رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

thomas - بی دلیل 80fp

hosein700

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: hosein700.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Thomas.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: _

• توضیحات: ایشون بنده رو 80fp اخراج کرده بدون این که هیچ دلیل منطقی و شکایتی از بنده شده باشه حتی بنده رو با 80fp بدون میل خودم تحدید به استفاع میکنند بنده تمام پیام های ایشون و ساب لیدر و صحبت هارو به عنوان مدرک قرار میدم من حتی پیگیری هم کردم و بخش گزارش اعضا را هم چک کردم ولی شکایتی مبنی بر فحاشی از بنده نشده و مدرکی و شواهدی که نشون بده من به کسی توهین کرده باشم هم برای pv بنده ارسال نشده و عملا بنده بدون دلیل و بدون شکایت با 80fp کیک شدم که نهایت بی انصافی در حق یک نفر این نکته هم اضاف کنم که ایشون با بیان اینکه شکایتی که از بنده شده شکایت شخصی بوده قصد اخراج بنده داشتن و عملا هیچ شکایت و مدرکی مبنی بر اینکه من به کسی توهین کرده باشم نیست و برای pv بنده هم چیزی ارسال نشد و این اصلا دلیل نمیشه برای اخراج کسی وگرنه در بخش گزارش اعضا باید شکایت می شد 

لطفا مدارک و ucp بنده رو بررسی کنید با تشکر 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

1_ 1_imr.jpg

2_2_um7f.jpg

3_3_0xgn.jpg

4_4_o5xz.jpg

5_5_ppu2.jpg

6_6_yr6g.jpg

7_7_apje.jpg

8_8_ymks.jpg

9_9_tc3.jpg

10_10_ma6k.jpg

11_11_d5cy.jpg

12_12_y6d1.jpg

13_13_rzjm.jpg

14_14_y8q4.jpg

15_15_zudb.jpg

تصویر زیر هم مدرکی مبنی بر اینکه شکایتی از بنده اصلا نشده و در صفحه گزارش اعضا اخرین پیام برای لیدر قبلی است

hhh_vwgb.png

تصویر زیر هم مدرکی مبنی بر اینکه هیچ شکایت نامه ای برای pv بنده ارسال نشده ( اخرین پیام ارسالی برای بنده برای 2 روز قبل بوده)

mmm_ibxv.png

تصویرهای زیر هم مدرکی مبنی بر اینکه اقای thomas هیچ گونه فعالیتی در رابطه با acc شکایت از بنده نداشته 

jjj_q52d.png

lll_h8v1.png

• هاها 5
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @hosein700

شکایت شما رد شد.

شما به دلیل پخش محتوای نا مناسب روی میکروفون, از اقلیت اخراج شده اید.

+موفق باشید.

+بسته شد.

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

Reza.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...