رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

چرا لانچر اندروید منتشر نمی شود؟

SnMT

ارسال‌های توصیه شده

سلام. توی این موضوع قرار نیست پیشنهاد بدم.

فقط می خوام بدونم کی لانچر اندروید منتشر میشه؟ ۲ ساله که میگن میاد یک بار هم اومد سریع برداشتن.

یک ماه قبل عید پرسیدم هلپر گفت دیگه آخراشه تا عید میاد.

الان عید تموم شده ولی هنوز منتشر نشده، چندین بار از هلپر پرسیدم چی شد پس اکثراً گفتن نمی دونیم خبر ندادن بعضیا هم گفتن در مراحل پایانیه.

لطفاً اگر میشه یک اطلاع رسانی دقیق انجام بدید که این‌قدر مزاحم هلپر ها نشیم، که مجبور نشن به دروغ بگن به زودی ولی آخرش هم هیچ وقت نیاد.

حداقل اگر تاریخ دقیقی نداره لطفاً حدودی بگید توی چه مراحلی هست که بدونیم چی کار باید بکنیم.

جدیداً هم که آرساکیا با سمپ اندروید خیلی ناهماهنگی پیدا کرده و من در ۵ دقیقه ۱۰ بار کرش کردم!

ممنون از زحمات شما.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 9 ساعت قبل، SnMT گفته است:

سلام. توی این موضوع قرار نیست پیشنهاد بدم.

فقط می خوام بدونم کی لانچر اندروید منتشر میشه؟ ۲ ساله که میگن میاد یک بار هم اومد سریع برداشتن.

یک ماه قبل عید پرسیدم هلپر گفت دیگه آخراشه تا عید میاد.

الان عید تموم شده ولی هنوز منتشر نشده، چندین بار از هلپر پرسیدم چی شد پس اکثراً گفتن نمی دونیم خبر ندادن بعضیا هم گفتن در مراحل پایانیه.

لطفاً اگر میشه یک اطلاع رسانی دقیق انجام بدید که این‌قدر مزاحم هلپر ها نشیم، که مجبور نشن به دروغ بگن به زودی ولی آخرش هم هیچ وقت نیاد.

حداقل اگر تاریخ دقیقی نداره لطفاً حدودی بگید توی چه مراحلی هست که بدونیم چی کار باید بکنیم.

جدیداً هم که آرساکیا با سمپ اندروید خیلی ناهماهنگی پیدا کرده و من در ۵ دقیقه ۱۰ بار کرش کردم!

ممنون از زحمات شما.

حاجی ag.samp چیزی نیست که به سادگی آماده بشه باید تحمل و تامل کرد تا اید

و كلماٮ ٮاڡص مى ماٮٮد

GOVERNMENT#

A_SH_MAN.png

alirezash.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱/۱۳ در 14:56، ASHMAN گفته است:

حاجی ag.samp چیزی نیست که به سادگی آماده بشه باید تحمل و تامل کرد تا اید

دقیقا اگه اینقدر ما فشار بیاریم زود بیاد کلی مشکل می تواند داشته باشد اینجوری هم باز گیر میدیم میگیم چرا اینجوری فلانه به نظرم صبر کنیم تمام مشکلات بر طرف شود بهتره

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

دقیقا اگه اینقدر ما فشار بیاریم زود بیاد کلی مشکل می تواند داشته باشد اینجوری هم باز گیر میدیم میگیم چرا اینجوری فلانه به نظرم صبر کنیم تمام مشکلات بر طرف شود بهتره

با تشکر از شما

و كلماٮ ٮاڡص مى ماٮٮد

GOVERNMENT#

A_SH_MAN.png

alirezash.png

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

منتشر شده

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
در حال حاضر نیاز شما برطرف شده است

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...