رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

AG:SAMP - Problems

AliAgent

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: نیازی نیست

- توضیح کامل باگ:دستگاه تست شده: Redmi Note 9S.

۲ مشکل وجود داره

مشکل اول: گاهی موقع رانندگی دکمه ها با دیلِی عمل میکنن (مثلا چند صدم ثانیه دیر تر فرمون میده یا ترمز/گاز میگیره)، مطمعنم دستم روی دکمه میره اما بعضی وقت ها دیر عمل میکنه بعضی وقت ها هم باید دستمو از روی صفحه بردارم مجدد دکمه رو بزنم که واقعا آزار دهنده هست (حدس خودم اینه که وقتی بعد از ترمز گرفتن دکمه ی گاز و فرمون رو همزمان نگه میدارم گوشی هر دو لمس رو تشخیص نمیده)

اگر مشکل از موبایله راه حلش چیه؟

مشکل دوم: در بالاترین تنظیمات گرافیکی در هر جای مپ اف پی اس ۶۰ رو میگیرم (لیمیت شده روی ۶۰)، اما جاهایی که آبجکت اضافه شده (پینت بال، سی ان ان و...) مهم نیست تنظیمات گرافیکو چکار کنم اف پی اس بین ۱۰ تا ۲۰ میمونه.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):  -

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): -

پ.ن: با برنامه ها و وبسایت های مولتی تاچ تستر لمس همزمان ۱۰ انگشت رو امتحان کردم و همشون همزمان کار میکردن

ویرایش شده توسط AliAgent

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 6 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

۲ مشکل وجود داره

مشکل اول: گاهی موقع رانندگی دکمه ها با دیلِی عمل میکنن (مثلا چند صدم ثانیه دیر تر فرمون میده یا ترمز/گاز میگیره)، مطمعنم دستم روی دکمه میره اما بعضی وقت ها دیر عمل میکنه بعضی وقت ها هم باید دستمو از روی صفحه بردارم مجدد دکمه رو بزنم که واقعا آزار دهنده هست (حدس خودم اینه که وقتی بعد از ترمز گرفتن دکمه ی گاز و فرمون رو همزمان نگه میدارم گوشی هر دو لمس رو تشخیص نمیده)

مشکل دوم: در بالاترین تنظیمات گرافیکی در هر جای مپ اف پی اس ۶۰ رو میگیرم (لیمیت شده روی ۶۰)، اما جاهایی که آبجکت اضافه شده (پینت بال، سی ان ان و...) مهم نیست تنظیمات گرافیکو چکار کنم اف پی اس بین ۱۰ تا ۲۰ میمونه.

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): -

پ.ن: با برنامه ها و وبسایت های مولتی تاچ تستر لمس همزمان ۱۰ انگشت رو امتحان کردم و همشون همزمان کار میکردن

اگه گوشیتون شیائومی هستش برید تو بخشه

Setting  ‹ Display ‹ Refresh rate 

از روی 60HZ بزاریدش روی 120HZ 

و داخله بازی FPSLimit رو روی 160 ست کنید 

برید در مکانی خلوت و بدون ابجکت اضافی تستش کنید

Battery saver هم چک کن که OFF باشه

ویرایش شده توسط Robert
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Robert گفته است:

Setting  ‹ Display ‹ Refresh rate  

از روی 60HZ بزاریدش روی 120HZ 

کلا چیزی به اسم Refresh Rate توی موبایلم نیست (Xiaomi Redmi Note 9S)

همونطور که گفتم معتقدم بحث لیمیت نیست، لیمیت رو گذاشتم روی 60 و جاهای به دور از آبجکت رو بالاترین تنظیمات (به استثنای Shadow) 60 اف پی اس رو میگیرم، ولی کنار آبجکت ها اف پی اس روی پایین ترین تنظیمات نهایتا 20 میشه، البته امروز که تست میکنم یکم بدتر شده.

تا جایی که یادمه توی گیم های خیلی سنگین تر (COD:M، Pubg:M و ...) روی گرافیک مدیوم هیچ اف پی اس دراپی حس نمیکردم (در بدترین حالت 35-40 اف پی اس)

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

کلا چیزی به اسم Refresh Rate توی موبایلم نیست (Xiaomi Redmi Note 9S)

همونطور که گفتم معتقدم بحث لیمیت نیست، لیمیت رو گذاشتم روی 60 و جاهای به دور از آبجکت رو بالاترین تنظیمات (به استثنای Shadow) 60 اف پی اس رو میگیرم، ولی کنار آبجکت ها اف پی اس روی پایین ترین تنظیمات نهایتا 20 میشه، البته امروز که تست میکنم یکم بدتر شده.

