رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سوپروایزر بعدی

AtrociduS

ارسال‌های توصیه شده

یکی از داشام @Markeloff یا @SajjiLey ولی از اونجایی هم من میدونم هم خودش احسان تایم نداره پس احتمال زیاد @SajjiLey

ویرایش شده توسط Guardian
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود 

تاپیک خوبی بود گفتیم ما هم یه نظری بدیم, با اینکه همه ی ما در جریان این موضوع هستیم که "Supervisor" سرور رو خود ArSaCiA انتخاب میکنند و در این موضوع شکی بر این نیست که هیچکی دل سوز تر از خود ArSaCia برای سرور خودش نمیتونه تصمیم بگیره.

ولی اینجا یه موضوع ای که هست ما به عنوان یه Player: تنها امیدی که داریم اینه که Supervisor جدید بتونه تقریبا مثل وضع الان سرور بدونه ناحقی و نا عدالتی  مدیریت کنه. @Alireza

و در اخر هر کدوم از دوستامون که Supervisor شه باعث خوشحالی ماست.

داداشام: @ORTEGA @SajjiLey @Markeloff

نقل قول

و همچنین شکی در مدیریت خوب دوستان نیست

ویرایش شده توسط MaSiH

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

خب خیلیا نظرشون رو اعلام کردند. 
حالا وقتشه منم نظرمو بگم! 

خب قطعا برای همه ی ما عدل و عدالت داخل سرور برامون مهمه که سوپروایزر بعدی این قوانین رو رعایت کنه و پارتی بازی و ... انجام نده.
امیدوارم  @ArSaCiA تصمیم شایسته ای بگیره و سوپروایزر خوبی انتخاب کنه 

ولی من نظرم کسی نیست جز @SajjiLey.

Gods Family
Atrocidus.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، MaSiH گفته است:

داداشام: @ORTEGA

دیگر نای ماندن نیست ?

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

Reza.png

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ORTEGA گفته است:

دیگر نای ماندن نیست ?

اووووه تاتاشی من?

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 12 ساعت قبل، MaSiH گفته است:

"Supervisor" سرور رو خود ArSaCiA انتخاب میکنند

سرپرستین شاید در نگاه ساده به انتخاب من باشند اما تمامی سرپرستین و مدیران آرساکیا گیم انتخاب خودشان بودند. پروسه انتساب به رتبه سرپرستی پروسه‌ای پیچیده و سخت می‌باشد، من همیشه تلاش کردم که شایسته ترین افراد را به این مقام برسانم و افراد شایسته باید ابتدا این پروسه را بگذرانند.

قطعاً محبوب بودن این فرد هم برای انتساب به این مقام فاکتور گرفته می‌شود اما تنها فاکتور نیست.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Guardian گفته است:

یکی از داشام @Markeloff یا @SajjiLey ولی از اونجایی هم من میدونم هم خودش احسان تایم نداره پس احتمال زیاد @SajjiLey

@SajjiLey & @Markeloff مطمئنا اگه احسان تایم داشت اون سوپرایزر میشد همیشه هم بهش گفتم ولی میگه تایم نداره , سجاد به نظرم بعد احسان بهترین گزینه است.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

سرپرستین شاید در نگاه ساده به انتخاب من باشند اما تمامی سرپرستین و مدیران آرساکیا گیم انتخاب خودشان بودند. پروسه انتساب به رتبه سرپرستی پروسه‌ای پیچیده و سخت می‌باشد، من همیشه تلاش کردم که شایسته ترین افراد را به این مقام برسانم و افراد شایسته باید ابتدا این پروسه را بگذرانند.

قطعاً محبوب بودن این فرد هم برای انتساب به این مقام فاکتور گرفته می‌شود اما تنها فاکتور نیست.

وقتشه کم کم انتخاب کنی تا یکی سرور رو به خوبی مدیریت کنه

در تاریخ بنویسید

مارو در اذان صبح اعدام می کنند

در اذان شب به گلوله می بندند

کسانی که خدایشان رحمان

پیامبرشان مهربان

و امامشان مظلوم بوده

Dr.Dep.png

_FaRZaD.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 33 دقیقه قبل، DrDep گفته است:

وقتشه کم کم انتخاب کنی تا یکی سرور رو به خوبی مدیریت کنه

همیشه باید اینو در نظر بگیرید که هرکس که به این مقام برسه مخالفینی داره یا مخالفینی درست می‌کنه.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

همیشه باید اینو در نظر بگیرید که هرکس که به این مقام برسه مخالفینی داره یا مخالفینی درست می‌کنه.

پس لاعقل کسی رو بزار که مثل بعضی ها حاشیه نداشته باشن

لینک به دیدگاه

بنظرم باید بیای از خود پلیرا نظر بگیری 

طبق چیزی که داری میبینی هر استفی که بعد از کامیاب اومده بدتر از قبلی بوده و همینجوری روند ادامه داره

اثراتشو هم میتونی مثلا توی سطح بالای لیدرای دسته متوسط ببینی

@ArSaCiA

!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

تنها کسی که هیچکس مشکل نداره باهاش @SajjiLey هستش کسی هستش که همیشه عادل بوده و با همه اوکی بوده و مشکلی نداشته

در تاریخ بنویسید

کسانی که خدایشان رحمان

پیامبرشان مهربان

و امامشان مظلوم بوده

Dr.Dep.png

_FaRZaD.png

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، DrDep گفته است:

تنها کسی که هیچکس مشکل نداره باهاش @SajjiLey هستش کسی هستش که همیشه عادل بوده و با همه اوکی بوده و مشکلی نداشته

+

لینک به دیدگاه

@SajjiLey سجاد خیره

ویرایش شده توسط Nuclear

بسا کَسا که همی من شمارد او خود را

به ذره ای نگراید که برکشی به عیار!

