رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ بایک

Alarm

باگ بایک   

153 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. ایا شما هم موافق هستید که باگ بایک در وانتد برگردد؟

این نظرسنجی برای ارسال رای های جدید بسته شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 29 دقیقه قبل، iSpicy گفته است:

باید داخل خود بازی و با دستور Vote/ انجام بشه رای گیری 

/vote هم abuse میکنن, در هرصورت رد میشه

سرور دیگه داره بی مزه میشه, دیگه حس و حال قدیمشو نداره

الانم ftp افتاده دست هاسترا که اونم میرن تو هوس KinG که با بدبختی از فنس و گیتاش رد میشیم

یهو 4تا هاستر میریزن سرت دوباره همین روند باید تکرار شه

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 205
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در هم اکنون، Spid3R گفته است:

/vote هم abuse میکنن, در هرصورت رد میشه

سرور دیگه داره بی مزه میشه, دیگه حس و حال قدیمشو نداره

الانم ftp افتاده دست هاسترا که اونم میرن تو هوس KinG که با بدبختی از فنس و گیتاش رد میشیم

یهو 4تا هاستر میریزن سرت دوباره همین روند باید تکرار شه

هاستر ها که ربطی به باگ بایک ندارن
برای این میگم باید با Vote/ رای گیری بشه چون خیلی ها اصلا فروم نمیان و اصلا خبری ندارن از این نظرسنجی
تازه اینکه هاستر ها FTP میکنن خیلی هم خوبه اکتیویتی کلی از Cop ها با همین FTP ها کامل میشه

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، iSpicy گفته است:

هاستر ها که ربطی به باگ بایک ندارن

چرا دیگه بایک اینطوریه که هرجا گیر افتادی دیگه تمامه, تهش یه دراگ میزنی برا HP و هرلحظه ممکنه وسط دراگ زدن بزننت

اما هاستر میره یه اتاقی چیزی همش CMD میزنه ارمور میگیره HP زیر یه ثانیه میگیره یا دید یه گوشه گیرش اوردن یهو اره برقی میکشه همه رو میزنه /Ta میزنی unfreeze میده یهو TP میده خودشو

حالا کدوم FTP برا کاپ خوبه

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه

چرا دیگه بایک اینطوریه که هرجا گیر افتادی دیگه تمامه, تهش یه دراگ میزنی برا HP و هرلحظه ممکنه وسط دراگ زدن بزننت

اما هاستر میره یه اتاقی چیزی همش CMD میزنه ارمور میگیره HP زیر یه ثانیه میگیره یا دید یه گوشه گیرش اوردن یهو اره برقی میکشه همه رو میزنه /Ta میزنی unfreeze میده یهو TP میده خودشو

حالا کدوم FTP برا کاپ خوبه

قطعا FTP هاستر بهتره 
اگه هاستر tp میکنه میتونید مدرک بگیرید مجازات داره
اون کسی هم که با بایک FTP میکنه وقتی سوار بایک هست باگ میشه تیر کمتری بهش میخوره برای پر کردن HP هم میره بالای یک ساختمون نمیشه زدش

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، iSpicy گفته است:

اگه هاستر tp میکنه میتونید مدرک بگیرید مجازات داره

ما برا زیرکشی نمیاییم که, اونام اینطوری لذت میبرن ولی خب ماهم اذیت میشیم هی کیل شی از اسپاون دوباره بری پیشش

کاش علی تعداد هر BS زیاد کنه راحت تر جم کنیم هاستر ها CMD زدن ماهم باف بزنیم

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه

ما برا زیرکشی نمیاییم که, اونام اینطوری لذت میبرن ولی خب ماهم اذیت میشیم هی کیل شی از اسپاون دوباره بری پیشش

خوب اگه قرار باشه هم بار اول که رفتی پیشش کشته بشه دیگه چرا باید FTP کنه برای زدن وانتد هم باید تلاش کنید حالا چه هاستر FTP کرده باشه چه پلیر عادی
حتی اگه پلیر عادی FTP کرده باشه شما نمیتونی هم بار اول بزنیش

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

خوب اگه قرار باشه هم بار اول که رفتی پیشش کشته بشه دیگه چرا باید FTP کنه برای زدن وانتد هم باید تلاش کنید حالا چه هاستر FTP کرده باشه چه پلیر عادی
حتی اگه پلیر عادی FTP کرده باشه شما نمیتونی هم بار اول بزنیش