تا جایی که یادمه توی گیم های خیلی سنگین تر (COD:M، Pubg:M و ...) روی گرافیک مدیوم هیچ اف پی اس دراپی حس نمیکردم (در بدترین حالت 35-40 اف پی اس)

بنده خودم در Codm با بهترین گرافیک بدونه هیچ لگی و FPS Drop ای پلی میدادم

احتمالا بعد از برداشته شدن ابجکت های عید برطرف بشه

لینک به دیدگاه

FPS توی زندان هم در پایین ترین تنظیمات (به استثنای رزولیشن و دراو دیستنس) حدودا 25-35 هست.

مشکل سوم: چطور گارد میگیره؟  (LClick+Rclick با مشت)

لینک به دیدگاه

خب حالا که یه تاپیک زده شد بزار دردو دل هامون رو بگیم

۱: ایم AG:SAMP  به کامل خرابه!

طرفو ۱۰۰ تا تیر میزنیم یخورده مسافت 20متر اصلا دمیج نمیشه یا تهش ۵۰ دمیج!

@ArSaCiA نمیدونم چیکار کردی ولی یا جا ایمو اشتباه گزاشتی یا یه باگ هایی دیگه 

کلا خیلی وقت ها طرف تو PB هستش  همه ی ضربه های تیر هامون دقیقه رو سرشه ولی Heads hot  نمیشه و فقط دمیج عادی میگیره!

۲: علی جان تنظیماته گانری که قرار دادی برای ما به کل افتضاحه

با تنظیمات قبلی میشد با اندروید گانر شد

ولی با این تنظیمات در مورد سطح تیر اندازی هیچی از اندروید نخواهیم شنید

۳: متوقف شدن ناگهانی بازی

بعضی وقت ها پس ۱۰ دقیقه بازی ، بازی ناگهانی ایستوب میشه!

نه میتونی تکون بخوری نه چت کنی نه چیزی  و مجبور میشی از اول بازیو  ببندی و باز کنی

این مشکل تو سمپ نیز وجود داشت 

امیدوارم حداقل در  AG:SAMP  فیکسش کنید

۴: مشکل انفجار ماشین ها

در صورتی که ماشینی چپ بشه و حتی اگه بعد مدت کوتاهی درست بشه بی دلیل آتیش میگیره!

این روند در Launcher وجود نداره لطفا اینم فیکس کنید بیمه های زیادی از دست رفت

۵ : GPS در AG:SAMP  وجود نداره

ممنون میشیم اینو اضافه کنید چون به روند بازی کمک بسیاری میکنه 

درک میکنم چقدر زحمت کشیدید @ArSaCiA ولی حداقل یک پروژه ۳ ساله رو به طور کامل فیکس کنید

با تشکر❤

لینک به دیدگاه

-چطور میشه از Fightstyle استفاده کرد؟

-به نظرم موقع مایک گرفتن اگه یک نشونه ای بیاد خیلی خوب میشه (ترجیحا همونی که توی لانچرِ ویندوز گوشه ی پایین سمت چپ صفحه میاد)

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

-چطور میشه از Fightstyle استفاده کرد؟

دو بار دو بار پشت سر هم سریع بزن رو مشت

تو حالت دعوا کردن عادی اینجوره (نقطه = ضربه به ایکون مشت)

. . . . . . . . .

تو حالت fightstyle

.. .. .. .. .. .. .. .. .. ..

لینک به دیدگاه

-یک مشکل بزرگ تری که وجود داره اینه که اگه برید توی Options>Redefine Controls>Change Button Position تمام دکمه هایی که توی اون بخش نیست (دکمه روشن کردن ماشین، قفل کردن ماشین، لیست فرندز و شایدم...) جاشون بهم میریزه و دکمه های قفل کردن ماشین و روشن کردن ماشین دیگه کار نمیکنه (معمولا میرن زیر مپ)، در صورت نیاز بگید شات بدم.

ویرایش شده توسط AliAgent

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Blank گفته است:

دو بار دو بار پشت سر هم سریع بزن رو مشت

تو حالت دعوا کردن عادی اینجوره (نقطه = ضربه به ایکون مشت)

. . . . . . . . .

