رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

برگشت C-Shotgun

M16

برگشت C-Shotgun  

123 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. C-Shotgun برگرده یا نه؟

ارسال‌های توصیه شده

در 4 دقیقه قبل، Aone گفته است:

برای چی باید با استفاده از باگ گانری کنیم؟

اصلن برای این استفاده از باگ در قوانینم هستش که ممنوعه چون همه نمیتونن ازش استفاده کنن و برتری میده نسبت به دیگران.

فرض کنیم شخصی با C-Bug Shotgun مشغول کشت و کشتار پلیر ها در وار هستش و یک بازیکنی که تازه وارد دسته ی متوسط شده و با این مدل از ترفند ها آشنایی نداره، چه بلایی سرش میاد؟! و حتی در ایونت Boss هم نبوده که Buff داشته باشه.

اتفاقا خیلی خوب هم شد این باگ برداشته شد تا دیگه کسی با استفاده از Bug به اصطلاح (Gunner) نشه و همه با برابری یکسان مبارزه کنند.

موافقم بیشتر پلیر ها که گانریشون خیلی با C-Bug قوی بود از وقتی که برداشته شده عدالت پا برجا شده و کسی نمیتونه با Bug خودشو جلوه بده در گانری

! ‌???? ??????? ????? ???? ???? 

.

.

.

.

Khata.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 8 ساعت قبل، Ali گفته است:

بسیاری از بازیکنان درخواست بسته شدن C Shotgun و باقی تفنگ ها را داشتند، وگرنه من خودم شخصاً مخالف برداشتن این باگ بودم و به درخواست بازیکنان این باگ برطرف شده.

میدونم شما به درخواست بازیکنان این کار رو انجام دادید. اما الان در وار های دسته متوسط تنها تفنگ که ازش استفاده می کنند m4 هست و به خاطر همین برای من جذابیتش رو از دست داده ولی وقتی با Shotgun یک فرد رو می کشتم خیلی لذتش بیشتر بود. ?

اون موقع که shotgun بود ۱ به ۵ رو می‌تونستی بزنی بدون باف اما الان با m4 چنین کاری غیره ممکنه

ویرایش شده توسط Nigritude
  • دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Ali گفته است:

بسیاری از بازیکنان درخواست بسته شدن C Shotgun و باقی تفنگ ها را داشتند، وگرنه من خودم شخصاً مخالف برداشتن این باگ بودم و به درخواست بازیکنان این باگ برطرف شده.

به نظرم برای عادلانه شدن وار ها و ثابت شدن اسکیل ها باف رو ام بردار یا مثلا برای وار ها باف رو غیر قانونی کن اما بیرون از  وار بشه استفاده کرد اینجور کاملا عادلانه میشه

هر کی قبول داره لایک کنه

• دوست دارم که 1

DeltaBoy.png

❄️IM❄️

? Delta?Boy?

DeltaBoy.png

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Nigritude گفته است:

میدونم شما به درخواست بازیکنان این کار رو انجام دادید. اما الان در وار های دسته متوسط تنها تفنگ که ازش استفاده می کنند m4 هست و به خاطر همین برای من جذابیتش رو از دست داده ولی وقتی با Shotgun یک فرد رو می کشتم خیلی لذتش بیشتر بود. ?

اون موقع که shotgun بود ۱ به ۵ رو می‌تونستی بزنی بدون باف اما الان با m4 چنین کاری غیره ممکنه

یکی بزنی اون یکیش میاد تورو میزنه فشار میخوره ادم xD

Loverbuy.png

?

Iam King

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱/۱۲ در 22:00، Xline گفته است:

مگ سمپ هم شد گانری 

هنوز با ام فور داریم تو پینتبال سرسره بازی میکنیم بعدشم دوربین ایم اول شخص نیس

حق

• هاها 1

?
        ?ArAsh.png?       

Multi Account        

?[DeaDShoT.png]?
           سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فاکه....×                                                      
                                                                                                                                                                                                            ?                       