Nuclear.png

لینک به دیدگاه

به نظرم این جایگاه حقه @SajjiLey هستش چون هم رفتار مناسب و همیشه تصمیم درست رو میگیره کارشو بلده

?мy ᒪ?ᶠⒺ ๓¥ ᖇ???Ŝ

wonderboy.png

لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر،

دیدم تاپیک جذابه گفتم منم نظری بدم.

از قدیم سوپروایزاری زیادی رو سرور تجربه کرده اعم از Danial makavel و Amir Hitler و Shayan و Pedram و Kamyab و Ehsan و SFC عزیزم و غیره...

به هر حال همه به هدف کمک کردن اومده بودن ولی خب تخریب های ریز و درشتی رو هم از خودشون بجا گذاشتن و بلعکس بودند افرادی که واقعا لیاقتشون بالاتر از این بود، الان باید کسی بیاد این رنک رو صاحب بشه که واقعا بتونه به همه توی یک سطح مساوی و برابر خدمات رسانی کنه و کمک حال همه باشه.

دوست و رفیق قدیمی های من که بنده باهاشون توی دوران ادمینیم آشنا شدم و از قدیم بهشون ارادت خاصی دارم و توی عالم رفاقت هم همیشگی هست بهترین گزینه ی این رنک هستند❤️

@SajjiLey

@Markeloff 

Abbas2.png

AmirAbbas.png
PyRo.png
doodool.png

❰❰ -??????????? ?? ??????????- ❱❱

لینک به دیدگاه

هرکی سوپروایزر بشه بهتر از یه امیر نامیه که سوپروایزر بود خودشو رفیقاش چیت میزدن و پارتی بازی میکرد واسشون

ویرایش شده توسط Mehrab
لینک به دیدگاه

@ORTEGA نسبت به همه ادمینای حال حاضر شاید محبوب نباشه ولی قدیمی تره و بنظرم کارش توی مدیریت بهتره, تصمیم درست رو میگیره و سعی خودشو میکنه تا ناحقی اتفاق نیفته @ArSaCiA

𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷𝓽 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓫𝓪𝓵𝓵𝓼 𝓽𝓸 𝓼𝓪𝔂 𝓫𝓾𝓵𝓵𝓼𝓱𝓲𝓽 𝓲𝓷 𝓶𝔂 𝓯𝓪𝓬𝓮                                                                                                                    𝓝𝓸 𝓸𝓷𝓮 𝓬𝓪𝓻𝓮𝓭 𝔀𝓱𝓸 𝓲 𝔀𝓪𝓼 𝓾𝓷𝓽𝓲𝓵 𝓲 𝓹𝓾𝓽 𝓸𝓷 𝓽𝓱𝓮 𝓶𝓪𝓼𝓴

𝓝𝓾𝓶𝓫𝓮𝓻 𝓞𝓷𝓮 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝔂                      

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، FeaRLeSS گفته است:

@ORTEGA نسبت به همه ادمینای حال حاضر شاید محبوب نباشه ولی قدیمی تره و بنظرم کارش توی مدیریت بهتره, تصمیم درست رو میگیره و سعی خودشو میکنه تا ناحقی اتفاق نیفته @ArSaCiA

حق

‌‌‌ن #حـسرت گـذشتـه# ن شـوق فـردا..!

NotoriousKinG.png 

Eycin.png

ᴺʷᴬ

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، FeaRLeSS گفته است:

متاسفانه @ORTEGA 

فکر نکنم بتونه تو سرور بمونه چون چند ماه نیستش ولی رضا و سجاد هیچ فرقی برام ندارن جفت آدم های خوب عادل بودن و اول فکر میکنن درباره اون موضوع بعد تصمیم میگیرن

در تاریخ بنویسید

کسانی که خدایشان رحمان

پیامبرشان مهربان

و امامشان مظلوم بوده

Dr.Dep.png

_FaRZaD.png

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، DrDep گفته است:

متاسفانه @ORTEGA 

فکر نکنم بتونه تو سرور بمونه چون چند ماه نیستش ولی رضا و سجاد هیچ فرقی برام ندارن جفت آدم های خوب عادل بودن و اول فکر میکنن درباره اون موضوع بعد تصمیم میگیرن

یه چیز هایی رو نمیشه گفت و شما هم فکر میکنی از همه چی اطلاع داری ولی اشتباه میکنی

𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷𝓽 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓫𝓪𝓵𝓵𝓼 𝓽𝓸 𝓼𝓪𝔂 𝓫𝓾𝓵𝓵𝓼𝓱𝓲𝓽 𝓲𝓷 𝓶𝔂 𝓯𝓪𝓬𝓮                                                                                                                    𝓝𝓸 𝓸𝓷𝓮 𝓬𝓪𝓻𝓮𝓭 𝔀𝓱𝓸 𝓲 𝔀𝓪𝓼 𝓾𝓷𝓽𝓲𝓵 𝓲 𝓹𝓾𝓽 𝓸𝓷 𝓽𝓱𝓮 𝓶𝓪𝓼𝓴

𝓝𝓾𝓶𝓫𝓮𝓻 𝓞𝓷𝓮 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝔂                      

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، FeaRLeSS گفته است:

یه چیز هایی رو نمیشه گفت و شما هم فکر میکنی از همه چی اطلاع داری ولی اشتباه میکنی

شاید اشتباه بکنم

@ORTEGA از من چیزی مخفی میکنیا ?? بهم بگو ببینم 

در تاریخ بنویسید

کسانی که خدایشان رحمان

پیامبرشان مهربان

و امامشان مظلوم بوده

Dr.Dep.png

_FaRZaD.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...