رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Spicy

samforush

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DiyaPazoN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Spicy.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: درود به همه

1. در ضمن اوایل عرایضم , بنده با سوپروایزور حال حاضر سرور چندین بار بحث و جدال کردیم که فرقی بین پلیرا ها نزارید.
  2. بنده وقعا منظور از رفتار و برخورد هایی که ادمین ها با پلیر های ساده و معمولی میکنن رو واقعا درک نمیکنم
  3. امروز با یه صحنه ای مواجه شدم که آشکارا نشان میده که یا ادمین بر قوانین مسلط نیست یا واقعا نه میخاد فرق قاعل بشه
  4. شما یه دلیل , استناد , قانون , جمله یا هرچی به من نشون بدید که نوشته باشه شما مجاز به stopevent/ به هر دلیل هستید
  5. این فرد میاد استاپ اونت میکنه مینویسه (GT For Ever) این یعنی چی؟؟  از این پس افراد بیان استاپ اونت کنن و از کلنشون تعریف کنن (AG For Ever) , (N1 For Ever) , (KF For Ever)
  6. وقتی هم دلیل کیک نشدنش رو میپرسم میگه به خودمون مربوطه  اما در صورتی که بقیه پلیر ها حتی یه کلمه رو جا بندازن کیک میکنید
  7. تو قوانین نوشته شده که استاپ اونت فقط اسم برنده رو باید بنویسید یا اگر احیانا برنده نداشت میزنید برنده هیچکس!! اقا غیر از اینه؟ من دارم دروغ میگم؟ تو قوانین اینو نوشتید دیگه!
نقل قول

استفاده از دستور stopevent/ با دلایل نامشخص و غیرمنطقی ممنوع می باشد (مجازات: Kick)

دیگه واقعا نمیدونم چی بگم خیلی جالبه برام

@ArSaCiA

• مدارک (فیلم یا عکس): 

1

2

لازم به ذکر میباشد که جناب Spicy ادمین اونت , بوده است.

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام. @samforush

در ۱ ساعت قبل، samforush گفته است:

در ضمن اوایل عرایضم , بنده با سوپروایزور حال حاضر سرور چندین بار بحث و جدال کردیم که فرقی بین پلیرا ها نزارید.

چه زمانی رو عرض میکنید؟ بحث و جدال ؟ من اسم اکانت شما رو تا به حال ندیدم و حتی شما رو نمیشناسم فرقی هم گذاشته نشده از بنده اگر شاکی هستید در تاپیکی دیگر همراه با مدارک کافی  اقدام فرمایید عزیز.

وقتی هم دلیل کیک نشدنش رو میپرسم میگه به خودمون مربوطه  اما در صورتی که بقیه پلیر ها حتی یه کلمه رو جا بندازن کیک میکنید

بله شکایت شما صحیح می باشد ادمین ها هم ربات نیستن امکان اشتباه دارن حتی اگر تازه به مقام ادمینی رسیده باشن این موضوع طبیعی هستش، شاید بنده هم مرتکب اشتباه شوم مهم این هستش که اشتباه رو پذیرا باشیم.

لازم به ذکر میباشد که جناب Spicy ادمین اونت , بوده است.

بله طبق لاگ ادمین، ایشان  ادمینه ایونت بودن.

شکایت شما از ایشان تایید گردید، موفق باشید.

* بسته شد *

• دوست دارم که 2
  • مرسی 2

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...