رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ دکمه Engine در AG:Samp Android

Aone

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Aone.png

- توضیح کامل باگ: وقتی که سوار وسیله ی Maverick شدم در ابتدا مشکلی پیش نیومد، ولی بعد از Pause کردن بازی و رفتن به تنظیمات قسمت Change Button Click بدون اینکه تغییری در این قسمت ایجاد کنم و فقط با زدن دکمه ی Cancel و بعدش Resume بازی ایکون دکمه ی Engine با ایکون Friendlist جابجا میشه و جای آیکون Engine هیچ چیزی نیست

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): https://uupload.ir/view/screenrecorder-2023-04-05-03-32-17-943_qzsq.mp4/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم):

inshot_20230405_034110549_mevm.jpg

@ArSaCiA

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

[1?️Aone.png [1?️]

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

?م̴ن̴ ̴س̴ق̴و̴ط̴ ̴ک̴ر̴د̴م̴ ̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴س̴ک̴و̴ت̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?م̴ن̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴خ̴ت̴ ̴ق̴ل̴ب̴م̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴د̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این باگ در اصل ماله تنظیمات کلید هاست،کلا وقتی وارد تنظیمات میشی برا جابجا کردن ایکون ها،هم فرندلیست باگ میشه و هم بعضی از ایکون ها سایزشون کوچیک میشه ،بنظرم باید کلا این تنظیمات دوباره برسی و برنامه نویسی شه باگاش خیلی زیاده

همچنین پیشنهادم اینه یکی از ایکون های تیر اندازی ثابت نباشه

الان وقتی میخوای تیر اندازی کنی با یک انگشت باید ایکون تیرو بگیری و با ی انگشت صفحه رو حرکت بدی،بهتره جوری باشه که ایکون تیر اندازی Fix نباشه و مث joystick باشه،همچنین sensitivity براش اضافه بشه.و مشکل دیگه اینه وقتی دکمه aim رو میزنیم هدف به سمت رو به روی بازیکن میره،اگر بشه مثل نسخه ویندوز وقتی aim میگیریم به سمتی که camera هست هدف بگیره عالی میشه

بنده در NR هستم خیلی وقتا camera باگ میشه و عکسو ذخیره نمیکنه

و فک میکنم به دلیل سوار شدن تو ماشینه 

ولی وقتی وارد بازی میشم همون موقع یه عکس بگیرم ذخیره میشه و بعدش هم این مشکل پیش نمیاد.

@ArSaCiA

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در ۱۴۰۲/۱/۲۲ در 15:45، FrozenThrone گفته است:

این باگ در اصل ماله تنظیمات کلید هاست،کلا وقتی وارد تنظیمات میشی برا جابجا کردن ایکون ها،هم فرندلیست باگ میشه و هم بعضی از ایکون ها سایزشون کوچیک میشه ،بنظرم باید کلا این تنظیمات دوباره برسی و برنامه نویسی شه باگاش خیلی زیاده

همچنین پیشنهادم اینه یکی از ایکون های تیر اندازی ثابت نباشه

الان وقتی میخوای تیر اندازی کنی با یک انگشت باید ایکون تیرو بگیری و با ی انگشت صفحه رو حرکت بدی،بهتره جوری باشه که ایکون تیر اندازی Fix نباشه و مث joystick باشه،همچنین sensitivity براش اضافه بشه.و مشکل دیگه اینه وقتی دکمه aim رو میزنیم هدف به سمت رو به روی بازیکن میره،اگر بشه مثل نسخه ویندوز وقتی aim میگیریم به سمتی که camera هست هدف بگیره عالی میشه

بنده در NR هستم خیلی وقتا camera باگ میشه و عکسو ذخیره نمیکنه

و فک میکنم به دلیل سوار شدن تو ماشینه 

ولی وقتی وارد بازی میشم همون موقع یه عکس بگیرم ذخیره میشه و بعدش هم این مشکل پیش نمیاد.

@ArSaCiA

با سلام.

در آینده ای نچندان دور این تغییرات بر روی سیستم تیر اندازی اعمال خواهند شد.

امکانش هست که این باگی که در مورد Camera گفتید رو به صورت کامل تر در یک تاپیک جدید در همین انجمن گزارش باگ ارسال کنید؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

با سلام.

در آینده ای نچندان دور این تغییرات بر روی سیستم تیر اندازی اعمال خواهند شد.

امکانش هست که این باگی که در مورد Camera گفتید رو به صورت کامل تر در یک تاپیک جدید در همین انجمن گزارش باگ ارسال کنید؟

سلام

خیر،نمی شود.

+بسته شد✔️

• هاها 5
  • ناراحت 3

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...