رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

انتقاد به مدیریت

ارسال‌های توصیه شده

سلام امیدوارم حال دلتون خوب باشه.

آقا یه انتقاد داشتم نسب به مدیریت مجموعه (موسس):

با اینکه میدونم سرتون شلوغه و کارهای واجب تری از فروم هستش ولی عارضم خدمتتون که همه‌‌ی فوکوستون روی سرور هستشو  هیچ اهمیتی به فروم داده نمیشه متاسفانه...

حق پلیرا نیست که وقتی پستی توی فروم میزارن بعد از چندین روز بهشون جواب داده بشه.

به شخصه معتقدم که اگه پستی توی فروم قرار میگیره در اسرأ وقت جواب داده بشه (رد یا قبول بشه) چون انتظار کشیدن واقعا حق پلیر های آرساکیا گیم نیست.

تیکت میزنیم پاسخی داده نمیشه، پست باگ میزاریم همینطوری تا ساعت ها و روز ها پاسخی از طرف مدیریت داده نمیشه، پیشنهاد میزاریم توجه نمیشه و ...

پیشنهاد میکنم مثل سرور توی فروم هم آبجکت هایی در نظر گرفته بشه که پلیرا لنگ نمونن.

و در آخر:

ما اینجا همه یه خونواده ایم...

موفق و مؤید باشید.

Darioosh.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

درود:
یک موردی که خیلی از دوستان ناراضی هستن و انتقاد میکنن راجبش همین داستان مدیریت هستش. ولی خب چند تا مورد رو باید در نظر بگیرید:

1 - موسس کاملا جدا از مدیریت هستش. برای مثال شما یک شرکت رو در نظر بگیر که یک موسس داره موسس دارای تیمی هستش که که اون تیم به صورت درختی و ترتیبی شامل: مدیر عامل, مدیر های ارشد, مدیر های میانی, سرپرست ها و در نهایت تیم ها می باشد

2- موسس سرور به صورت مستقیم دخالتی تو امور مدیریتی نداره و فقط در صورتی مداخله میکنه که از سوی مدیر عامل خطایی رخ بده و نیازمند تغییر تو این پست باشه

پس امور مدیریتی کاملا متفاوت با داستانی هست که اکثر دوستان ازش انتقاد میکنند

همین جور که خودتم گفتی اینجا تنها بازی نیست و ما یک خانواده هستیم, امکان داره توی یک خانواده مشکلاتی باشه که این مشکلات رو باید با درک متقابل از هم و به کمال احترام بر طرف کنیم

موردی که بیشتر بازیکن ها ازش ناراضی هستن رو ما ادمین ها هم درک می کنیم ولی باید در نظر بگیریم که کار های مدیریتی که از ملیکای عزیز شروع میشه و به تیم هلپر ها و ادمین ها میرسه همیشه سعی داشته که مشکلات این خانواده رو به صورت مناسب رفع کنه و در صورت نیاز تغییراتی هم توی اون ایجاد کنه

مطمئن هستم که همه شما همیشه این نوشته های منو همه جا دیدید و میگید: ای بابا اینم با همون حرف های تکراری....

ولی خب همینجوری که گفتم و واقعا هم بهش اعتقاد دارم اینه که همه ی ما از بالاترین رنک مدیریتی به آخرینش همیشه بهترین هارو برای خانواده خودمون می خواییم ❤️

• دوست دارم که 1

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، SFC گفته است:

درود:
یک موردی که خیلی از دوستان ناراضی هستن و انتقاد میکنن راجبش همین داستان مدیریت هستش. ولی خب چند تا مورد رو باید در نظر بگیرید:

1 - موسس کاملا جدا از مدیریت هستش. برای مثال شما یک شرکت رو در نظر بگیر که یک موسس داره موسس دارای تیمی هستش که که اون تیم به صورت درختی و ترتیبی شامل: مدیر عامل, مدیر های ارشد, مدیر های میانی, سرپرست ها و در نهایت تیم ها می باشد

