رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

2022

SossisTokhmemorgh

ارسال‌های توصیه شده

به نام ایزد پاک 

سلام

از اونجایی که اغلبتون میدونید جام جهانی 2022 قطر در حال برگزاریه.

من یه پپیشنهاد داشتم که خودم به شخصه دوست دارم اجرا بشه امید وارم شمام دوست داشته باشید.

اگه بشه گزارش زنده بازی هارو داشته باشیم جالب میشه.

چجوری ؟ به نظر من (به دلیل اینکه طولانی میشه یه چت همگانی مجزا درست کردن برای گزارش بازی ها از سوی موسس)به افراد انتخاب شده برای گزارش بازی ها (تعداد محدود مثلا 3 نفر که شامل خودم چون به این حرکت علاقه دارم و پیگیر جام هستم و انلاین زیاد میشم و @iKamyar که اونم اطلاعات فوتبالی زیادی داره و هم زیاد انلاین میشه و یک شخص دیگه با همین شرایط)رنک +3 فکشن NR (فقط تا پایان جام جهانی 2022 قطر)داده بشه تا از طریق استفاده از /live بتونیم رو /live گزارش رو انجام بدیم.

همچنین ادمین ها هم ناظر باشند تا خطایی صورت نگیره.

و جا داره که بگم اگر استقبال بشه شروع کار باید سریع انجام بشه چون فرصتی برای عقب انداختن این پپیشنهاد با توجه به برگزاریه بازی ها نیست.

امیدوارم خوشتون اومده باشه و حمایت کنید و نظر بدید.

فلذا @ArSaCiA ممنون میشم پپیگیری کنید و اجازه این پپیشنهاد رو بدید.

نظر همتون مهمه لطفا نظراتتون رو بگید.

یا علی فعلا ?

ویرایش شده توسط hoseyfi

سلامتی اون پدری ک 

ساقی نبود اما هر روز عرق ریختو

ما خوردیم هی پیر تر شد و ما مردیم.!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 18 دقیقه قبل، hoseyfi گفته است:

به نام ایزد پاک 

سلام

از اونجایی که اغلبتون میدونید جام جهانی 2022 قطر در حال برگزاریه.

من یه پپیشنهاد داشتم که خودم به شخصه دوست دارم اجرا بشه امید وارم شمام دوست داشته باشید.

اگه بشه گزارش زنده بازی هارو داشته باشیم جالب میشه.

چجوری ؟ به نظر من (به دلیل اینکه طولانی میشه یه چت همگانی مجزا درست کردن برای گزارش بازی ها از سوی موسس)به افراد انتخاب شده برای گزارش بازی ها (تعداد محدود مثلا 3 نفر که شامل خودم چون به این حرکت علاقه دارم و پیگیر جام هستم و انلاین زیاد میشم و @iKamyar که اونم اطلاعات فوتبالی زیادی داره و هم زیاد انلاین میشه و یک شخص دیگه با همین شرایط)رنک +3 فکشن NR (فقط تا پایان جام جهانی 2022 قطر)داده بشه تا از طریق استفاده از /live بتونیم رو /live گزارش رو انجام بدیم.

همچنین ادمین ها هم ناظر باشند تا خطایی صورت نگیره.

و جا داره که بگم اگر استقبال بشه شروع کار باید سریع انجام بشه چون فرصتی برای عقب انداختن این پپیشنهاد با توجه به برگزاریه بازی ها نیست.

امیدوارم خوشتون اومده باشه و حمایت کنید و نظر بدید.

فلذا @ArSaCiA ممنون میشم پپیگیری کنید و اجازه این پپیشنهاد رو بدید.

نظر همتون مهمه لطفا نظراتتون رو بگید.

یا علی فعلا ?

گزارشات فوتبال آخرین بار یکسال پیش کار خودم بود هعی یادش بخیر ??.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

سلام عزیز دل 

@hoseyfi 

1.این حرکت شما خیلی جذاب واسه دوستان فوتبالی از جمله خودم یه زمان خیلی علاقه داشتم بازی نبود که ندیده باشم ولی الان زیاد نه فقط بازی های حساس 

2. بنده موافق با نظر شما دوست دارم که این کار انجام بشه البته مثل گزارش گر های فوتبالی با حفظ ادب و اخلاق 

3. یک مورد به پیشنهاد شما اضافه بشه شما بتونید بعد هر گل یک ویس 1 دقیقه ای برای کله سرور بدید بهمراه چت مخصوص و نام شما به همراه دوست عزیزم کامیار که نتوستم تگ کنمش یه زمان پل فیش کارش فیش گرفتن و گزارش فوتبال بود 

4. پیشنهاد دیگه که میتونن برای شما یک Leaders/ بنام Football reporter درست کنند که برای شما جذاب باشه و تکراری نشه

5. یک مورد دیگه هم هست که برای شما یک حقوق مکفی در نظر دیده بشه به عنوان مثال هر گزارش بازی 200کا البته شما پول زحمتتون رو میگیرد 

6.البته این سه مورد بعد از قبول کردن موسس سرور انجام بشه

7.اگر دوستان دیگر هم هم نظر من باشند احتمال انجام اینکار میره بالا الان میشه گفت 60 درصد ممکنه که انجام بشه و  40 درصد ممکن که نشه چرا؟ به دلیل اینکه شاید از نظر بقیه پلیر ها مسخره باشه ولی اگر یکم بهش فکر کنند و میبینند که چقدر جذاب میشه 

8. دوستداران فوتبال توجه کنید بازی ایران باشه حالا شما میتینگ داشته باشید وار داشته باشید به نفعه شما میشه که همزمان که در بازی هستید از نتیجه بازی با خبر باشید البته با این اوضاع که شش عدد گل زیبا در بازی با انگلیس خوردیم بیشراتون شل شدید ول کردید 

قربان شما 

ReVeNCreSY 

Loverbuy.png

?

Iam King

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۹/۳ در 22:27، LearninG گفته است:

اقا حسین سوپاپ هم تایید کرد?

عجب ???

در 7 ساعت قبل، AghAErfaN گفته است:

سلام عزیز دل 

سلام داداش

بنده موافق با نظر شما دوست دارم

شما لطف داری 

با حفظ ادب و اخلاق 

اره خب حتمن

3. یک مورد به

4. پیشنهاد دیگه

کاملا درست و عالیه منم ترجیحم اینه این نکات هم باشه ولی خب @ArSaCiA دمشم گرم مشغوله و فک نکنم بتونه برسه به این چیزا تا کارایه ag:samp تموم شه 

در 8 ساعت قبل، AghAErfaN گفته است:

5. یک مورد دیگه هم

1% اگه بخاطر پول بوده باشه 

6.البته این

اره خب 

7.اگر دوستان دیگر

?

8. دوستداران فوتبال توجه کنید

نکته مهم همینه 

قربان شما 

ReVeNCreSY

چاکرم ممنون بابت وقتی که گزاشتی ??

سلامتی اون پدری ک 

ساقی نبود اما هر روز عرق ریختو

ما خوردیم هی پیر تر شد و ما مردیم.!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...