رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

AG:SA on Macbook

ارسال‌های توصیه شده

سلام وقتتون بخیر من بعد از کلی تلاش تونستم ویندوز رو با استفاده از برنامه paralell desktop روی مک بوک نصب کنم بعد از نصب بازی با همچین اروری مواجه شدم

you cannot play AG:SA on virtual machine میخواستم بدونم دلیلش چیه قابل برطرف شدن هست؟ چون با سمپ تونستم وارد سرور شم ولی لانچر نه

منم یه شیر مهربون تنومند 

یادت باشه احترام بزار میای پهلو من

OWJ.png

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

درود، برنامه parallel desktop یک طور هایی مجازی ساز محسوب می‌شود، همانطور که می‌دانید ما سیستم HardwareID داریم و باید بتوانیم اطلاعات سخت افزاریتان را مشاهده کنیم تا از روی سریال نامبر ها و دیگر اطلاعات شناسه سخت افزاریتان را تشخیص دهیم اما مجازی ساز ها معمولاً این اجازه را به ما نمی‌دهند.

لینک به دیدگاه

بسیار عالی راهی برا درست کردنش وجود نداره بتونم بیام تو بازی؟ یا مثلا به صورت دستی خودم شناسه هایی که نیاز دارید رو بدم بهتون

@ArSaCiA

منم یه شیر مهربون تنومند 

OWJ.png

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۲/۵/۷ در 11:25، ArSaCiA گفته است:

آیا شما در این برنامه، دسترسی به cmd.exe دارید؟

سلام بله دسترسی دارم??

@ArSaCiA

منم یه شیر مهربون تنومند 

OWJ.png

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

دستورات زیر را در cmd داخل برنامه خود اجرا نمایید و نتایج را در پیام خصوصی در انجمن بفرستید و لینک پیام خصوصی را در این تاپیک ارسال نمایید:

wmic memorychip
wmic baseboard
wmic bios
wmic cdrom
wmic computersystem
wmic cpu
wmic diskdrive

لینک به دیدگاه
در 19 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

دستورات زیر را در cmd داخل برنامه خود اجرا نمایید و نتایج را در پیام خصوصی در انجمن بفرستید و لینک پیام خصوصی را در این تاپیک ارسال نمایید:

wmic memorychip
wmic baseboard
wmic bios
wmic cdrom
wmic computersystem
wmic cpu
wmic diskdrive

https://forum.arsacia.ir/messenger/64999/

@ArSaCiA

منم یه شیر مهربون تنومند 

OWJ.png

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

با توجه به اطلاعاتی که فرستادید Parallel Desktop اطلاعات سخت افزاری سیستم شما رو به اشتراک نمیذاره و اطلاعات آن ناقص است، متأسفانه بنا به این دلیل ما نمی‌توانیم برای سخت افزار شما Hardware ID ایجاد کنیم و به این دلیل نمی‌توانید با این برنامه وارد لانچر شوید، پیشنهاد می‌شود یک برنامه دیگر پیدا کنید که اطلاعات اصلی سخت افزارتان را به اشتراک می‌گذارد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...