رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

9975 بن شده و 175 نفر آنلاین

ARAWMIXIA

ارسال‌های توصیه شده

در 3 ساعت قبل، ARAWMIXIA گفته است:

حرف شما زمانی صحیح است که عضویت شما : 
March 8, 2022
نباشه . 
حداقل اکانت انجمنتون هم 4 سال از من کم سابقه تره  -  پس نظر کارشناسی نمیتونید بدید توی این مسئله . 
موفق باشید . 

همونطور که گفتم برای زمانم ارزش بیشتری قائلم

تا بخوام جواب این حرفو بدم.

جدا از جواب های زیادی که میتونم بدم در رابطه با این حرف

کارنامه هرکسی مشخصه.

درضمن شما که وقت و حوصلشو دارین ucp هارو هم مقایسه کن

فکر کنم اون مهم تره.

ویرایش شده توسط Exit

Parsa.png
༺???༻

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...

LOL اینایی که شما میگید ما ۴ سال پیش گفتیم وقتی ک ادمین  لول ۱ تو یه ثانیه ۵ میشه بعد یه بدبختی ۵ ماه ۵ میشه

?????? ??? ?????????

A4E7.png

HitteR.png

لینک به دیدگاه

حرفت درست بود. 

الخصوص الان من بحثو رو با بی‌عدالتی باز میکنم. 

در سرور ما همینطور که گفتن ما آزادی بیان داریم! 

پس اگه ادعاشون میشه آزادی بیان داریم، چرا اکانت منو همین چند مدت پیش بخاطر شعار دادن به مدت 3 روز بن کردید و وقتی هم پست میزارم(با رعایت تمام قواعد، بدون توهین و صحبت تند، بدون فینگیلیش...) پست هامو هاید میکنید! خیلی جالبه! 

حالا نمیدونم از کی تا حالا شعار ZZA توهین در چت عمومی محسوب میشه

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۹/۱۶ در 01:18، ARAWMIXIA گفته است:

زمانی که بیش از 10 هزار نفر بن شده داشته باشید
طبیعیه که نفرات آنلاین شما 175 نفر بیشتر نباشه

به یاد بیارید سال 98 فک کنم یا 99 که کل بن لیست را رفع بن کردید آنلاینی شما چه رکوردی رو زد ؟ 997  یادتونه؟ 

@Ali @ArSaCiA با بن کردن کاربرا مجموعه خودتونو دارید خراب میکنید. 
http://agsa.arsacia.ir/bans/

sa-mp-156_sqxm.png

+ کلی از قوانین مزخرفی که توی سرور گذاشتید .  ظلم به بازیکن ها توی این سرور گیم شما هم حاکمه.

کاملا درسته

وقتی که برای پاسخ یک شکایت که از موسس سرور کردیم ارزش قائل نیستن برای پاسخگوییش متاسفانه همینه! @Dnis @iMoBiN @Elone

و همچنین برای خودم متاسفم که 3 سال وقتمو اینجا صرف کردم، که اخرش بعده این همه کمک مالی به سرور و... باید به دلیل چیت اونم باره اول Hwid بن شم، واقعا ممنونم.

همچنین وقتی که من کلی زحمت کشیدم، وقت گزاشتم، کلی دیز جمع کردم که حدوده 240 تا بوده، تبلیغاتم رو انجام دادم که اون موقع فقط حدود 300 هزار تومن دادم برای ادمینی، همه کارها انجام شده بود واسه ادمینی، اون شخصی که میاد (اسم نمیبرم حالا) به سوپروایزر اون زمان که SFC بوده میگه: (اینو ادمینش نکن تستشو نگیر اگرم PM یا هرچی داد جوابشو نده بزار تا خودش خسته شه استعفا بزاره). این ظلم نیست واقعا یا نا حقی؟ تمام شاهد هاشم موجوده، مدارکشم موجوده.

@ArSaCiA کجای کاری واقعا؟ اصلا برای پلیر ارزش قائل هستی؟ لااقل بزار اون پولی که خرج کردیم حلال باشه نه نفرین پلیرا.

خواهش میکنم مطلبو پاک نکنید نه توهین کردم نه کاری فقط ادم حرف دلشو بزنه.

