رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه کردن ماشین Infernus به رنت ماشین SF

ارسال‌های توصیه شده

با سلام 

یه پیشنهاد دارم اونم اضافه کردن ماشین Infernus به رنت ماشین SF هستش وقتی بنز ادد شد داخل رنت ماشین LV اضافه کردید

قیمت Sbiz رنت ماشین SF دو برابر قیمت Sbiz رنت ماشین LV و LS هستش ولی ماشین های زیادی نداره تعدادش کمه اگر میشه حداقل Infernus اضافه کنید به Sbiz رنت ماشین SF تا هم پلیر ها لذت ببرن و هم کمبود ماشین های رنت Sbiz SF جبران شود.

@ArSaCiA

@ORTEGA @Nate @BuTleR @AnDriaS @Pace @LasTBrok @Olden @XSepehr @Feu @Nervure

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 دقیقه قبل، HandGod گفته است:

با سلام 

یه پیشنهاد دارم اونم اضافه کردن ماشین Infernus به رنت ماشین SF هستش وقتی بنز ادد شد داخل رنت ماشین LV اضافه کردید

قیمت Sbiz رنت ماشین SF دو برابر قیمت Sbiz رنت ماشین LV و LS هستش ولی ماشین های زیادی نداره تعدادش کمه اگر میشه حداقل Infernus اضافه کنید به Sbiz رنت ماشین SF تا هم پلیر ها لذت ببرن و هم کمبود ماشین های رنت Sbiz SF جبران شود.

@ArSaCiA

شرمنده بقیه دوستان را جا انداختم اسم Forum هاتون بلد نبودم فردا نیاید داخل سرور فحش بدید??

• هاها 1
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، HandGod گفته است:

شرمنده بقیه دوستان را جا انداختم اسم Forum هاتون بلد نبودم فردا نیاید داخل سرور فحش بدید??

به اندازه کافی بهت فحش دادم ?

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HandGod گفته است:

با سلام 

@ArSaCiA

پیشنهاده خوبیه تصمیم و صلاح دید با موسس سرور هست

ارادتمنده شما

@Feu

• دوست دارم که 1

ᵢ ₐₘ ₗₑₐᵣₙᵢₙg ₜₕₐₜ wₕₒ ᵢ ₐₘ ᵢₛ ₙₒₜ ₛₒ bₐd   

𝐀𝐥𝐢                                                                                                          

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

به اندازه کافی بهت فحش دادم ?

?

در 8 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

حالا اگه Infernus اضافه میشه Bullet, Turismo و دو سه تا ماشین دیگه هم باهاش اضافه بشه 

اره اینم پیشنهاد خوبیه

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

نظرم - هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، TheExpert گفته است:

نظر زیبایی بود

( - ) .

از شما نظر نخواستیم

Empratur.png

Shaah.png

WildSon.png

Nicolay.png

❖ـــــــــــــــــ❖ ❖ـــــــــــــــــ❖❖ـــــــــــــــــ❖ ❖ـــــــــــــــــ❖❖ـــــــــــــــــ❖                                          

ما دوستامونو از دست نمیدیم، فقط یاد میگیریم کیا واقعی ترنacigar.gif

لینک به دیدگاه

همه infernus دارن دیگه 

!𝑱𝒖𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆 𝒘𝒊𝒍𝒍 𝒑𝒓𝒆𝒗𝒂𝒊𝒍, 𝒚𝒐𝒖 𝒔𝒂𝒚? 𝑩𝒖𝒕 𝒐𝒇 𝒄𝒐𝒖𝒓𝒔𝒆 𝒊𝒕 𝒘𝒊𝒍𝒍! 𝑾𝒉𝒐𝒆𝒗𝒆𝒓 𝒘𝒊𝒏𝒔 𝒕𝒉𝒊𝒔 𝒘𝒂𝒓 𝒃𝒆𝒄𝒐𝒎𝒆𝒔 𝒋𝒖𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆

Dr.NiNjA.png

Dracul.png

Sohal.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
متاسفانه پیشنهاد شما رای کافی از طرف افراد تیم مدیریت پیشنهادات را دریافت نکرد.

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...