2- موسس سرور به صورت مستقیم دخالتی تو امور مدیریتی نداره و فقط در صورتی مداخله میکنه که از سوی مدیر عامل خطایی رخ بده و نیازمند تغییر تو این پست باشه

پس امور مدیریتی کاملا متفاوت با داستانی هست که اکثر دوستان ازش انتقاد میکنند

همین جور که خودتم گفتی اینجا تنها بازی نیست و ما یک خانواده هستیم, امکان داره توی یک خانواده مشکلاتی باشه که این مشکلات رو باید با درک متقابل از هم و به کمال احترام بر طرف کنیم

موردی که بیشتر بازیکن ها ازش ناراضی هستن رو ما ادمین ها هم درک می کنیم ولی باید در نظر بگیریم که کار های مدیریتی که از ملیکای عزیز شروع میشه و به تیم هلپر ها و ادمین ها میرسه همیشه سعی داشته که مشکلات این خانواده رو به صورت مناسب رفع کنه و در صورت نیاز تغییراتی هم توی اون ایجاد کنه

مطمئن هستم که همه شما همیشه این نوشته های منو همه جا دیدید و میگید: ای بابا اینم با همون حرف های تکراری....

ولی خب همینجوری که گفتم و واقعا هم بهش اعتقاد دارم اینه که همه ی ما از بالاترین رنک مدیریتی به آخرینش همیشه بهترین هارو برای خانواده خودمون می خواییم ❤️

فرمایشت کاملا صحیحه ولی چکیده ی صحبت من اینه که برای فروم هم مثل سرور مدیریت بشه...

مثلا وار ادمین جدا داره, میک لیدر جدا, پاسخ گوی شکایات جدا و ...

انتظار میره فروم هم همینطور باشه

برای مثال ما وقتی تیکت میدیم بجای این که مستقیم به دست موسس برسه به دست ادمین مربوطه برسه و ایشون به موسس انتقال بدن.

به نظرم خیلی داره در رابطه با فروم کم لطفی میشه و خیلی از کار های فروم داره نسبت به سرور عقب میوفته...

برای مثال من یه گزارش مشکل باگ داشتم ولی 1 روزه که پاسخی دریافت نکردم در حالی که ممکنه به اشتباه اکانتم بن شده باشه...

اگه یکی باشه که جواب بده بهم و تکلیفو روشن کنه خیلی خوب میشه...

رد یا قبول شدنشم واقعا مهم نیست فقط بدونم جواب گرفتم...

موسس میتونه بجای این که مستقیم خودش وارد مباحث باگ بشه ادمین تعریف کنه براش که ادمینش بهش منتقل کنه چیز هایی که واجبه...

همینطور ادمین واسه ی قسمت های مختلف که کارا روی دوش یه نفر نباشه.

اینطوری هم کار ها سریع انجام میشه هم کسی معطل نمیمونه دقیقا مثل سرور

Darioosh.png

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، DrThrax گفته است:

فرمایشت کاملا صحیحه ولی چکیده ی صحبت من اینه که برای فروم هم مثل سرور مدیریت بشه...

مثلا وار ادمین جدا داره, میک لیدر جدا, پاسخ گوی شکایات جدا و ...

انتظار میره فروم هم همینطور باشه

برای مثال ما وقتی تیکت میدیم بجای این که مستقیم به دست موسس برسه به دست ادمین مربوطه برسه و ایشون به موسس انتقال بدن.

به نظرم خیلی داره در رابطه با فروم کم لطفی میشه و خیلی از کار های فروم داره نسبت به سرور عقب میوفته...

برای مثال من یه گزارش مشکل باگ داشتم ولی 1 روزه که پاسخی دریافت نکردم در حالی که ممکنه به اشتباه اکانتم بن شده باشه...

