پسر داییم چپ شده رفتن بیمارستان و گفتن عجله کن سریع باید بریم بعد منم سریع پیسی و بستم رفتم بعد صبح اومدم ایونت و بزارم دیدم ادمین عزیز بندرو بن کرده البته بع خاطر لکیشن ایونت خق میدم همچین فکری کنن که بنده میخواستم کرم بریزم البته بنده ایونت رو استاپ دادم زدن با عرض تأسف دوباره بر گذار میشود و بد از اون سریع  پی سی رو خاموش کردم و رفتم و صبح هم اقدام به برگذاری کردم ولی اکانت بن بود نشد در خواست رفع محرومیت اکانت رو دارم چون اکانت استف بنده هست 3 روز تموم شه لاگ بن میمونه بعد در صورت اکسپت شکایت لطفا ادمین عزیز @LeytoM مجازات نشن 

• مدارک (فیلم یا عکس): UCP

ویرایش شده توسط Tabriz

??

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود خدمت شما شاکی عزیز @Tabriz

با توجه به بررسی های صورت گرفته...

عملکرد ادمین اشتباه نبوده اما به دلیل شرایط خاصی که در آن زمان برای شما پیش آمده، حساب کاربری شما از حالت محرومیت خارج شد.

* زین پس اگر همچین شرایطی برای شما پیش آمد با ادمین مسابقه هماهنگ کنید و سپس از بازی خارج بشوید. *

اکانت شما هم اکنون فعال میباشد.

- اخطاراتِ لازم به ادمین مربوطه داده شد.

شکایت شما پذیرفته شد.

موفق باشید، بسته شد.

「 !...ᴵ ᵂᵒᵘˡᵈ ᴿᵃᵗʰᵉʳ ˢᵖᵉⁿᵈ ᴱᵛᵉʳʸ ᴹᵒᵐᵉⁿᵗ ᴵⁿ ᴬᵍᵒⁿʸ ᵀʰᵃⁿ ᴱʳᵃˢᵉ ᵀʰᵉ ᴹᵉᵐᵒʳʸ ᴼᶠ ʸᵒᵘ 

𝙳𝚊𝚖𝚘𝚗 𝚂𝚊𝚕𝚟𝚊𝚝𝚘𝚛𝚎 -

2a60-ca%C3%ADn-damon-salvatore.gif

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

AmirHosseiN.png

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...