رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از - Ravin

FeLFLi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FeLFLi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ravin.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Gisu.png

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید 
FP0 کردن اشتباه, من شاید به اینترنت ام با Gisu یا DeGea یکی بوده چون پیش هم بودیم ولی دلیل بر این نیست که مولتی ایشونم بنده درحالی FP0 شدم که با لپتاپ ام داشتم نیوز میزدم و Gisu با کامپیوترش میتینگ Si بود! میتونید چک بکنید سیستمامون یکی نبوده ولی اینترنت بوده. حرف دیگه ندارم موفق باشید.

• مدارک (فیلم یا عکس): UCP check

• دوست دارم که 4

- - من تو نشکستن از ترک بیستم - -
FeLFLi.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود خدمت شما @FeLFLi

مدارک برای @Meli ارسال شد.

Staff Note

موفق باشید.?

ویرایش شده توسط Ravin
  • دوست دارم که 7
  • هاها 1
  • چی چی 2
  • دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @FeLFLi
شکایت شما رد شد.
دلیل: طبق مدارک ارسالی شما اکانتتان را پیش از زمانی که تعریف می کنید به طور همزمان در دو فکشن با یک سخت افزار آنلاین کرده بودید، از آنجایی که به دلیل مشکلات گذشته تصمیم گرفتیم وجود مولتی را در اقلیت هایی چون: News Reporter و School Instructor ببندیم شما با FP0 از اقلیت خارج شدید.
در صورتی که شرایط اثبات برای آنکه دو فرد جدا از یکدیگر در مکانی یکسان هستید امکان تغییر تصمیم گیری و استثنا برای شما وجود دارد (لطفا در این باره پیام خصوصی دهید).
- همچنین در رابطه با رفع ابهام و مشکلات پیش آمده در بخش "درخواست عضویت" اقلیت های ذکر شده قوانینی مجازا تعریف خواهد شد.

با تشکر از گزارش شما.

• بسته شد •

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...