اگه یکی باشه که جواب بده بهم و تکلیفو روشن کنه خیلی خوب میشه...

رد یا قبول شدنشم واقعا مهم نیست فقط بدونم جواب گرفتم...

موسس میتونه بجای این که مستقیم خودش وارد مباحث باگ بشه ادمین تعریف کنه براش که ادمینش بهش منتقل کنه چیز هایی که واجبه...

همینطور ادمین واسه ی قسمت های مختلف که کارا روی دوش یه نفر نباشه.

اینطوری هم کار ها سریع انجام میشه هم کسی معطل نمیمونه دقیقا مثل سرور

دوست عزیز تیم مدیریتی ارساکیا فروم وجود داره :

ناظم

هلپر

موسس

ادمین

همه این افراد وجود دارند.

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

دوست عزیز تیم مدیریتی ارساکیا فروم وجود داره :

ناظم

هلپر

موسس

ادمین

همه این افراد وجود دارند.

نه سید متوجه نشدی، منظور من اینه که برای هر کاری یه نفر مسئول بشه

مثلا برای گزارش باگ بجای این که خود موسس ورود کنه یکیو بزاره که پست هارو قبول یا رد کنه و به موسس انتقال بده

الان من ۲ روزه پست زدم برا گزارش باگ ولی چک نشده

Darioosh.png

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، DrThrax گفته است:

نه سید متوجه نشدی، منظور من اینه که برای هر کاری یه نفر مسئول بشه

مثلا برای گزارش باگ بجای این که خود موسس ورود کنه یکیو بزاره که پست هارو قبول یا رد کنه و به موسس انتقال بده

الان من ۲ روزه پست زدم برا گزارش باگ ولی چک نشده

دوست عزیز toofan پیگیری می‌کنه کافیه اسمش رو تک کنین تا برسی کنه.

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

نظرم راجب اضافه شدن یک ناظر برای جواب دادن به تیکت ها ( + ) است.

که پیشنهادشم قرار دادم.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۱۴ در 22:00، DrThrax گفته است:

سلام امیدوارم حال دلتون خوب باشه.

آقا یه انتقاد داشتم نسب به مدیریت مجموعه (موسس):

با اینکه میدونم سرتون شلوغه و کارهای واجب تری از فروم هستش ولی عارضم خدمتتون که همه‌‌ی فوکوستون روی سرور هستشو  هیچ اهمیتی به فروم داده نمیشه متاسفانه...

حق پلیرا نیست که وقتی پستی توی فروم میزارن بعد از چندین روز بهشون جواب داده بشه.

به شخصه معتقدم که اگه پستی توی فروم قرار میگیره در اسرأ وقت جواب داده بشه (رد یا قبول بشه) چون انتظار کشیدن واقعا حق پلیر های آرساکیا گیم نیست.

تیکت میزنیم پاسخی داده نمیشه، پست باگ میزاریم همینطوری تا ساعت ها و روز ها پاسخی از طرف مدیریت داده نمیشه، پیشنهاد میزاریم توجه نمیشه و ...

پیشنهاد میکنم مثل سرور توی فروم هم آبجکت هایی در نظر گرفته بشه که پلیرا لنگ نمونن.

و در آخر:

ما اینجا همه یه خونواده ایم...

موفق و مؤید باشید.

بنظرم بهتره مدیریت عوض بشه کلا.

+

چه اندوه بار بزرگ می‌شویم ،که بمیریم.

ac60-162719768057831.gif

?? ???????

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Vlone.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۲۲ در 16:47، TheExpert گفته است:

نظرم راجب اضافه شدن یک ناظر برای جواب دادن به تیکت ها ( + ) است.

که پیشنهادشم قرار دادم.

خودت ناظر شو سید

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پاسخ داده شد.

* لطفا در صورت پا بر جا بودن پیشنهاد/انتقاد شما آن را دوباره ارسال فرمائید.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...