رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از palycity

Fayez

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:mobin115.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Palycity.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:Abol.png

• توضیحات: با سلام و درود 

بنده چند روز پیش شکایتی در مورد ....Non_RP....MAFIA کردم و متاسفانه شکایت رد شد 

بنده اطلاع دارم که ادمین عزیز @Palycity در مورد شکایت با شما هماهنگی کرده بودند ولی شما متاسفانه کمی دقت نکردید 

بنده مدارکم کامل بودن و هیچ نقصی نداشتند و وارن /q ایشان کاملا ظاهر بود و واضح بود که ایشون  Non_RP کردند . خب بریم سراغ توضیحات

@AboI جان مسافر بنده بودند و من در حال رسوندن ایشان بودم که آقای  MAFIA افتاد به دنبال ما و ایجاد مزاحمت میکرد (متاسفانه فیلم نگرفتم)

خب ایشان تا حدی دنبال ما افتادند که ماشین من و او باگ شد و ماشین بنده منفجر شد و MAFIA  جان اتفاقی برایشان نیوفتاد ‌، پیاده شدیم و من ماشین ایشان را دزدیم و میخواستم منفجر کنم که وقتی Abol جان سوار شد گفتم که برسونمش به مقصد،

همینکه حرکت کردم ایشان/q دادند و همه ی این اتفاقات در کمتر از ۴۰ ثانیه اتفاق افتاد (میتونید ملاحظه کنید که warn وانتد بنده هنوز نرفته بود) 

خب بیایم سراغ اصل کار بنده کجای مدارکم کامل نبودند ؟ اگه به این فرض حساب کنیم باقی شکایت نظیر این

باید رد میشدند (اگر که سکریین شات کافی نیست)

و حتی اقای @Aone در شکایتی دیگر توضیح دادند که باید warn /q برای تایید شکایت ظاهر باشد

لطفا به مدارک بنده دقت کنید و سپس جواب شکایت بنده را بدهید و اگر امکانش هست palycity مجازات نشوند.

• مدارک (فیلم یا عکس):

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B

• هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام @erfan110

شکایت شما رد شد، مدارکِ شما از وقوع اتفاق کافی نیست.

در مدارکِ شما نه Timestamp فعال هست و نه میتوان با 2 تا Screenshot و سخنانِ شما تصمیم به مجازات گرفت لطف کنید فیلم تهیه کنید.

موفق باشید.

* بسته شد *

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...