رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

انتقادات در show

CyberDyne

ارسال‌های توصیه شده

در 53 دقیقه قبل، iKamyar گفته است:

الان می خوای منو بیاری بالا؟ ?

اگر @ArSaCiA هم بیاد التماس بکنه من دیگه هیچ فعالیتی در این زمینه نمیکنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 41 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

اگر @ArSaCiA هم بیاد التماس بکنه من دیگه هیچ فعالیتی در این زمینه نمیکنم

سید اعتماد به سقف نداشته باش کلا 7 نفر تو شو بودن تاپیکم میزنی انتقاد بشه 

! ‌???? ??????? ????? ???? ???? 

.

.

.

.

Khata.png

لینک به دیدگاه

من ادم مهمی نیستم ادعایی هم ندارم، ولی شما یکم تاریخچه پلی من رو ببینید فعالیت هایی کردم که صد تا Special event میزاشتین پلیر ها رو راضی نمیکرد.

الان من یا دیگری فقط واسه پلیر ها داریم این چند دقیقه رو پلی میدیم هیچ چیزی خود ارساکیا نداره جذاب به نظر برسه. ادم میبینی تو پینتبال از این سکو به اون سکو بپره فقط واسه اینکه فلانی انلاین  هست خوشمیگذره بهش. یکی مثل @SajAli تنها انگیزه موندن ما اینان.

قبلا من میومدم ارساکیا کسی نمیشناختم ولی خود ارساکیا یه چیزی داشت منو جذب میکرد اونو دیگه نداره روند به کم تر شدن پلیر ها رفته.

من خودم یادمه میومدم تو Forum فیلم طنز میزاشتم، صادقانه بگم وقت خودم رو حروم میکردم 4 تا پلیر فقط بخنده لذت ببره چیزی هم گیرم نمیومد. ولی بازدید های فروم بیش از اندازه قسمت مطالب طنز بالا رفته بود. نه ادمینی چیزی گفته بود نه @ArSaCiA ولی همه راضی بودن. خوششون اومده بود.

یا میام یه ایونتی میزارم که تا حالا عقل جن نرسیده اصلا همچین چیزی با قوانین سمپ میشه گزاشت. حتی ادمین هایی که الان مسیول مسابقه هستن من بهتر بلدم یه مسابقه بزارم که تا Startjoins رو زدم 40 50 تا بیان. برید رضایت اینا از سابقه مسابقات من ببینید.

این همه حرف زدم که بگم اگر اینا به من حقیر و بدبختی که چیزی هم نمیخواستم بجای فحش و مسخره کردن من یه پست یا مقامی تو فروم یا سرور میدادن من بدون دستمز کاری میکردم که پلیر ها بمونن، چیزی که الان @ArSaCiA باید واسش خرج کنه یا به ادمین ها فشار بیاره این کارو بکنن.

الان من میخواستم Show بزارم برید از @Aone و @Asli بپرسید یه مقاله گنده نوشته بودم کلی سرگرمی برنامه ریزی و این حرفا

ولی هیچ همکاری از تیم کارکنان ندیدم. 

تنها همکاری که مثلا @Alireza میتونست بکنه این بود بیاد تو Show بشینه فقط، همینم انگار اصلا مهم نبود یه تایمی هست دارن شو میزارن. یه زمانی همه ادمین ها موظف بودن بیان رسیدگی کنن.

پیام اخرم اینه اگر همینطور پیش برید به Off میخورید اصلا من کم سطح هستم من رو حساب نکنید، ته این وضعیت شما ها Off شدنه.

در 17 دقیقه قبل، GerdBad گفته است:

سید اعتماد به سقف نداشته باش کلا 7 نفر تو شو بودن تاپیکم میزنی انتقاد بشه 

من هیچ اعتماد بنفسی ندارم، گلایه دارم. من 20 تا از دوستام گفتن میایم ولی کم کاری از بنده بود ساعتش نمیدونستن

با همه این وجود هیچ همکاری از تیم استف ندیدم مثل اینکه تیم استف فقط گلدش خوبه

لینک به دیدگاه

سید خو این حرف درد همه هست ولی تو دارنده سرور نیستی که @ArSaCiA مسئوله که نمیخواد رسیدگی کنه و از ما کاری بر نمیاد تا فردا بگو ولی شو قبلا بالای 50تا بیننده داشت امروز ساعت۱۸:۵۵اومدم شو دیدم 2 نفرن تهش شد 5 نفر بعد به ادمین @LiNمیگی میگه چرا ایونت استاپ بدم همینقدر ممبر بسه بحث منو تو نیست این حرف بحث همس

! ‌???? ??????? ????? ???? ???? 

.

.

.

.

Khata.png

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

پیام اخرم اینه اگر همینطور پیش برید به Off میخورید 

با همه این وجود هیچ همکاری از تیم استف ندیدم مثل اینکه تیم استف فقط گلدش خوبه

تازه فهمیدی؟?

