رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Reza - ناعدالتی فروم

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Jorden.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Reza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -----

• توضیحات: بنده مشاهده کردم بار ها عکس روزانه بدون متن های عکس سایز کوچک از کنترل پنل و عکس خود گزاشتن و هنوزم هستن ولی ایشون اومدن عکس بنده رو بدلیل نداشتن متن مخفی کردن قوانین فقط برای بنده هست؟ یا ادمینا با من لجن؟

• مدارک (فیلم یا عکس): 

screenshot_20221011-170727_chrome_n741.j

screenshot_20221011-170733_chrome_0fnc.j

screenshot_20221011-170655_chrome_1dnl.j

screenshot_20221011-170737_chrome_i028.j

screenshot_20221011-170743_chrome_sxtb.j

screenshot_20221011-170821_chrome_00bx.j

• هاها 2
  • ناراحت 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام @JoRDeN

شما پست هاتون نیاز بررسی ناظمین دارد و عملکرد ادمین Reza طبقِ قوانینِ انجمن صحیح می باشد.

بقیه دوستان بخاطرِ داشتنِ ارسالِ بالا نیازی به بررسی ناظمین جهت کنترل و آشکار کردنِ پست ندارند و به صورتِ خودکار پست هایشان آشکار می گردد.

در مورد پست هایی که ارسال کردید لیدرِ اقلیت باید همکاری نماید و پست هایی که این گونه هستش رو گزارش برای ناظمین ارسال کند و ناظمین آنهارو پنهان کنند.

@DoNaLd

لطف کنید پست هایی که مورد داره و خارج از قوانین و مقدمه ای که ما قرار دادیم که فرمت اصلیه اون بخش می باشد رو گزارش کنید، تا در اسرع وقت توسطِ ناظمین موردِ بررسی قرار گیرد.

اگر هم ایشان مجازت شدند با مسئولین صحبت داشته باشید رفع مجازات اعمال شود و از این به بعد طبق توضیحات و قوانینِ از پیش تعیین شده برخورد فرمایید.

@Feu @BourBoN @Omid

بررسی گردد.

شکایت شما از ادمین Reza رد شد.

موفق باشید.

* بسته شد *

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...