رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت-Alireza

IBetis

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 666.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Alireza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ....

• توضیحات: سلام خدمت @ArSaCiA عزیز

متاسفانه باید خدمت تون عرض کنم که مقام های عالی رتبه را به دست افرادی نابلد و کینه توز سپرده اید،امثال این افراد در مجموعه شما باعث شده اند که بازیکنان از این بازی خوب بروند یک نصیحت برادرانه خدمت شما دارم:

امیدوارم در انتخاب هایتان تمام دقت را به کار ببرید تا موجب پشیمانی و افسوس نشوید.

و اما بریم سر اصل شکایت:

سرپرست و ناظر نسبتا محترم مجموعه ارساکیا گیم بنده را از انجمن محروم کرده و میخواستم خوده شما شخصا و مستقیم این موضوع را در اسرع وقت برسی کنید و لذا مجدانه تقاضا دارم تمامی محرومیت هایی که ایشون چه در انجمن و چه در بازی (محرومیت از صحبت) بر رو بنده انجام داده اند را رسیدگی کنید

سپاس گزارم از تمامی تلاش های شما برای بهبود مجموعه آرساکیا گیم

موفق باشید.

• مدارک (فیلم یا عکس): Forum و UCP

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام.

مدارک ارسال شد، موفق باشید.

Staff Note

• دوست دارم که 3
  • هاها 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • مؤسس

درود.

با بازبینی مدارک، شما از بازی محروم نشدید و فقط یک اخطار در انجمن دریافت کردید. دریافت اخطار با توجه به سطح بی احترامی‌تان زیاد بوده و نباید اخطاری دریافت می‌کردید ولی شکایت شما آن هم بخاطر یک اخطار در انجمن که در آن هم به لحن خیلی بدی صحبت کردید (با اینکه توهین مستقیمی نداشتید) چیزی نیست که رسیدگی شود.

بسته شد.

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...