نکتش همینه پلیر عادی توان گرفتن ارمور نیست دراگ میزنه ولی خب بار سوم چهارم زده میشه اما هاستر متاسفانه نمیشه, ارمور که میزنن ارمور میتونیم بزنیم و دوباره یکم از پیشش دور میشیم ارمور میزنه

روز بوده 1ساعت کامل درگیر FTP هاسترا بودیم

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه

نکتش همینه پلیر عادی توان گرفتن ارمور نیست دراگ میزنه ولی خب بار سوم چهارم زده میشه اما هاستر متاسفانه نمیشه, ارمور که میزنن ارمور میتونیم بزنیم و دوباره یکم از پیشش دور میشیم ارمور میزنه

روز بوده 1ساعت کامل درگیر FTP هاسترا بودیم

طرف کلی پول داده که یک ارمور هم نتونه بزنه؟ 

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، iSpicy گفته است:

طرف کلی پول داده که یک ارمور هم نتونه بزنه؟ 

نمیگم نزنه اما میزنه حداقل محدود بزنه

هاسترا قابلیت unjail دارن کیل شن باز بیان FTP, پلیر عادی نیستن که تلاش میکنن کیل نشن

این وسط ظلم به کاپ میشه سر 2تا وانتد کیل خودشو پاره میکنن تا سبز شن

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه

نمیگم نزنه اما میزنه حداقل محدود بزنه

هاسترا قابلیت unjail دارن کیل شن باز بیان FTP, پلیر عادی نیستن که تلاش میکنن کیل نشن

خوب دیگه محدودیت داره زمانی که Cop کنارشون باشه نباید ارمور بزنن 
هر کسی FTP میکنه چه هاستر باشه چه پلیر عادی دوست نداره سریع کیل بشه دوست داره تا حد توانش مقاومت کنه کاملا طبیعیه

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

هر کسی FTP میکنه چه هاستر باشه چه پلیر عادی دوست نداره سریع کیل بشه دوست داره تا حد توانش مقاومت کنه کاملا طبیعیه

حدودا 1 ماه پیش بود فک کنم 2تا هاستر اومدن building FBI همش FTP میکردن اما چنتا نکته رو رعایت میکردن

کیل میشدن باز میومدن اون روز 3 4نفر نزدیک 5 6تا وانتد کیل ازشون گرفت

ftp میکنن حداقل اینطوری ftp کنن خیرشون به کاپا برسه ?

بدون اره برقی و ارمور میومدن نهایتش یه SownOff Shotgun میزدن

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه

اقا بحث رو چرا گم میگنید ما اومدیم سر باگ بایک بحث کنیم نه ftp هاستر در ضمن @iSpicy داش تو میگی  vote/ باید برای کاپ بیاد فقط؟ خب خیلی از پلیر ها هستن در کنار bug bike لذت میبرن

در ضمن باگ بایک مهارت میخاد 

c-shotgun هم مهارت میخاد اگه اینطور حساب کنیم خیلی ها هستن که مهارتشون تو c-shotgun زیاده و وقتی ftp میکنن زدنشون سخت میشه البته من که cop نرفتم ولی از صحبتهای دوستان متوجه میشم

گلایه راجب به C-shotgun نداریم فقط همینطور که c-Shotgun رو بک دادین میخایم باگ بایک هم بک بدین @ArSaCiA .

ویرایش شده توسط Alarm
.

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Alarm گفته است:

البته من که cop نرفتم ولی از صحبتهای دوستان متوجه میشم

عزیزم پس همینه که از باگ بایک دفاع میکنی اگه Cop رفته بودی دفاع نمیکردی چون واقعا Cop ها اذیت میشن

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

بازم برگرده تو روز فقط ۱ بار ftp میکنن

''.§ ''▌ Proofessor▌ '' §.''

".".".". §Proofessor.png§."."."."

".".".§MrAlireza.png§."."."

".".§Magnet.png§."."

".§Ground.png§."

