رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Sajjad

TheHeRo

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Hero.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

SajjaD.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: تعلیق بی دلیل - من هیچ خرید و فروش با پول واقعی تا حالا نداشتم و هیچ مدرکی از من مطمئنم که وجود نداشته که با پول واقعی خرید و فروش کرده باشم. نه اصلا قصد این کارو داشتم نه تا حالا  شماره کارتی به کسی دادم نه از کسی شماره کارت گرفتم. این آقا لطفا مدارکشونو ارائه بدن که واقعا این کارو کردم. 

طوری که سجاد به آقای Spicy عزیز توضیح دادن من یه پولی برای ایشون انتقال دادم سر این پوله منم تعلیق شدم. تنها جا به جایی مالی که صورت گرفته بین منو اقای Spicy بوده که رفیقمه و این جا به جایی مالی هم به پول بازی بوده نه واقعی. از من پول خواسته منم 10 میل بهش انتقال دادم که بعدا هرموقع پول دستش اومد بهم برگردونه. اصلا برنگردوند هم فدای سرش فقط میخوام بدونم الان این قضیه چه ربطی به تعلیقی ما داره؟ پس دیگه به رفیقامونم کلا دیگه قرض یا هدیه ندیم چون آقا سجاد شک میکنن که ما مثلا فلان قدر پول دادیم به رفیقمون یا واس تولدش بهش اینفرنوس مفتی دادیم یعنی حتما پشت این قضیه یه خرید و فروش با پول واقعی هست. 

• مدارک (فیلم یا عکس): مدارک رو باید اقا سجاد بدن که بدون دلیل زده همه ی اکانت های ما رو تعلیق کرده و UCP اکانت ما رو دفترنقاشی کردن.

بن لاگ اکانت های: 

MmD__M3.png

QorS.png

Haji.khan.png

MaMaD.CHaPDasT.png

MaMaDAgha_ChapDasT.png

Sultan01.png

Sultan02.png

Sultan03.png

Sultan04.png

sultan05.png

sultan06.png

sultan07.png

sultan08.png

agha_milad.png

iHeRo.png

Ali_VeNoM.png

2021ALI.png

GOAT.png

• دوست دارم که 7
  • هاها 3
  • ناراحت 6

Hero.png

PathaaN.png

!!! Come_Eat_it !!! 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما شاکی محترم؛
مدارک و دفاعیه بنده برای موسس ارسال شد.

"Staff note"

• دوست دارم که 5
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @TheHeRo

شکایت شما هم اکنون درحال بررسی می باشد از شکیبایی شما متشکریم...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • مؤسس

درود.

Spicy پس از دریافت پول شما، پول شما را با اموال دنیای واقعی بر ضد قوانین معامله کردند. با توجه به شواهد Spicy نقش واسط را دارد و این شخص واسط خرید و فروش دیگران میشده است بنابراین در صورتی که این پول قرض بوده به پیام خصوصی در لینک زیر مراجعه کنید و توضیحات خواسته شده را ارائه دهید:

https://forum.arsacia.ir/messenger/59822/

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...