Pishro              ↻  ㅤㅤㅤ❚❚ㅤ ㅤ                

لینک به دیدگاه

دوستان به نظر من باگ C کلن یه مهارت هست نه برابری و نا برابری 

شما تو هر چیزی بار اول میری خب یه سری نکات اطلاعات نمیدونی بعدا میفهمی حالا میگین یکی بلد نیست یاد میگیره. بازم این عقیده منه 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱/۹ در 11:44، Nigritude گفته است:

با deagle و کامبت هم میشه فقط باید یکم کار کنید

در در ۱۴۰۱/۱/۲۵ در 01:03، Cretus گفته است:

c-shotgunبرگرده بهتره چون بدونc-shotgun فقط combat -m4 میزنن که متنوع نیست و علی به نظرم اسلوت دسته متوست رو 10 کن بجاش تو شهرهsf3تا دسته متوسط اضافه کن ممنون الان نظرسنجی که بالا زده :| @ArSaCiA

منی که با deagle زدم و score مثبت گرفتم: ?

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، iKamyar گفته است:

خیر

ولی خدایی هیچی بهتر از C-Shotgun نبود حیف

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، AmirTataloo گفته است:

ولی خدایی هیچی بهتر از C-Shotgun نبود حیف

اینجوری استفاده از گان های دیگر هم تنوع پیدا می کنه اونجا همش از شاتگان استفاده میشد 

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، iKamyar گفته است:

اینجوری استفاده از گان های دیگر هم تنوع پیدا می کنه اونجا همش از شاتگان استفاده میشد 

الان فقط یدونه کمبت شاتگان ام4 با دیگل دیگه چی هست؟؟؟ 

همشم با باف کیل میگیرن ولی C-shotgun زدن مهارت میخواست?

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ در 20:10، Nigritude گفته است:

@Ali سلام. به نظرم کاری رو انجام بده که پلیر ها دوست دارن و لذت میبرن. با تشکر

@ArSaCiA شمایی که میگی به درخواست زیادی از بازیکنان این باگ برداشته شد و خودتون مخالف بودید با برداشتنش

الان میبینی که درخواست بازیکنان سی شاتگان برگرده 

عمل کن به حرفت @ArSaCiA برشگردون

ویرایش شده توسط Zahr
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AmirTataloo گفته است:

الان فقط یدونه کمبت شاتگان ام4 با دیگل دیگه چی هست؟؟؟ 

همشم با باف کیل میگیرن ولی C-shotgun زدن مهارت میخواست?

من با deagle مثبت زدم فقط کمبت و m4 نیست که ??‍♂️

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

من با deagle مثبت زدم فقط کمبت و m4 نیست که ??‍♂️

اون هایی که کاپ هستن و سیستم نسبتا ضعیفی دارن و درکشون از اینکه سمپ یک بازی ایم بسیار در اشتباه اند

در اصل ما باید از باگ استفاده کنیم برا گانری 

کالاف دیوتی یا کانتر نیست برادر 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱/۹ در 02:56، Ali گفته است:

تعداد رای های مثبت بیشتر هست @ArSaCiA

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱/۲۶ در 14:02، iKamyar گفته است:

با deagle و کامبت هم میشه فقط باید یکم کار کنید

منی که با deagle زدم و score مثبت گرفتم: ?

افرین پاره کردی خودتو باو ول کن ناموسا تو دیگل زن?

ویرایش شده توسط Rothschild
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

@ArSaCiA من واقعا نمیدونم که علی چرا به حرف پلیر ها اهمیت نمیدی بخاطر همینه از پارسال پلیر ها نصف شده الان رای مثبت بیشتره ولی اهمیتی دیده نمیشه

لینک به دیدگاه

• مؤسس

دوستان عزیز حس می کنن زرنگ هستن و با اکانت های مولتی فروم میان رأی میدن و بعد کسی که تاپیک رو ارسال کرده رأی رو میبنده و پست میده "الان رأی های مثبت بیشتر هستند"

دوستان عزیز حتی اگر واقعاً هم رأی های مثبت بیشتر باشد که نیست مادامی که حداقل 30 الی 40% بازیکنان درخواست فیکس شدن یک باگ را داشته باشند آن باگ فیکس می شود و مادامی که حداقل 95% مجموعه رأی به بازگشت یک باگ که مخرب نباشد ندهند باگ باز نخواهد گشت.

از لحاظ ترجیحات بنده ترجیح خودم هم به بازگشت همچین باگی هست اما در یک مجموعه باید یاد بگیریم که به نظرات دیگران هم احترام بگذاریم.

• دوست دارم که 3
  • مرسی 4
  • هاها 1
  • چی چی 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...