رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از iashkan

amin123456789

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   amin_tiger.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  iAshkan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: تو فیلمی اکه باید بفرسته نیازی به شاهد نیست 

• توضیحات:   سللام  من از ایشون شکایت دارم به دلیل ابیوز کردن رنکشون و بن بی مورد من مدرک و دلیل میخوام که چرا بن شدم  لطفا فیلم کامل از صحبت  من بفرستید ممنون  چون من به شخص خاصی توهین نکردم و تو کلماتم فحش نیست

و مورد بعدی اینه که ایشون با id Robert رفیقه و اون میاد 1 2 3 میزنه و بن میده اگه به چت نگاه کنید ی توضیح هم راجب این میخوام 

• مدارک (فیلم یا عکس): ban_idia.png

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1
  • هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدارک به @Meli فرستاده شد.

موفق باشید

• هاها 1

Yujiro.png

iNegin.png                             

?????? ?????’? ?????? ???? ??????? ???????..

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام و درود خدمت شما شاکی عزیز @amin123456789

شکایت شما رد/قبول شد.

توضیحات:
- طبق بررسی های صورت گرفته، عملکرد ادمینِ مربوطه در مورد محروم کردن شما درست بوده و به دلیل رعایت نکردنِ قوانین زیر توسط شما، شکایت رد شد:

نقل قول
  •  صحبت با میکروفون    

توهین یا فحاشی در هر سطح و شدت یا داد زدن و ایجاد آلودگی صوتی بی مورد در اماکن عمومی (اماکن با جمعیت بالای 5 نفر) ممنوع است (بار اول: 350 دقیقه محرومیت از صحبت، بار دوم: 500 دقیقه محرومیت از صحبت، بار سوم: 3 روز محرومیت از سرور، بار چهارم: 20 روز محرومیت از سرور، بار پنجم: محرومیت استفاده از میکروفون برای همیشه)

- قوانین فوق فقط در اماکن عمومی (اماکنی با جمعیت بالای 5 نفر) اجرا می شوند. در صورت فحاشی در اماکن غیر عمومی مجازات زبان اعمال خواهد شد.

- تاکید ما در موضوع سالم بودن چت صوتی بازی در اماکن عمومی بسیار زیاد می باشد. لطفا این قانون را جدی بگیرید.

- اما ایشان به دلیل اشتراک گذاری لحظه ایِ روندِ محروم شدن شما با بازیکنِ دیگر، مجازات خواهند شد.

ادمین یک عدد AV دریافت خواهد کرد.(اما در صورتِ تکرار، مجازاتِ بیشتری روی ایشان اِعمال خواهد شد)

موفق باشید، بسته شد.

• هاها 1

「 !...ᴵ ᵂᵒᵘˡᵈ ᴿᵃᵗʰᵉʳ ˢᵖᵉⁿᵈ ᴱᵛᵉʳʸ ᴹᵒᵐᵉⁿᵗ ᴵⁿ ᴬᵍᵒⁿʸ ᵀʰᵃⁿ ᴱʳᵃˢᵉ ᵀʰᵉ ᴹᵉᵐᵒʳʸ ᴼᶠ ʸᵒᵘ 

𝙳𝚊𝚖𝚘𝚗 𝚂𝚊𝚕𝚟𝚊𝚝𝚘𝚛𝚎 -

2a60-ca%C3%ADn-damon-salvatore.gif

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

AmirHosseiN.png

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...