• دوست دارم که 10

GodWorld.png

&

WilsoN_RGR.png

لینک به دیدگاه

سلام عرض میکنم خدمت تمام دوستانی که زحمت کشیدن و در بحث و صحبت های انجام شده در این تاپیک شرکت کردند؛
نیاز دونستم طبق مواردی که خوندم منم یک مشارکتی در بحث شما عزیزان داشته باشم
متاسفانه یا خوشبختانه تمامی بازیکنان و حتی اعضای تیم کارکنان هیچگاه توانایی این رو ندارند که از تمامی اتفاقاتی که در مجموعه رخ میدهد با خبر باشند و این مورد گاهی باعث ایجاد موارد مشابه این موضوع میشود.
تا جایی بنده هم با صحبت های شما عزیزان
موافق هستم، حتما بوده ناعدالتی ها و مواردی از این قبیل که با آن برخورد نشده (در دوره های زمانی مختلف و با مدیران متفاوت) و حتی بد قولی هایی از سوی شخص موسس نیز رخ داده (که خود ایشون هم قبول دارن این مورد رو) ، اما باید از تمام جهات به موارد اینچنینی نگاه کنیم.
در رابطه با قوانین مجموعه، اشکالاتی وجود داشت که با کمک شما عزیزان اصلاح شد و بهبود پیدا کرد، اما اگر بازهم در قوانین مشکلی میبینید که باید اصلاح بشه میتونید با مسئولان مجموعه در ارتباط باشید، مسئولین
وظیفشون پاسخ به مشکلات و نظرات شماست و باید به این موارد عمل کنند، در غیر این صورت به راحتی میشه از بین باقی مدیران مجموعه جایگزینی مناسب تر و فعال تر برای شخص در نظر گرفت، به همین دلیل خود مسئول ها در تلاش هستند تا این اتفاق رخ ندهد.
همچنین برخی موارد هست که شما عزیزان درخواست داشتید و با وقفه و مدت زمان نسبتا زیادی صبر کردن پاسختون رو دریافت کردید، این مورد نیز دلیلش عدم داشتن دسترسی بعضی کار ها برای مدیران است که فقط شخص موسس دسترسی انجام و یا پاسخ به اونها رو دارد.
این مورد بابت مشکلاتی که در گذشته به وجود اومده هستش، اما درحال حاضر
اقداماتی انجام شده تا در صورت عدم حضور موسس، خیلی از مواردی که قبلا وقت شما عزیزان رو میگرفت، سریع تر و راحت تر پیش بره.
در نهایت از شما دوستان عزیز خواهش میکنم راجب تمام مواردی که هرکدوم به نحوی باهاش مشکل دارید و یا پیشنهادی برای بهبودش دارید، با یکی از مدیران (Admin) که از نظرتون صلاحیت کافی رو داره
در میون بزارید.

من خودم به شخصه با اکثر شما دوستان داخل بازی صحبت کردم و همیشه سعی کردم با شرایطی که حاکم بوده، کار شما رو راه بندازم و کمکتون کنم؛
الانم همینطوره، دوستانی که به من لطف دارن و من رو میشناسن میتونن با خودم در ارتباط باشن و دوستانی که هنوز شانس آشنایی باهاشون رو نداشتم، لطفا با ادمینی که از نظرشون بهتر و سریع تر به کارشون رسیدگی میشه در ارتباط باشن 
"

• دوست دارم که 8
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SajjiLey گفته است:

در نهایت از شما دوستان عزیز خواهش میکنم راجب تمام مواردی که هرکدوم به نحوی باهاش مشکل دارید و یا پیشنهادی برای بهبودش دارید، با یکی از مدیران (Admin) که از نظرتون صلاحیت کافی رو داره در میون بزارید.

حرف درست و منطقی

اینجام مث زندگیم سفید امضا

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، SajjiLey گفته است:

متاسفانه یا خوشبختانه تمامی بازیکنان و حتی اعضای تیم کارکنان هیچگاه توانایی این رو ندارند که از تمامی اتفاقاتی که در مجموعه رخ میدهد با خبر باشند

خب خوبه دیگه عوامل راحتر میتونن به کارشون برسن...???

GodWorld.png

&

WilsoN_RGR.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 8 ساعت قبل، GodWorld گفته است:

باید به دلیل چیت اونم باره اول Hwid بن شم، واقعا ممنونم.

قوانین فوق العاده لانچر بار ها و بار ها در o/ و جا های دیگر از قبیل کانال تلگرام اعلام شده:

https://t.me/arsgame/655

اکانت شما طبق قوانین عمومی به تعداد روزی محروم شده اما شما تا اطلاع ثانوی حق استفاده از لانچر را ندارید.

ما حافظ حق بازیکنانی که سالم بازی می‌کنند هستیم بنابراین فرقی ندارد که چقدر حمایت کردید، شما حق ندارید با چیت تجربه بازیکنانی که سالم بازی می‌کنند را تخریب کنید.

فعلاً با سمپ معمولی وارد بازی شوید، احتمال اینکه تمامی Hardware هایی که به دلیل Cheat محروم شده‌اند با انتشار AG:SAMP رفع محرومیت شوند از آنجا که آنتی چیت AG:SAMP بسیار پیشرفته تر می‌باشد وجود دارد.

تاپیک بسته شد.

• دوست دارم که 2
  • هاها 1
  • چی چی 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...