تو حالت fightstyle

.. .. .. .. .. .. .. .. .. ..

در هم اکنون، salih گفته است:

برای استفاده از fightstyle سریع ایکون مشت رو پشت سر هم بزن

ممنون از راهنماییتون

در هم اکنون، AliAgent گفته است:

-یک مشکل بزرگ تری که وجود داره اینه که اگه برید توی Options>Redefine Controls>Change Button Position تمام دکمه هایی که توی اون بخش نیست (دکمه روشن کردن ماشین، قفل کردن ماشین، لیست فرندز و شایدم...) جاشون بهم میریزه و دکمه های قفل کردن ماشین و روشن کردن ماشین دیگه کار نمیکنه (معمولا میرن زیر مپ)، در صورت نیاز بگید شات بدم.

این مشکل فقط با بستن و دوباره باز کردن بازی حل میشه

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، BraveGod گفته است:

4: مشکل انفجار ماشین ها

در صورتی که ماشینی چپ بشه و حتی اگه بعد مدت کوتاهی درست بشه بی دلیل آتیش میگیره!

ببین این مشکل تو لانچر AG:SAL کامپی.تر هم هست, در سمپ و بازی GTA SA وقتی ماشین چپ کند آون ماشین مرتب دمیج میشه (به ترتیب دود سفید, دود سفید و سیاه, دود سیاه, آتش و انفجار) ولی این قضیه در آرساکیا گیم سدق نمیکنه و وقتی ماشین چپ میشه از وقتی ماشین چپ میشه 3 ثانیه بگذره حالا چه چپ بشه یا درست شده باشه ماشین آتش می گیره و خیلی از بیمه ها به این دلیل میره

مثلا شده ماشینم در درض 0.5 ثانیه چپ شده و برگشته و بعد 2.5 ثانیه پس از اینکه من حرکت کنم ماشین میترکه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، BraveGod گفته است:

کلا خیلی وقت ها طرف تو PB هستش  همه ی ضربه های تیر هامون دقیقه رو سرشه ولی Heads hot  نمیشه و فقط دمیج عادی میگیره!

نه میتونی تکون بخوری نه چت کنی نه چیزی  و مجبور میشی از اول بازیو  ببندی و باز کنی

درک میکنم چقدر زحمت کشیدید @ArSaCiA ولی حداقل یک پروژه ۳ ساله رو به طور کامل فیکس کنید

با تشکر❤

1-نبود دستوره /Hudeditor که باعث شده محیط کابری شخصی نداشته باشیم 

و یکذره استفاده از کلاینت رو سخت کرده (این پیشنهاد در ماتریکس داده شد که منجر به بن شدن از گپ بتا تستر شد.)

2-نبود گزینه Disable vehicle/skin mod که باعث شده کسانی که دوست ندارند از مود ها استفاده کنند از کلاینت اندروید کمتر استفاده کنند

نبود کی بیدینگ که بازیو خیلی سخت کرده پیشنهادم اینه مثله دکمه های ESC N Y در سمپ لانچر باشه که با ست کردن سی ام دی رویه اونها بتونیم از این قابلیت استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، BraveGod گفته است:

با تشکر❤

Ag:samp android فکر نکنم برای گانری مناسب باشه و کار سختیه که توش تفنگ دست بگیری

مورد سوم وقتی که بعدش بازی رو باز میکنید نمیگه که کرش رو ریپورت کنید؟

و اینکه GPS اضافه خواهد شد (نسخه ی حال حاضر Ag:samp بتا (Beta) هستش و مورد هایی هنوز اضافه نشدند)

در 31 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

این مورد هم گزارش شده و در انتظار فیکس شدن هستش

وقتی به این باگ برخوردید باید کاری کنید که اون Button یا دکمه بره و اگر دوباره بیاد درست میشه نیازی به بستن بازی نیستش

(اگر دکمه ی سوار شدن به ماشین با دکمه ی Friends list قاطی شدن از ماشین دور بشید تا دکمه غیب بشه و بعد دوباره نزدیک ماشین بشید تا بیاد)

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

-یک باگ دیگه هم در رابطه با فایت استایل هست، چیزی که انجام دادمو توضیح میدم یکم پیچیدست

