رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

WeedBlunt

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WeedBlunt.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TombRaider.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: خدا همیشه اون بالا شاهده

• توضیحات: توضیحات لازم نیست بنده هیچ موقع نه داخل پینت بال و نه داخل وار حتی اگر بازنده باشم از هیچ گونه چیت و ایمی استفاده نمی کنم یا مثل مرد برنده میشم یا مثل مرد بازنده، چون اعتقاد دارم که بردن با باختش قشنگه، و ازتون خواهش دارم تک تک صحنه های داخل بازی را به دقت نگاه کنید چه زمانی که می خواستم بزنم اما مردم و چه زمانی که زدم.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

مدارک ها شامل دو نوع مدرک می باشد، مدرک با کیفیت و حجم بالا و مدرک کم حجم شده طبق اعمال لازمی که AliAssassiN گفته کم حجم شده!

لینک مدرک کم حجم :با حجم 24مگ   http://s8.picofile.com/file/8307411092/Shekayat_jadid.mkv.html

لینک مدرک با کیفیت: با حجم 235مگ   http://s9.picofile.com/file/8308313334/Shekayat_jadid.avi.html

ویرایش شده توسط WeedBlunt
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا زودتر به این قضیه رسیدگی بشه! هدف بنده آن بن کردن اکانت نیست  چون تا چند روز آینده آن بن میشه! هدف بنده اخطار دادن یا برکنار کردن کسی نیست! هدف بنده روشن کردنه حقیقته فکر نمی کنم درخواست زیادی باشه نه میخوام شخص مورد نظر برکنار بشه و نه میخوام اخطاری بگیره فقط جوابه این شکایت اهمیت داره

یا علی

ویرایش شده توسط WeedBlunt
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...