رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Jonesy

Jalinous

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iMisagh.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Jonesy.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ---

• توضیحات: با سلام ایشون من یه news زدم همون news که یک بازی کن زده بود و به من Av داد و به او نداد 

• مدارک (فیلم یا عکس): https://www.uplooder.net/img/image/23/e35cc6438777bb79ea85b93c057a3ba3/Screenshot-۲۰۲۳۰۷۱۹-۱۶۳۷۳۵-Chrome.jpg

https://www.uplooder.net/img/image/57/3d36ddaf83e3e28f7d9f7cbaf28f33f2/Screenshot-۲۰۲۳۰۷۱۹-۱۶۳۹۲۹-Chrome.jpg

To the world you may be one

but for me you are my world

Jalinous.png   

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و عرض ادب خدمت شما شاکی محترم.

مجازاتی که برای شما اعمال شد هم به صورت شکایت توسط فرد دیگری مطرح شد و هم قبل از شکایت اخطارات لازم مربوط به خبری که شما منتشر میکردید توسط شخص بنده داده شد، که از سوی شما کم توجهی شد.(مدارک و توضیحات به @Capsule در بازی داده شد و رفع ابهام شد).

طبق مشاهده ای که دارم از مدارک آپلودی شما، شخص مورد نظر خبر های خود را به صورت الگو منتشر کرده است و مرتکب خطایی که شما شدید نشده است.

لطفاً اگر شکایت یا موردی رو مد نظر دارید از بازیکنی در اقلیت خبرنگاران از بازیکن مورد نظر در تایپک گزارش اعضا اقلیت خبرنگاران شکایت کنید تا رسیدگی شود.(لینک)

پ.ن: در صورت توان هر روز لاگ فعالیت های اقلیت بررسی میشود.

متشکرم، موفق و پیروز باشید.

• دوست دارم که 2

به یادِ همه جاوید نامان، آنان که برای آزادی جان دادند...

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، iMisagh گفته است:

شکایت را پس میگیرم

توضیحات لازمه به شما در بازی داده شد. 

+بسته شد! 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...