رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاد در مورد تازه وارد ها

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من یک پیشنهاد دارم در مورد پلیر های تازه وراد هستش. چند بار من به یک مشکل بزرگ برخورد کردم که واقعا جای تاسف داره برای بعضی از پلیر های که وارد کاپ میشن و به خاطر اکتیویتی اصلا بعضی چیز هارو رعایت نمیکنن و اصلا براشون مهم نیست

امروز صبح یک شخص لول 1 تازه وارد دراگ داشت امده CNN میگه کسی دراگ میخواد بعد FBI فریسک میکنه میره NG هم میاد اخطار میده اون پلیر با متن ها اشنا نیست تا بیاد متنو بخونه w6 میشه میره زندان بعد میگیم چرا پلیر دیگه وارد گیم نمیشه. من یک lawer پیدا کردم رفتیم زندان که ازادش کنیم اصلا بلد نبود bail قبول کنه که ازاد بشه من بار ها این موضوع رو دیدم لطفا یه قانون بذارین برای پلیر های تازه وارد که اول بازی زده نشه ممنون

مردم شهری که همه در آن می لنگند، به کسی که راست راه می رود می خندند!

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/pandora.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 11 دقیقه قبل، PANDORA گفته است:

سلام

من یک پیشنهاد دارم در مورد پلیر های تازه وراد هستش. چند بار من به یک مشکل بزرگ برخورد کردم که واقعا جای تاسف داره برای بعضی از پلیر های که وارد کاپ میشن و به خاطر اکتیویتی اصلا بعضی چیز هارو رعایت نمیکنن و اصلا براشون مهم نیست

امروز صبح یک شخص لول 1 تازه وارد دراگ داشت امده CNN میگه کسی دراگ میخواد بعد FBI فریسک میکنه میره NG هم میاد اخطار میده اون پلیر با متن ها اشنا نیست تا بیاد متنو بخونه w6 میشه میره زندان بعد میگیم چرا پلیر دیگه وارد گیم نمیشه. من یک lawer پیدا کردم رفتیم زندان که ازادش کنیم اصلا بلد نبود bail قبول کنه که ازاد بشه من بار ها این موضوع رو دیدم لطفا یه قانون بذارین برای پلیر های تازه وارد که اول بازی زده نشه ممنون

با هات موافقم

به نظر بنده برای پلیر های تازه وارد زیر لول 5 قانونی زده بشه که به این افراد وانتدی داده نشه

برای افراد تازه وارد نه مولتی 

اگر وانتدی دریافت کردن CMD برای لیدر های اقلیت کاپ  یا ادمین های سرور قرار داده بشه که وانتد اون فرد رو پاک کنن 

ویرایش شده توسط Jamaica
لینک به دیدگاه

خیلی عالی میشه اگر کسای که وانتد دران هم به لول میرفت زندان مثلا

افراد کمتر از لول 5 وانتد 6 10 دقیقه زندانی میشد

افراد کمتر از 15 وانتد 6 . 20 دقیقه زندانی میشد

افراد کمتر از 25 وانتد 6 . 40 دقیقه زندانی میشد

افراد کمتر از 35 وانتد 6 . 60 دقیقه زندانی میشد

افراد کمتر از 45 وانتد 6 . 70 دقیقه زندانی میشد

افراد بالاتر از +50 وانتد 6 . 1:30 دقیقه زندانی میشد

@ArSaCiA

این فقط یک مثاله

ویرایش شده توسط PANDORA

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Jamaica گفته است:

با هات موافقم

به نظر بنده برای پلیر های تازه وارد زیر لول 5 قانونی زده بشه که به این افراد وانتدی داده نشه

برای افراد تازه وارد نه مولتی 

اگر وانتدی دریافت کردن CMD برای لیدر های اقلیت کاپ  یا ادمین های سرور قرار داده بشه که وانتد اون فرد رو پاک کنن 

همچنین پلیس های اقلیت برای این طور افراد اون هارو Arrest نکنن

مگر اینکه نظم سرور بهم بزنن

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Jamaica گفته است:

اگه فریسک فقط برای زیر 5 ارور بده بهتره چون اینجوری طرف سو استفاده میکنه همش  DM یا کارجک میکنه.