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Proofessor گفته است:

بازم برگرده تو روز فقط ۱ بار ftp میکنن

مشکلی نیست تو روز 1 بار اف تی پی میکنیم فقط برگرده

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، iSpicy گفته است:

عزیزم پس همینه که از باگ بایک دفاع میکنی اگه Cop رفته بودی دفاع نمیکردی چون واقعا Cop ها اذیت میشن

سخته یه باف بزنی دیگه سوار نشه؟

من خودم کاپ بودم و می‌دونم که با یه باف حل میشه دیگه اینقدر بحث کردن چیه 

بعد هم کاپ نمیری که عشق و حال کنی باید یکم زور بزنی

ویرایش شده توسط Tiory
لینک به دیدگاه

با سلام و درود خدمت @Alarm عزیز:

این باگی که در موردش صحبت شد شاید برای بعضی پلیر ها جالب باشه و اینکه لذت ببرند...!

ولی در واقع باید از تمامی جهت به این مورد توجه کنید. برای مثال: شما عضو فکشن Police هستید و وانتد در CopApp زیاد هست اینکه وقت 3نفر از ممبر های فکشن رو بگیره برای یه وانتد به نظر من جالب نیست و جذابیت فکشن تقریبا از بین میره....!

و اینکه بسیاری از دوستان این صحبت رو تایید کردند:

در در ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ در 10:36، AmirMahdi گفته است:

بنده به طور شخصی جدا از مسائل مدیریتی موافق بودن چالش های جذاب (غیرممکن نه، جذاب و مهیج) برای عزیزانِ دسته Cop موافق هستم. امّا درمورد بودن این باگ، مخالفم! (از اونجایی که خودم Cop بودم عرض کردم).

و در اخر صحبت MohammadHadi عزیز:

در در ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ در 22:36، Mohammadhadi گفته است:

متاسفانه دوستان بجای ارتقای سطح خویش به فکر آسان کردن کار خویش هستن ? 

عزیزم با استفاده از Bug سطح شما میره بالا؟ 

نظر شخصی: به نظر من اون Player ای که بتونه جوری سطح خودشو ببره بالا که بدون Bug بتونه چند دقیقه در حال Wanted Kill زنده باشه جالت تر هستش تا اینکه بخواد با Bug سطحش رو ببره بالا! سطح Police موردی نداره!

دوستان عزیز ممنون میشم نظرات خودتون رو بگید:

@AbbasMZ @Olden @Omid @Sanaka @3epeR @iKamyar @HoxeiN @NeverDie @Mehras @Inverse @Rezzaa@AtaTurk @Vince @DaTe @ForbiddeN @Saheli @Robert @BlueFox @Spid3R

ویرایش شده توسط MaSiH

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MaSiH گفته است:

این باگی که در موردش صحبت شد شاید برای بعضی پلیر ها جالب باشه و اینکه لذت ببرند...!

ولی در واقع باید از تمامی جهت به این مورد توجه کنید. برای مثال: شما عضو فکشن Police هستید و وانتد در CopApp زیاد هست اینکه وقت 3نفر از ممبر های فکشن رو بگیره برای یه وانتد به نظر من جالب نیست و جذابیت فکشن تقریبا از بین میره....!

نظر شخصی: به نظر من اون Player ای که بتونه جوری سطح خودشو ببره بالا که بدون Bug بتونه چند دقیقه در حال Wanted Kill زنده باشه جالت تر هستش تا اینکه بخواد با Bug سطحش رو ببره بالا! سطح Police موردی نداره!

@AbbasMZ @Olden @Omid @Sanaka @3epeR @iKamyar @HoxeiN @NeverDie @Mehras @Inverse @Rezzaa@AtaTurk @Vince @Date

دلبر با حرفات کاملا موفقم?

<> سلامتی مخلوقی که خالق شد<>

AtaTurk.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MaSiH گفته است:

@AbbasMZ @Olden @Omid @Sanaka @3epeR @iKamyar @HoxeiN @NeverDie @Mehras @Inverse @Rezzaa@AtaTurk @Vince @DaTe @ForbiddeN @Saheli @Robert @BlueFox @Spid3R

کاملا درسته.

اما حرف محمد هادی که نقل قولش کردی کاملا اشتباه نیست. هم صحیحه هم غلط.

