رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Nate

AmiNPioneeR

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HajiGan.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Nate.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام و عرض ادب به خدمت تمامی کارکنان سرپرست و ناظران و مسئولین محترم
قوانین شکایت از اعضاء

اگر عضوی را در سرور دیدید که خلاف قوانین عمومی عمل می کند شما می توانید با استفاده از فرم و مدل زیر او را گزارش دهید.

گزارش مورد نظر باید یک تاپیک در همین فروم باشد و موضوع تاپیک باید به شکل رو به رو باشد: اسم طرف - نوع گزارش مثلا AliAssassiN - توهین

لطفاً از هرگونه توهین، بی احترامی، اسپم و موارد ممنوع خودداری نمایید!

مشکل پیش آمده :
بنده 2 بار محرومیت خوردم  3 روز // 5 روز | بعد داحل بخش اعضاء بنده شکایتی ندیدم و از ادمین ها پرسیدم که گفتن به ادمین بفرستن قبوله ولی تو قوانین شکایت اعضاء و تمامی قسمت ها دنبال این 
قوانین گشتم نبود که نوشته شده باشه که شکایت به ادمین داخل فروم به پیوی فرستاده بشه و اعلام شده فقط در شرایط خیلی خیلی محرمانه میشه مدارکات به ایشون فرستاده بشه ولی پست شکایت باشه و به مسئول محترم فرستاده بشه.

حالا از اینا بگذریم قسمت فروم مسئول محترم انتخاب شده توسط سوپروایزر عزیز گرامی چرا باید شخصی که هیچ مسئولیت انتخاب نشده بدون پست و مدارک بنده محرومیت شدم!!
درخواست مدارک و پست دارم و مواردی که مشاهده میکنید یکم جالب به نظر میاد ولی ادمین مورد نظرم هم پارتی بازی و عدم رعایت اصول قوانین عمل میکنند و کار رفیقاشون رو فورا راه میندازن.
بنده اعلام مدارکات با مشخصات شخص شکایت کننده تا برای تمامی کارکنان اثبات کنم که داخل استف پارتی بازی میشه.

ضمنن مسئولین محترم میتونید بررسی هم کنید چرا شکایت اول بنده طبق قوانین و طی روند خود را طی کرده ولی این دوتا نه!! 
اگر قوانینی هم موسس اعلام کردن که میشه داخل پیوی شکایت کرد اونم اعلام کنید تا این همه روند فروم و قوانین اجرا نشه و وقت تلف نشه.

• مدارک (فیلم یا عکس): 
1_7tq.jpeg
2_asja.jpeg
3_ule3.jpeg
4_q1j5.jpeg

در این قسمت مشاهده فرماید مسئولیت ایشون داخل فروم و گیم: (( بنده دوبار شکایت از کلن اینا داشتم که جفتش همون لحظه انجام شده حتی میوت ))

5_nguz.jpeg
6_nqqk.jpeg

1f451.png AmiNPioneeR 1f451.png
acigar.gif   همیشه حق کسی رو با حق دیگری جبران نکنacigar.gif

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/HajiGan.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمتِ شاکی محترم @HaJiGaN

ادمین @Nate 24 ساعت فرصت برای ارائه مدرک دارا خواهد بود.

در 6 ساعت قبل، HaJiGaN گفته است:

بنده 2 بار محرومیت خوردم  3 روز // 5 روز | بعد داحل بخش اعضاء بنده شکایتی ندیدم

قرار نیست حتما مدرک فحاشی رو داخل تاپیک شکایت اعضا قرار بدن، قانونی مبنی بر این موضوع وجود ندارد!

که داخل استف پارتی بازی میشه.

هم من هم علیرضا اگر چنین موضوعی را ببینیم به جِد برخورد خواهیم کرد!

اگر احساس میکنید چنین اتفاقی داخل تیم کارکنان رخ داده است، همراه با مدرک و اثبات دقیق اعلام بفرمایید تا رسیدگی شود!

