رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت | EnDWaY

Aone

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aone.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: EnDWaY.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

با عرض سلام و تاسف خدمت سرپرست کارکنان

شکایت بنده از Endway در 2 مورد هستش:

مورد اول: استفاده از دستور [Arelog/] در هگام اجرای Live توسط ایشون روی بنده و خراب کردن مصاحبه ی زنده بنده به دلیل تحت فشار واقع شدن

دلیل ایشون برای انجام این حرکت:

ag-sa-1062_8vxu.jpg

نقل قول قوانین اقلیت News Reporter:

نقل قول

• مصاحبه‌ها (Live):

اگر میخواهید مصاحبه با شما به عنوان یک عضو اقلیت خبرنگاران باشد، باید صبر کرده و مثل یک عضو ساده رفتار کنید.

پرسیدن موارد شخصی در Live/ ممنوع می باشد (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

تمامی مصاحبه‌ها باید تا قبل از xx:58 تمام شوند (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

شما حق گرفتن مصاحبه تا زمانی که شخص پول آن را پرداخت نکرده را ندارید (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

• قوانین فوق‌العاده:

اسپم کردن در محیط شهری برای دادن تبلیغات ممنوع بوده و علاوه بر مجازاتی که در قوانین کلی سرور تعیین شده مجازات خواهید شد (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

استفاده از Smile به صورت (:D، :)، :(، ...) یا ([Poker]، [BigGrin]، ...) در Live & News ممنوع است (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

اشخاص شرکت کننده در مصاحبه‌ها هم ملزم به رعایت کردن تمامی موارد بالا هستند و در صورت رعایت نکردن شما مسئول شناخته می شوید. (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

بنده در این قوانین چیزی به اسم Bad Question ندیدم و اگر هم من Bad Question پرسیدم حتما درخواست مدرک از ایشون دارم!

در قوانین پرسیدن موارد شخصی ممنوع ذکر شده و سوال بزرگ اینجاست! من در قسمتی از مصاحبه عرض کردم نام شخصی را می آورم و مخاطب بنده از 1 تا 10 به آن نمره ای ثبت کنه. آیا این سوال شخصی هست؟! عدم تسلط به قوانین در ایشون به شدت دیده میشود.

مورد دوم: استفاده از Leader Chat برای موردی که اصلا هیج ارتباطی به مباحثی که باید در Leader Chat مطرح شود، زیرا وی دستور [Pm/] را دارا می باشد. (مدرک این مورد به دلیل عدم داشتن حق نشر برای همگان به پیام خصوصی سرپرست ارسال خواهد شد.) باز هم عدم تسلط به قوانین در ایشون به شدت دیده میشود.

مورد سوم: تحدید. ایشون به همراه Objective سرپرست هلپر ها آیا میتواند مجازات روی Leader اعمال کند؟! (مدرک این مورد به دلیل عدم داشتن حق نشر برای همگان به پیام خصوصی سرپرست ارسال خواهد شد.) باز هم عدم تسلط به قوانین در ایشون به شدت دیده میشود.

• مدارک (فیلم یا عکس): در مورد اول قرار داده شد و موارد دوم و سوم هم برای @ORTEGA, @SajjiLey و @Meli ارسال خواهد شد.

پی نوشت: شکایت تنها با عذر خواهی وی بازپس خواهد گرفته شد.

مورد چهارماستفاده از دستور [Mute/] روی بنده به دلیل Tohin be admin با شدت کم!

نقل قول قوانین عمومی سرور نسبت به فحاشی به ادمین:

نقل قول
  • استفاده بر علیه ادمین‌ها و یا سرور:

- تمسخر و توهین‌های با شدت کم: 120 دقیقه محرومیت از صحبت.
- توهین‌های با شدت زیاد: 3 روز محرومیت.

مجازات در صورت تکرار در هر بار +3 روز محرومیت اضافی خواهد شد.

انجام پذیرفتن و مجازات آنها فقط و فقط برای محیط خود بازی و محیط کنترل پنل کاربری و یا انجمن می باشد.
ادمین‌ها در صورت لزوم می‌توانند با کسب اجازه از مدیران و یا سرپرست از مجازات شدیدتری استفاده نمایند.

نقل قول قوانین عمومی سرور نسبت کلماتی که شدت پایین محسوب میشوند:

نقل قول

ما آزادی بازیکنان در صحبت و ارتباط با دیگران را حق آنها میدانیم اما استفاده کردن از کلمات ناپسند و توهین به سایر بازیکنان یا استفاده از آنها در چت های عمومی و یا چت های اقلیت ممنوع می باشد.

نمونه‌هایی از کلماتی که مشمول مجازات نمیشوند (به استثنای استفاده بر روی ادمین‌ها)
- احمق، خر، الاغ، کودن، نوب، سگ، حمال، خفه و سایر اشکال کلمات ناپسند با شدت کم.
- توهین‌هایی که قسمت اصلی آنها سانسور شده اند: خیلی *** هستی، اینقدر *** نباش، *** شو، و...
- علائم ناخوشایند و زشت (مانند _|_، _()_ و...)

تاریحچه ی Mute بنده در UCP:

untitled1_aot9.png

درخواست مدرک از این مورد چهارم و مجازات شخص خاطی را به صورت کاملا جدی دارم!

اصلاحیه:

در 47 دقیقه قبل، Aone گفته است:

هگام

هنگام*

در 48 دقیقه قبل، Aone گفته است:

تاریحچه

تاریخچه*

• دوست دارم که 2
  • چی چی 2

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

[1?️Aone.png [1?️]

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

?م̴ن̴ ̴س̴ق̴و̴ط̴ ̴ک̴ر̴د̴م̴ ̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴س̴ک̴و̴ت̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?م̴ن̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴خ̴ت̴ ̴ق̴ل̴ب̴م̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴د̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

خب با سلام خدمت شما دوست عزیز

توضیحات برای @SajjiLey دادم و حق نداشتی که داخله لایو ادمین تمسخر کنی.

مجازاتم شدید مدارک خیلی زودتر از اینکه شکایت کنید به ارجا گذاشتم.

+موفق و پیروز باشید.

• دوست دارم که 7
  • هاها 1

EnDWaY.png 

☠ 
atiye.png

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و احترام خدمت شاکی عزیز؛
شکایت شما 
رد شد.
به عنوان عضوی از تیم کارکنان مجموعه و همچنین لیدر اقلیت خبرنگاران،
شما باید همیشه با تمام بازیکنان بهترین و مناسب ترین برخورد رو داشته باشید.
طبق بررسی های بنده شما در Live اقدام به تمسخر و کوچیک نشون دادن ادمین مربوطه کردید و عملکرد ایشون درست بوده است.

پ.ن: لطفا در شکایت ها و گزارش های بعدیتون از الفاظ بهتری استفاده کنید.
امیدوارم موفق باشید.

بسته شد.

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...