رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

لگ غیر عادی AG:SAMP اندروید

Firdok

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود من لانچر اندروید رو نصب کردم و وقتی لوگین کردم دیدم خیلی لگه گرافیکو تا اخر بردم پایین لگ بود تا اخر بردم بالا بازم لگ بود قفل فریم ریت رو بردم بالا بازم لگ بود اگه میشه بگید چیکار کنم

گوشیمم Poco x3 pro 256 هست که رام هشت داره 

وارزون موبایل رو با آخرین گرافیک بدون لگ میاره بالا اما لانچر اندروید رو خیلی لگ میزنه

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۴۰۲/۲/۸ در 11:50، FIRDOK گفته است:

سلام و درود من لانچر اندروید رو نصب کردم و وقتی لوگین کردم دیدم خیلی لگه گرافیکو تا اخر بردم پایین لگ بود تا اخر بردم بالا بازم لگ بود قفل فریم ریت رو بردم بالا بازم لگ بود اگه میشه بگید چیکار کنم

گوشیمم Poco x3 pro 256 هست که رام هشت داره 

وارزون موبایل رو با آخرین گرافیک بدون لگ میاره بالا اما لانچر اندروید رو خیلی لگ میزنه

دوست عزیز ممکنه مشکل از سرور باشه بخاطر شلوغی زیاد احتمال لگ هست

لینک به دیدگاه

منم گوشیم شیائومی نوت ۱۱ هس رام ۶ خیلی لگه بعضی وقتا کرش میشه 

ولی گوشی دوستم سامسونگ A13 رام ۴ هیچی لگ نمیزنه  روان براش اجرا میشه

ویرایش شده توسط mamadch
اشتباه
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، mamadch گفته است:

منم گوشیم شیائومی نوت ۱۱ هس رام ۶ خیلی لگه بعضی وقتا کرش میشه 

ولی گوشی دوستم سامسونگ A13 رام ۴ هیچی لگ نمیزنه  روان براش اجرا میشه

اره کلا با شیامی مشکل داره مخصوصا پوکو

دوست من با A02 بالای پنجاه اف پی اس میگیره اما من با Poco x3 pro تهش چهل اف پی اس میگیرم

تنها راهی که پیدا کردم برا کم کردن لگ اینه که لانچرو اد کنی تو گیم بوستر قفل فریم ریت گیمو هم از خود تنظیمات گوشی هم از لانچر اف کنی بعد گوشیو بزاری پرفورمنس مود و با گیم بوستر وارد لانچر بشی و بعد لانچرو بوستش کنی:/

ویرایش شده توسط FIRDOK

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه

منم گوشیم Poco X3 Pro هستش و لگه خیلی زیادی دارم Battery Saver هم افه و گرافیک بازی خیلی دایینه ولی باز لگ میزنه 

روی A71 با بهترین گرافیک 60fps میگیرم

@ArSaCiA

ویرایش شده توسط Robert
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Robert گفته است:

منم گوشیم Poco X3 Pro هستش و لگه خیلی زیادی دارم Battery Saver هم افه و گرافیک بازی خیلی دایینه ولی باز لگ میزنه 

روی A71 با بهترین گرافیک 60fps میگیرم

@ArSaCiA

برای منم همین بود الان لگ نداره ولی اف پی اس ۴۰ میده ( که نسبت به بقیه گیما که رو گوشیم میاد بالا خیلی کمه )

جالبیش اینه دوستم با A02  با گرافیک اخر 60fps ثابت میگیره بعد من با اسنپدراگون 860  با گرافیک متوسط 40fps میگیرم ??

فقط دوتا تا راه حل پیدا کردم که نمیدونم برات جواب میده یا نه

اول اینکه گوشیو بزار 120hz و همیشه لانچرو با گیم بوستر باز کن و قبل ورود به اکانت boost now رو فعال کن

و اگه تونستی یه تایم سایکل ثابت بریز

ویرایش شده توسط FIRDOK

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه

اتفاقاً منم همین مشکلو دارم و نمیدونم چجور فیکس میشه امّا از بهترین دوستم که همین مشکلو داشت پرسیدم متاسفانه اونم نمیدونست

ویرایش شده توسط Muerta
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Muerta گفته است:

اتفاقاً منم همین مشکلو دارم و نمیدونم چجور فیکس میشه امّا از بهترین دوستم که همین مشکلو داشت پرسیدم متاسفانه اونم نمیدونست

نظر ؟ @ArSaCiA

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...