رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ اقلیت TTC

Kiya

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Kiya.png

- توضیح کامل باگ: وقتی شما در حال جا به جا کردن یک خودرو هستید و از دستور /TowLS استفاده میکنید، یک چک پوینت برای تحویل دادن ماشین برای شما ست میشه. اگر /Cancel Checkpoint بزنید و دوباره از دستور اول استفاده کنید میبینید که وارد حالت کولدان شدید و به شما اروری با متن اینکه به تازگی یک وسیله را Tow کرده اید ارسال میشه و باید چند دقیقه برای استفاده مجدد صبر کنید. 

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): در صورت لزوم ارائه میشود

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): طبق توضیحات 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بهش برخوردم در 4 بار TTC ای که بودم و فکر نکنم باگ باشه چون بر این اساس هست که 3 دقیقه از /Towls شما بگذره و شما اگر یک ماشین رو Tow کنید و /Towls بزنید 3 دقیقه که بشه میتونید اون ماشین رو Destroy کنید و همون موقع ماشین دیگری هم Tow کنید و Destroy کنید

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

بله این سیستم برای این هست که یک مدت زمانی بین Tow کردن ماشین ها باشه، ولی وقتی ماشینی رو Tow نکردیم چرا باید صبر کنیم؟? شاید نظرم عوض شده و میخوام در یک شهر دیگه Tow رو انجام بدم و یا حتی نیاز دارم که چک پوینتم رو غیرفعال کنم و بعد از چند لحظه دوباره به مسیرم ادامه بدم. مثل این میمونه که شما /ad ندادی ولی باید 30 ثانیه صبر کنی که دوباره /ad بزنی. منظورم اینه که غیر منطقی به نظر میاد.

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...