چون لایسنس ها بعد 3 4 میتونی بگیری و لزومی نداره افراد زیر 5 فریسک داده بشن.

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، PANDORA گفته است:

سلام

موافقم ولی برام سواله اون فرد لول 1 که بلد نیست متن وانتد رو بخونه با همون لول رفته دراگ خریده تازه اومده ک بفروشه !!??

! inattention is better than revenge

👑Mizox.png👑

34a505_24a13614-24AdmBoT-Cover.gif

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Mizox گفته است:

موافقم ولی برام سواله اون فرد لول 1 که بلد نیست متن وانتد رو بخونه با همون لول رفته دراگ خریده تازه اومده ک بفروشه !!??

یه شغله شاید خرید و فروش دراگو کسی بهش یاد داده چون من با lawyer و NG وارد زندان شدیم هر کاری کردیم که بتونیم ازادش کنیم متاسفانه نتونستیم اصلا بلد نبود از CMD استفاده کنه

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، PANDORA گفته است:

شخص لول 1 تازه وارد دراگ داشت

لول فردی که میگید 1 بوده دراگ خریده؟ فرد بلد بوده دراگ بخره و همراه داشتن دراگ ام معلومه که غیر مجازه ولی با این حال دراگ خریده
ولی به نظرم اگر افراد لول پایین دراگ خریدن و مولتی نبودن وارن وانتد نیاد بهتره تا قانون براش گذاشته بشه

Inverse.png
                                                                                                       Nothing is permanent                                                            

NiVaX.png 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، PANDORA گفته است:

سلام

خدایی این حق گفتی منم دیدم یه پلیر ماشین یکی دزدیده بود بعد پیاده شد می خواست به کاپ بگه من نمی دونستم وانتد میگیرم درجا کیلش کرد 

خیلی دلم سوخت?

لینک به دیدگاه

میتونن کاری کنند مثل متریال باید برای دراگ طرف لول مشخصی داشته باشه واینکه اگر کاری کنه تو به لول 1 وانتد ندی خب اون لول 1 تا اخر عمر هم نمیفهمه کار خلاف باعث میشه مجرم محصوب بشه

شهر از بالا قشنگه، آدما از دور…

Im s† ???? ?????? ?? ???????? ?????? ???

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۱/۲۹ در 15:39، PANDORA گفته است:

یه شغله شاید خرید و فروش دراگو کسی بهش یاد داده چون من با lawyer و NG وارد زندان شدیم هر کاری کردیم که بتونیم ازادش کنیم متاسفانه نتونستیم اصلا بلد نبود از CMD استفاده کنه

بل 50k سل میکردی بدبخت لول یک از کجا بیاره این پولو :)

<> سلامتی مخلوقی که خالق شد<>

AtaTurk.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، AtaTurk گفته است:

بل 50k سل میکردی بدبخت لول یک از کجا بیاره این پولو :)

کافر همه رابه کیش خود پندارد

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

نظرم + هست کل تاپیک در نظر گرفته بشه!

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

نظرم + هست

در در ۱۴۰۲/۱/۲۹ در 14:15، PANDORA گفته است:

خیلی عالی میشه اگر کسای که وانتد دران هم به لول میرفت زندان مثلا

افراد کمتر از لول 5 وانتد 6 10 دقیقه زندانی میشد

افراد کمتر از 15 وانتد 6 . 20 دقیقه زندانی میشد

افراد کمتر از 25 وانتد 6 . 40 دقیقه زندانی میشد

افراد کمتر از 35 وانتد 6 . 60 دقیقه زندانی میشد

افراد کمتر از 45 وانتد 6 . 70 دقیقه زندانی میشد

افراد بالاتر از +50 وانتد 6 . 1:30 دقیقه زندانی میشد

@ArSaCiA

این فقط یک مثاله

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود بر شما، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

با پیشنهادات شما موافقم، اگر چه نیاز به بررسی و تایید نهایی دارد.

( تاپیک منتقل شد )

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...