رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد شکایت | Universe

Mohammadhadi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mohamadhadi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Universe.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام ایشون شکایت من رو رد کردند.با کمال احترام و عزتی که برای لیدر قائلم که دوست من هم هستن اما مجبورم شکایتم رو پیگیری کنم. طبق محتوای شکایت مامور به من اخطار /MFrisk دادند و تاکید میکنم اخطار MFrisk دادن که این اخطار گفته بایستید و همکاری کنید من هم دقیقا ایستادم و تکان نخوردم. به من چه که ایشون پایینن من بالام. چرا من برم پایین ایشون اخطار داده ایشون بیاد بالا بگرده. مورد بعدی اینکه مامور به بنده رسیده و با تکرار های زیاد /MFrisk رو اسپم میکنه در حالی که بار سوم میتونه وانتد بده و این خودش نوعی سو استفاده هستش. واقعا درک نمیکنم چرا شکایتم رد شده! واقعا درک نمیکنم!

• مدارک (فیلم یا عکس): https://forum.arsacia.ir/topic/48-گزارش-اعضا/?do=findComment&comment=326375

ویرایش شده توسط mohhamadhadi
  • هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام ، توضیحات و مدارک برای @ORTEGA ارسال شد

• دوست دارم که 1

? ?ℕ ??? ℕ??? ?? 90'S ℍ?ℙ-ℍ?ℙ

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @mohhamadhadi

شکایت شما رد شد.

عملکرد لیدر مربوطه صحیح بوده است. شما بلافاصله بعد از دریافت اخطار میبایست با پلیس همکاری لازم را انجام میدادید.

در مورد شکایت دوم:  ارسال مکرر اخطار MFrisk/ توسط افسر هم از کلمه ی حداقل 3 بار در قوانین یاد شده:

نقل قول

تمامی اخطار ها باید حداقل 3 بار به بازیکن داده شده باشد. (مجازات: بار اول اخطار لفظی و در صورت تکرار FW)

+موفق باشید.

+بسته شد.

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

Reza.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...