ما مورد داشتیم اکانتی که نه سابقه فکشن داشت نه اسکیل لول 5 داشت کلا انگار اکانتی که تازه ریجستر کردی فقط لول 25 شو داشت اومد یهو لیدر مدیک شد , چرا؟! چون صداش از ما نازک تر بود یه عضوش از ما کمتر

حالا کاری به این مسائل ندارم ... شما سرور های Role Play Five m رو با آرساکیا در یک اندازه میگیری؟ اونجا یه روزمه از خودت میفرستی اگه قبول شدی ( که هر کسی رو قبول نمیکنن ) یه اشتراکی رو ماهیانه پرداخت میکنی بعد اجازه پلی میدن

خب طبیعتا اونا 100 قدم از سرور ما جلوتر هستن 

- اما کار ما تو آرساکیا چیه؟ یکی میاد کیل میکنه , یکی میاد بیمه میپرونه , یکی میاد کلاهبرداری میکنه , یکی فحش میده => چرا ؟! چون محدودیت سنی نداره

در کل خودتو اینجا درگیر نکن که چرا فلانی با پارتی لیدر شد من نشدم! دیفالت آرساکیا اینطوریه

حال : ما نوشته ایم خواه بخوان , خواه نخوان?️❤️

admin3.png   helper.png

NeverDie.png

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ZedBazii گفته است:

تازه فهمیدی؟?

ما مورد داشتیم اکانتی که نه سابقه فکشن داشت نه اسکیل لول 5 داشت کلا انگار اکانتی که تازه ریجستر کردی فقط لول 25 شو داشت اومد یهو لیدر مدیک شد , چرا؟! چون صداش از ما نازک تر بود یه عضوش از ما کمتر

حالا کاری به این مسائل ندارم ... شما سرور های Role Play Five m رو با آرساکیا در یک اندازه میگیری؟ اونجا یه روزمه از خودت میفرستی اگه قبول شدی ( که هر کسی رو قبول نمیکنن ) یه اشتراکی رو ماهیانه پرداخت میکنی بعد اجازه پلی میدن

خب طبیعتا اونا 100 قدم از سرور ما جلوتر هستن 

- اما کار ما تو آرساکیا چیه؟ یکی میاد کیل میکنه , یکی میاد بیمه میپرونه , یکی میاد کلاهبرداری میکنه , یکی فحش میده => چرا ؟! چون محدودیت سنی نداره

در کل خودتو اینجا درگیر نکن که چرا فلانی با پارتی لیدر شد من نشدم! دیفالت آرساکیا اینطوریه

حال : ما نوشته ایم خواه بخوان , خواه نخوان?️❤️

بدبختی اینه یکی مثل من جای دیگه ای ندارم، سیستم ندارم در واقع

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ZedBazii گفته است:

چون صداش از ما نازک تر بود یه عضوش از ما کمتر

تاریخچه اسمش هم ۱۳۸۴ داشت.

screenshot_(216)_-_copy_qrou.png

tercepin2.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Aliherfei گفته است:

تنها همکاری که مثلا @Alireza میتونست بکنه این بود بیاد تو Show بشینه فقط، همینم انگار اصلا مهم نبود یه تایمی هست دارن شو میزارن. یه زمانی همه ادمین ها موظف بودن بیان رسیدگی کنن.

عزیزم من سره کار بودم بخاطره کارم نمیتونم بیام تو اون تایمی که شما میزاری بدون هماهنگی بیام Show ادمینی که اکسپت میکنه باید تا پایان حضور داشته باشه نه سرپرست کارکنان موفق باشید.

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

@Aliherfei

به نظرم برای بالا بردن تعداد پلیرا باید یه سیستم جدید بیارن و از طرفی هم تبلیغات زیاد و جذاب که مخ بیننده رو بزنه

آپدیت میخواد مپری میخواد AGSAMP زیاااااااااااااد میخواد?

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Mahi گفته است:

@Aliherfei

به نظرم برای بالا بردن تعداد پلیرا باید یه سیستم جدید بیارن و از طرفی هم تبلیغات زیاد و جذاب که مخ بیننده رو بزنه

آپدیت میخواد مپری میخواد AGSAMP زیاااااااااااااد میخواد?

داداش تهرونو از طلا کنن هم باز حکومت دست اخونده 

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

سرورم سرور های 2 سال قبل ?

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

داش شرمنده من خواب افتادم?

جبران میشه 

@Aliherfei

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Rony گفته است:

یه سعیدم داشت?

تاریخچه اسم فرومش هم @LEA داشت

@ArSaCiA

به جای اینکه به سرور رسیدگی کنه فروم تیکه تیکه آپدیت میده والا ما که نمیدونستیم AGSAMP چیه

https://s4.uupload.ir/files/ag-sa-0522_xvd7.jpg

هعب?

♛ ??? ♛

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Asir.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Pirouzi.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Metadun.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/RedRooM.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۴/۱۰ در 06:26، Soldier گفته است:

داش شرمنده من خواب افتادم?

جبران میشه 

@Aliherfei

???

? The one who is the most gentle without all the ugliness?

●━─ᵀᴵᴿᴱᴰ ᴼᶠ ˢᴬᴰ ᴸᴬᵁᴳᴴᵀᴱᴿ ──⇆

sabber.png

‌‌

ویرایش شده توسط soldie
لینک به دیدگاه

صحیح

LuTi

LuTi.png

DeLoN

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۴/۱۰ در 02:17، Aliherfei گفته است:

این جمله ات خیلی خوب بود?

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...