رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Admin Jail | Dreamer

Mohammadhadi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Mohamadhadi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DrEaMeR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: HandSome.png

• توضیحات:  با درود. ببینید توی مدارک که مشخصه که ایشون منو ادمین جیل کردن اینکه هیچی/موضوع اینجاست که چند تا بحث پیش میاد! اول اینکه ایشون مدرکشون آیا کامل هست که من خودم رو از ارتفاع پرت کردم و NON RP کردم یا خیر! چونکخ طبق اتفاقی که افتاده ایشون میاد به من که وانتد هستم در حالی که ایشون اصلا پلیس نیست حمله میکنه و بهم باف میزنه و در ادامه ی قضیه من که سوار بایک هستم دارم فرار میکنم میخورم زمین و در ادامه ی فرار با پای پیاده شخص دیگگه ای که اسمش رو توی شاهدین آوردم میاد و با بایکش میزنه به من و من از ارتفاع پرت میشم پایین! دقت کنید که من خودمو پرت نکردم که بکشم شخص دیگه به من زده و من رو پرت کرده! این آقا اگر فیلم داشته باشه قطعا توی فیلمش این موضوع مشخص میشه! بنابراین من به شخصه Non Rp انجام نداده ام! درخواست دارم حتما فیلم رو ببینید‍!
اما در حین نگاه کردن به فیلم به این موضوع دقت داشته باشید که ادمین سرور در حالت سورف میاد روی ماشین کاپ وامیسه و باف میزنه (یه گوشه چشمی هم به این موضوع داشته باشید!)(در ضمن در مدارک تصویر اول باف هستش و دومی ادمین جیل)

• مدارک (فیلم یا عکس): ag-sa-0173_h8zp.jpg
ag-sa-0172_487k.jpg

• دوست دارم که 1
  • مرسی 2
  • هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام @Mohammadhadi

شکایت شما پذیرفته شد، ادمین مربوطه مجازات خواهند شد.

برای رفع مجازاتی که روی شما اعمال شده لطفا با بنده در ارتباط باشید.

موفق باشید.

* بسته شد *

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...