میشه داخل پیوی شکایت کرد اونم اعلام کنید

ممانعتی وجود ندارد و اگر برای ادمینی چنین گزارشی ارسال شود میتواند بررسی نماید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

باسلام و خسته نباشید آقای احسان ادمین 5 محترم و مسئول سرپرست کارکنان

در 50 دقیقه قبل، Markeloff گفته است:

اگر احساس میکنید چنین اتفاقی داخل تیم کارکنان رخ داده است، همراه با مدرک و اثبات دقیق اعلام بفرمایید تا رسیدگی شود!

طبق احترامی که بهتون و تمامی ادمین های محترم قائلم ایشون مدارکات رو بدن نیازی نیس ثابت شه کاملا واضح دیده میشه.

در 50 دقیقه قبل، Markeloff گفته است:

قرار نیست حتما مدرک فحاشی رو داخل تاپیک شکایت اعضا قرار بدن، قانونی مبنی بر این موضوع وجود ندارد!

در 7 ساعت قبل، HaJiGaN گفته است:

خوب درست شما میگین که میشه -- بی احترامی نباشه آیا رنگ خون این کلن با تمامی بازیکنان فرق میکند که مال اینا درجا و مال بازیکن دیگه که کسیو نداره 24 ساعت الی 12 ساعت طول میکشه

در 49 دقیقه قبل، Markeloff گفته است:

ممانعتی وجود ندارد و اگر برای ادمینی چنین گزارشی ارسال شود میتواند بررسی نماید.

بنده با این حرف و کلمات قانع نیستم اگر قانونی برای این مورد گذاشته شده نقل و قول کنید اگر هم نیس ادمین مورد نظر مقصر هست | اگر هم شما اعلام میکنید هست به مسئولش هست نه برای مسئول دیگر / بنده هم شخص بسیار مهم هم نیستم که شکایتم داخل اعضاء نباشه

خوب پس خودتون که اینو اعلام میکنید بنده جوابتونو با دلیل قانع بگم : قوانین و موردی من تو این زمینه ندیدم اگر قانونی هست که موسس گذاشته بزارید بنده ببینم توجیه شم اگه هم نیست
پس طبق قوانین باید عمل بشه اگه اینطوری هم که شما میفرماید میتونن پی وی بفرستن پس اون وقت شکایت اعضا برای بازیکنای جدید و بازیکنانی که رفیق یا دوستی از مقامات ندارند؟

1f451.png AmiNPioneeR 1f451.png
acigar.gif   همیشه حق کسی رو با حق دیگری جبران نکنacigar.gif

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/HajiGan.png

لینک به دیدگاه

با سلام و درود خدمت شاکی محترم.

ممنون از شکایتی که از بنده کردید.

نیازی نیست مدارک رو برای شخص شخیص شما ارسال کنم، من مدارک رو برای سرپرستان ارسال کردم تا خودشون تشخیص بدهند

دفعه قبل میگفتید فحش ندادید، الان که فحاشی کردید دارید پایه قوانین رو وسط میکشید که شما قوانین رو درست نخوندید و دارید مقصر اصلی رو قوانین میدونید

با این حال مدارک ارسال شد و امیدوارم درس بزرگی شده باشه از این همه مجازاتی که شدید.

+ موفق باشید.

? You'Ve Never Had A FrienD Like Me

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

طیِ بررسی مدرک (هم فیلم هم ریکورد F3) فحاشی شما به وضوح واضح می باشد و محرومیت شما از سرور صحیح بوده است.

برای اَنگی که زدید که داخل استف ما پارتی بازی میکنیم، مدرکِ F3 و فایل agrec در همینجا ارسال خواهد شد تا بقیه افراد آنرا ببینند و قضاوت کنند.

شکایتِ شما رد شد.

فحاشی بازیکن HajiGan

+بسته شد.

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...