رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد شکایت | Alireza

Mohammadhadi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mohamadhadi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Alireza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام ایشون شکایت من رو رد کردند.با کمال احترام و عزتی که برای لیدر سینای عزیز و مسئول شکایات رضای عزیز و همینطور برادر Alireza قائلم که دوست من هم هستن اما مجبورم شکایتم رو پیگیری کنم. طبق محتوای شکایت مامور به من اخطار /MFrisk دادند و تاکید میکنم اخطار MFrisk دادن که این اخطار گفته بایستید و همکاری کنید من هم دقیقا ایستادم و تکان نخوردم. به من چه که ایشون پایینن من بالام. چرا من برم پایین ایشون اخطار داده ایشون بیاد بالا بگرده. مورد بعدی اینکه مامور به بنده رسیده و با تکرار های زیاد /MFrisk رو اسپم میکنه در حالی که بار سوم میتونه وانتد بده و این خودش نوعی سو استفاده هستش. واقعا درک نمیکنم چرا شکایتم رد شده! واقعا درک نمیکنم!

• مدارک (فیلم یا عکس): 

ویرایش شده توسط mohhamadhadi
  • هاها 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام @mohhamadhadi

این مورد رو به صورت شخصا پیگیری کردم و حتی یکبار با موسس مجموعه بررسی کردیم انجامش دادیم و مطمئن باشید شکایتی بی دلیل رد نخواهد شد و با هماهنگی های لازمه شکایت شما رد شده.

تاپیک تا پاسخ موسس باز خواهد ماند، و بابت گزارش و دریافت حق جنابعالی از شما قدردانیم.

موفق و پیروز باشید.

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1
  • هاها 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام.

ما فکر می کردیم این موارد دانش عمومی باشد اما متأسفانه اینگونه نیست و خدا را شکر در جمله ای که ارسال کردید نوشته شده که:

"بایستید و همکاری کنید"، متأسفانه شما فقط نصف اول جمله را انجام دادید و همکاری با نیروی FBI نکردید. شما در بلندایی ایستاده بودید که به راحتی امکان پریدن پایین داشتید تا مأمور در فاصله ای باشد که بتواند کار خود را انجام دهد و شما را Frisk/ کند در صورتی که مأمور با ماشین امکان بالا آمدن را نداشت اما شما با مأمور همکاری نکردید و طبق قوانین با اخطاری دیگر به دلیل عدم همکاری با پلیس Wanted دریافت کردید.

امیدواریم که توضیحات توانسته باشد که به متوجه شدن شما کمک کند.

به دلیل زنجیره ای از شکایات بی مورد 1 روز از بازی محروم شدید.

شکایت رد شد.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...