رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Roozbeh

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Roozbeh%5Bmc%5D.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Sepehr.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: 

سلام و خداقوت.

* شرح ذیل مستند به دو قطعه فیلم خواهد بود که در هر مرحله، به شماره فیلم اشاره خواهد شد؛

قبلاً شکایت هایی به این مضمون که طی اون یک عضو استف، به سهو باعث ایجاد اختلال جزئی در بازی بازیکنی میشد به دلیل توانایی مجازات داخل بازی (Call 110)، مجازات قائم به استف برای اون لحاظ نمیشد و ادمین های محترم رسیدگی کننده حتی خودم، نظر به رد شکایت داشتیم.

نکته حائز توجه و نقطه تَمَیّز این شکایت در قسمت "سهوی" بودن اونه که نه تنها سهوی در کار نیست، بلکه شدت عمد اونقدر محرزه که علاوه بر عمد سپهرجان، از لذتی که بهش وارد شده و خنده هاش باید به سلامت روانی هم شک کرد!

- در فیلم شماره 1، اظهار شد که با من کار داره، بعد از بردن ماشین به جای G گفتیم شاید ریپورتی داشته، کاری داشته، اشکالی نداره میره دوباره میاد، کال 110 نمی خواد. (البته که ریز خنده ها و همراهی "ادمین های رنک" واقعاً جای تاسف داره!).

- بعد از این که متوجه کم شدن بیمه شدم، قضیه رو جدی تر پیگیری کردم. از همون دیالوگ اول قصد و عمد پیداست: "روزبه اومده، هه هه هه (قربون خنده هات برم)". نمیدونم ادمین محترم رسیدگی کننده بجز ثانیه 30 فیلم 2 که سپهرجان طی اون اقرار صریح میکنه به کارش و از اون ابراز خوشحالی میکنه به چه چیز بیشتری نیاز داره برای مجازات اما، دیدن کامل فیلم ها خالی از لطف نیست.

النهایه، بدون اشاره به نص قانون عمومی و کارکنان، مستقیم به بندی که توسط موسس به مقدمات عضویت در تیم کارکنان الصاق شده اشاره میکنم و اون: 

نقل قول

اخلاقیات خوب، منظم بودن و پایبند بودن به قوانین

*داشتن سلامت کامل از لحاظ روحی و روانی*

که فقدان این دو بند در پیکر کم سن و سال سپهر و عدم صلاحیتش، از روز هم روشن تره!

** کلام آخر خطاب به ادمین های عزیز که مدت زیادی نشده در جمع ما هستن بدون قصد جسارت (قدیمی ها که استاد ما هستن)؛ شما الگوی جماعت تازه وارد و پلیرها هستین، اینجور رفتارهای زننده تاثیر مخربی روی سروری که یک عده بشدت درحال تلاش برای اونن میذاره. شاید یک پلیر عادی مثل من خرواری از هارد نداشته باشه که بتونه لحظات زیادی از بازیش رو ضبط و حقش رو مطالبه کنه، همین میشه دلیلش برای رفتن. خدا میدونه سپهر تا حالا چندبار تگ زرد زیر اسمش رو با این کارا ننگین کرده، مثل سپهر نباشین.❤️

• مدارک (فیلم یا عکس):

فیلم 1                         فیلم 2

• دوست دارم که 13
  • مرسی 2
  • هاها 4
  • ناراحت 1

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...
  • مدیریت

سلام و وقت بخیر

روزبه جان ممنونم از دقت بسیارت به جزئیات و در اختیار قرار دادن این اطلاعات

به قول شما این رفتار باعث ناراحت شدن پلیرها میشه ولی متاسفانه این بخشی از بازیه و واقعا هم ناراحت کنندست!

و این بیشتر به خاطر ذات شغلی مثل Carjacker هست که واقعا شغل کثیفیه و باعث از دست دادن محبوبیت فرد مورد نظر میشه به نوعی.

اما خود من هم دیشب با دوستان در حال امتحان کردن این شغل بودیم و اینکه بسیار شغل فانی هست رو نمیشه انکار کرد و خنده‌های این ادمین رو بذار پای فان بودن موضوع واسش.

اینکه پلیرها صرفا با دیدن تگ ادمین اعتماد کنند اشتباهه و اتفاقا همونطور که خودت استادی و تجربه داری میدونی که بارها باعث کلاهبرداری یا هر موضوعی شده.

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

• هاها 1
  • چی چی 1

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...