رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ وانتد هنگام ورود به بازی ( اکثرا 3Wanted )

Ashi2

ارسال‌های توصیه شده

MrT_Bag.png

توضیح باگ : با سلام و درود خدمت مجموعه بزرگ ارساکیا

باگی در بازی مطرح است و به ان پرداخته نشده است و این باگ اینگونه است که قبل از اینکه از بازی خارج شوی هیچ اخطاری از طرف فکشن های پی دی و اف بی ای برایت ارسال نمیشه که مثلا وایسید بگردیمتون یا جهت تیکت دادن یا غیره ... ولی هنگامی که بازی را میبندی و ظرف مدتی بعد یا همان لحظه باز میکنی میبنی وانتد داری و اکثرا 3 وانتد برایمان فعال میشود.

این باگ در سرور های دیگر بازی جی تی ای بوده و هست ولی اکثر ان ها فیکس شده اند و همینگونه بود و با کمی تحقیق میشه متوجه شد این موضوع رو.

برای من طی کمتر از یک ماهی که دارم ارساکیا پلی میدم 2 بار این اتفاق افتاد و 2 بار هم برای رفقام پیش اومده.

سخته مدرک گرفتن از این باگ و فقط خود پلیر های بازی میتوانند این باگ رو پیدا کنند که در ادامه توضیح میدهم

روش برطرف کردن باگ : از انجایی که این باگ داعمی نیست و در طول ماه شاید 2 الی 3 بار رخ بده پس گرفتن مدرک از ان سخت است و فقط برطرف کردن این باگ دست لیدر فکشن های پلیس و اف بی ای است به این گونه که امروز این باگ برایم پیش امده و از اعضای فکشن خود درخواست اسکرین وانتد بگیرن و مشخص بشه که بنده بی توجهی کردم وانتد گرفتم یا باگ بازی است . راه دوری نمیرود یه درخواست اسکرین از وانتد دادن ساده میتونه این مشکل بزرگ رو رفع کنه 

این مشکل امروز حوالی ساعت 18-19-20 برایم پیش امده و بیهوده 3 وانتد گرفتم. نامم در بازی : MrT_Bag هست و تقاضا دارم از لیدر های عزیز و محترم فکشن های نامبرده که از اعضای فکشن خود درخواست مدرک کند و از ادمین های محترم بازی هم تقاضای همکاری دارم و مطمئنم که با این کار به مدرکی پی نمیبرند و مشخص میشود که این باگ بازی است .

لطفا بررسی شود با تشکر.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 ماه بعد...
  • مؤسس

با سلام.

تا به حال با همچین باگی مواجه نشدیم و معمولاً شما پیامی را نادیده می‌گیرید. در صورتی که این بار همچین مشکلی برای شما پیش آمد فایل chatlog.txt از پوشه Documents\San Andreas User Files\samp را ببنید و شاید در آنجا پیامی مشاهده کنید که دلیلش را توضیح دهد.

در صورتی که این واقعاً باگ باشد و کسی روش اتفاق این باگ را کشف کند 10,000 طلا دریافت می کند.

لینک به دیدگاه

من خودم شخصا ۲ ۳ سالی که پلی میدم به این باگ بر نخوردم ولی در دوره ی ادمینی ریپورت های زیادی برام میومد که اشتباه وانتد شدن یا اومدن توی بازی وانتد داشتن

به نظرم اگر در UCP گزارش وانتد ها رو بتونه شخص خودش و اعضای تیم هلپری و ادمینی ببینه بهتر میشه @ArSaCiA

• دوست دارم که 1

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...