حرفش در مورد سطح درست در حال حاضر هیچکدام از فکشن های دسته ویژه سطح ندارن. اون از NG که هر روز JB وین میشه هیچ ممبری اصلا براش مهم نیست، اونم از FBI اینم از PD که همش وقتی ما نیستیم Collab بازه. همین 2ساعت پیش فقط 10دقیقه afk شدم بعد اومدم یک صفحه وانتد بود ?. Collab هم باز بود علاوه بر اینکه هیچ ممبر PD حاضر نبود وانتد بگیره ممبرهای دو فکشن دیگه هم کاری نمی کردن. اونوقت شما میگی سطح کاپ مورد نداره؟ سطح کاپ 0 هم نیست منفیه عزیزه من با این وضعیتی که داره.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MaSiH گفته است:

حرفات درسته?

این باگ هم چه پلیرا بخوان چه نخوان دیگه بر نمیگرده.

Olden.png

367325_24ezgif-com-effects-1-.gifcc4125_24TVdb-ezgif-com-resize.gif367325_24ezgif-com-effects-1-.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، MaSiH گفته است:

البته باگ کامل حساب نمیشه معمولا به این چیزا گلیچ میگن ولی در کل من به شخصه مشکلی ندارم 

زمانی که رو وانتد کار میکرد و با بایک ftp میکردن از PD @Rasputin و از FBI @Rezzaa خیلی راحت با بایک میرفتن میزدن

از یه جهت درسته اذیت میشه قبول دارم ولی خب تو هر فکشنی باید سختی های خودشو داشته باشی (مثل کار کردن تو واقعیت که هرکاری اولش یه سختی داره بعدش که قلق کار دستت میاد راحت میشه) 

قلق این ftp هاهم دستتون بیاد خیلی راحت کیل میکنین.

جدیدا هم ۵تا هاستر ftp میکنه یا میرن هوس KinG یا سوار ماشین ۴در میشن Turbo GodMod میزنن میرن تو مپ میچرخن و جالبیش اینجاست بجای همکاری میبینیم این وسط یکی دوتا از NG افتاده دنبال Arrest PD اون طرف یکی دوتا AFK میکنن این طرف از کنار ما رد میشن سوار نمیکنن

تا وقتی همکاری بین کاپ کامل وجود نداشته باشه تو ftp اذیت میشن 

بجای بدگویی و مخالفت سر یه بایک اول بایک همکاری کامل رو بین خودمون راه بندازیم (از همکاری کامل منظورم اینه جدیدا ftp اینا میشه CR میدن که به هم تیر خورد دمیج نشیم و تو /CC میگن چیکار کنیم راحت تر کیل کنیم و... اما در بعضی موقعیت ها همکاری نداریم).

به امید روزی که تو این سرور همکاری بین کاپا کامل وجود داشته باشه و انقد سر چیزای ناچیز مخالفت نکنیم.

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، MaSiH گفته است:

موافقم. 

از نظر بنده این باگ Non-Rp هستش 

میخوای FTP کنی؟ برو تو کاخ FTP تو بکن 

باگ دوچرخه بدترین باگ سرور بود که خوشبختانه برداشته شد 

اگه که این باشه میتونیم برش گردونیم ولی زمانی ریپورت بدیم وارن بگیرین :))) 

و ۳ تا وارن = ۵ روز بن 

هر وارن که بخوای پاک کنی ۶۰۰ تا گلد میشه:))

لینک به دیدگاه

درود

دوستان عزیزم: @AtaTurk @iKamyar @Olden @Spid3R @Robert

ممنونم بابت نظرات خوبتون, امیدوارم تمامی مشکل های FTP و ....! حل شه که بتونیم کنار هم تایم های خوبی رو سپری کنیم!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

نظراتو میخونم حس میکنم اومدم شبکه چهار سر یه موضوعی داریم بحث میکنیم?

خیلیا خوبن ولی

سلیقه ما نیستن

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Palycity.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Gulakh.png

b5f422_24ezgif-1-25ceb4aa0e.gif

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Robert گفته است:

موافقم. 

از نظر بنده این باگ Non-Rp هستش 

میخوای FTP کنی؟ برو تو کاخ FTP تو بکن 

باگ دوچرخه بدترین باگ سرور بود که خوشبختانه برداشته شد 

اگه که این باشه میتونیم برش گردونیم ولی زمانی ریپورت بدیم وارن بگیرین :))) 

و ۳ تا وارن = ۵ روز بن 

هر وارن که بخوای پاک کنی ۶۰۰ تا گلد میشه:))

امر دیگه ای؟ ?

ویرایش شده توسط Tiory
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...