من با اکانتی که Muscles اش 0 هست با استفاده از اندروید وارد بازی شدم، و با اکانت دیگه ام با کامپیوتر اومدم، با اندروید شروع کردم به صورت استفاده از فایت استایل به کامپیوتر مشت زدم (در صورتی که فایت استایل ندارم) تا اینجا همه چیز عادی پیش رفت و من مشت معمولی میزدم، ولی از دید کامپیوتر اندروید داشت با فایت استایل اصلی بازی (اسمشو یادم نیست همونی که یه مشت میزنه یه لگد :|) منو میزد.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

فایت استایل

با سلام

قبلا قبل از انتشار من و @SuperMaN باگ رو پیدا کرده بودیم و گزارش دادیم و جوابی که گرفتیم:

img_20230329_165216_855_bz7f.jpg

• مرسی 1

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۱/۸ در 05:17، AliAgent گفته است:

۲ مشکل وجود داره

مشکل از agsamp نیست 

مورد اول باید برید تنظیمات گوشیتون و بزارید روی حالت دو انگشت که صفحتون تاچ شه 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Omid گفته است:

مشکل از agsamp نیست 

مورد اول باید برید تنظیمات گوشیتون و بزارید روی حالت دو انگشت که صفحتون تاچ شه 

در در ۱۴۰۲/۱/۸ در 05:17، AliAgent گفته است:

جای دیگه ای چنین مشکلی ندارم، اینجا هم بعضی وقتا چند تاچو انجام میده بعضی وقتا نه

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، BraveGod گفته است:

با تشکر❤

1و2- گانری با گوشی سخته ولی مت خودم boss زدم رنک هم آوردم 

3-بازی هرگز موقف نمیشه بنده خودم 3 ماه تمام با agsamp بازی کردم مشکل از گوشی شماست نه agsamp 

4-قاعدتا ماشین چپ میشه اتیش میگیره حتی اگه در کسری از ثانیه بر گرده فیکس میمونه اتیش نمیگیره 

5- gps هم به زودی ادد خواهد شد

لطفا برای ادعا های خود مدارک ارائه کنید 

در هم اکنون، AliAgent گفته است:

جای دیگه ای چنین مشکلی ندارم، اینجا هم بعضی وقتا چند تاچو انجام میده بعضی وقتا نه

چون علی جان من خودم 3 ماه تمام بخاطر شرایطم که کامپیوتر در دسترس نداشتم با گوشی بازی می‌کردم و اینکه همه چی فیکس بوده تازگی هم که نسخه برای شما و دیگر بازیکنان ارائه شده باز هم بازی کردم فیکسه

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • مؤسس

درود.

مورد اولی میتونه از FPS هم باشه، در صورتی که این مشکل با FPS 50 به بالا داشتید یک فیلم ارسال کنید و از تنظیمات Developer گوشی Show touch point را فعال نمایید (مکان هایی که تاچ می‌کنید داخل صفحه دایره نشون داده میشه)

در در ۱۴۰۲/۱/۸ در 22:59، Fayez گفته است:

نمیدونم چیکار کردی ولی یا جا ایمو اشتباه گزاشتی یا یه باگ هایی دیگه 

در نظر داشته باشید که بازی را ما نساختیم، اینها برخی از باگ ها و مشکلات خود بازی می‌باشد که بررسی و توسط ما فیکس خواهند شد.

اگر منظورتان از تنظیمات قبلی Auto Aim هست که اون تقلب هست و همچین موردی هیچوقت اضافه نخواهد شد، در آینده سیستم نشانه گیری از اول توسط خودمان درست خواهد شد که مدرن تر و بهتر باشد و Aim Assist هم داشته باشد.

متوقف شدن ناگهانی بازی

معمولاً زمانی که این اتفاق میافتد شما کرش شدید، لطفاً گزارش کرش را کامل برای ما ارسال کنید تا بررسی و برطرف شود.

در صورتی که ماشینی چپ بشه و حتی اگه بعد مدت کوتاهی درست بشه بی دلیل آتیش میگیره

این مشکل از سمت سرور است و ربطی به لانچر یا کلاینت ندارد.

GPS در AG:SAMP  وجود نداره

قابلیت های اضافه شده در لانچر هنوز در AG:SAMP ساخته نشده‌اند که به زودی ساخته خواهند شد.

در در ۱۴۰۲/۱/۸ در 23:07، AliAgent گفته است:

اگه برید توی Options>Redefine Controls>Change Button Position تمام دکمه هایی که توی اون بخش نیست (دکمه روشن کردن ماشین، قفل کردن ماشین، لیست فرندز و شایدم...) جاشون بهم میریزه

برطرف خواهد شد.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...