رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

UCP باگ

Fayez

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: erfan%40123.png

- توضیح کامل باگ:با سلام از صبح تا الان UCP مشکل داشت الان هم اومدم یکی از مشکلاتشو گزارش کنم

UCP بعضی چیز هارو اشتباه میگه مثلا من 73/80 Respect دارم تو UCP میزنه 71/80

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم)

:

https://uupload.ir/view/xrecorder_01012023_120244_nc80.mp4/

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B3%DB%B

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم):بالا توضیح دادم اگه شما هم باگ هایه دیگه ای میدونید لطف کنید قرار دهید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر عرفان گل امیدوارم حالت خوب باشه

عزیزم تعداد FP ها و respect ها تا زمانی که شما از بازی خارج نشوید در UCP به روز نمیشه دلیلشو نمیدونم ولی این قضیه از قدیم بوده و هست.

Broker.png

try2_gru1.png

Useless.png

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، SajAli گفته است:

سلام بر عرفان گل امیدوارم حالت خوب باشه

عزیزم تعداد FP ها و respect ها تا زمانی که شما از بازی خارج نشوید در UCP به روز نمیشه دلیلشو نمیدونم ولی این قضیه از قدیم بوده و هست.

سلام عزیزم به خوبیت.

شاید حرفت درست باشه ولی من به شکل کلی میگم امروز مشکل داره اگه صبح ساعت ۸ و اینا میرفتی UCP دیر بالا میومدن صفحه ها و پرسنل که اصلا هیچ نمیومد.

همین امروز یکی از همکار های من ۲عدد ۲K طلا شارژ کردن ولی به اکانتشون نرسیده کلا هم گفتم کسی مشکلی دیگه پیدا کرده بگه @ArSaCiA بیاد درستش کنه هرچه زود تر.

موفق باشید?.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، erfan110 گفته است:

سلام عزیزم به خوبیت.

شاید حرفت درست باشه ولی من به شکل کلی میگم امروز مشکل داره اگه صبح ساعت ۸ و اینا میرفتی UCP دیر بالا میومدن صفحه ها و پرسنل که اصلا هیچ نمیومد.

همین امروز یکی از همکار های من ۲عدد ۲K طلا شارژ کردن ولی به اکانتشون نرسیده کلا هم گفتم کسی مشکلی دیگه پیدا کرده بگه @ArSaCiA بیاد درستش کنه هرچه زود تر.

موفق باشید?.

حرفی که سجاد جان زدن صحیح هست (تا از بازی خارج نشوید هیچ کدوم از اطلاعاتتون هماهنگ نمیشه)

این مشکلات در WUCP حل خواهد شد.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

تا اومدن WUCP باید صبر کنیم

در 6 ساعت قبل، SajAli گفته است:

فکر کنم جوری تنظیم کردن که وقتی پلیر از بازی خارج میشه این اطلاعات سیو شه دیگه هر پی چک سیو نکنه اینارو و سنگین نشه سرور

ویرایش شده توسط Dignity

Sprint.png

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، erfan110 گفته است:

سلام عزیزم به خوبیت.

موفق باشید?.

فکر کنم بخشهایی مثل پرسنل و فکشن به دلیل اینکه اطلاعات زیادی رو همراه خودشون دارن گاهی اوقات دیر بالا میان 

ویرایش شده توسط Original

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

اینکه اشتباه نشون میده، خیلی اذیت کننده نیست (گرچه بعضی وقت ها هست، مثلا تنبیه اقلیتت تو بازی پاک شده، ولی داخل کنترل پنل هنوز هستش)

اما مسئله آزاردهنده این هستش که اگر سرور اون لحظه ریست بشه (نه به دست موسس، بلکه به خاطر اینترنت)،

اطلاعاتت ثبت نمیشه، و اون رسپکت ها و ... برات ثبت نمیشه

اگر در مقابلِ دین ما بِایستند،

ما در مقابل همه دنیای آنها خواهیم ایستاد،

و تا نابودی کامل آن‌ها، از پای نخواهیم نِشَست.

وَالسَّلام

روح الله الموسوی الخمینی

iranian.png

ƝƲMƁЄƦ ƠƝЄ ƑƛMƖԼƳ

😉OLD😎

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • مؤسس

این باگ UCP نیست، زمانی که آنلاین هستید این مقادیر را از طریق stats/ بررسی کنید، بعد از خروج از بازی یا reconnect، این مقادیر بروزرسانی می‌شوند.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...