رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از iarash

AmBerat

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Lord_Nimaa.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iArash.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: --

• توضیحات: با سلام و درود من از آقای mysticism شکایت کرده بودم و شکایت های من ۳ تا بود یعنی چی کمی نبود که ایشون داخل ۱۲ ساعت برسی کنن و بدون هیچ دلیلی ردش کنن یکیش این بود که Ali گفته بود fbi حق fbi رو ندارن تو event من و ایشون اومدن منو frisk کردن و ۲ من وانتت کیل نبودم و منو کیلل کردن و ۳ ایشون بهم اخطار میدن و من به جا وایسادم . وانتت میدن ایشون این شکایت هارو مثل کشک ردش کردن لطفاً خوب برسی شه و برای هر شکایتی که علکی ردش کرده جداگانه مجازات  بشن و افسر هم مجازات بشن و برای هر شکایتی که علکی رد شده هم لیدر و هم افسر جدا گانه برای هر شکایتی که رد شده جداگانه مجازات بشن و افسر هم مجازات بشن ممنون میشم 

• مدارک (فیلم یا عکس): همه ی مدارک هایه کامل و گفته های Ali و تمامیه مدارک ها تو گزارش اعضا از fbi هست لطفاً خوب برسی شه 

در 47 دقیقه قبل، AmBerat گفته است:

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iArash.png

• توضیحات: با سلام و درود من از آقای mysticism شکایت کرده بودم و شکایت های من ۳ تا بود یعنی چی کمی نبود که ایشون داخل ۱۲ ساعت برسی کنن و بدون هیچ دلیلی ردش کنن یکیش این بود که Ali گفته بود fbi حق fbi رو ندارن تو event من و ایشون اومدن منو frisk کردن و ۲ من وانتت کیل نبودم و منو کیلل کردن و ۳ ایشون بهم اخطار میدن و من به جا وایسادم . وانتت میدن ایشون این شکایت هارو مثل کشک ردش کردن لطفاً خوب برسی شه و برای هر شکایتی که علکی ردش کرده جداگانه مجازات  بشن و افسر هم مجازات بشن و برای هر شکایتی که علکی رد شده هم لیدر و هم افسر جدا گانه برای هر شکایتی که رد شده جداگانه مجازات بشن و افسر هم مجازات بشن ممنون میشم 

• مدارک (فیلم یا عکس): همه ی مدارک هایه کامل و گفته های Ali و تمامیه مدارک ها تو گزارش اعضا از fbi هست لطفاً خوب برسی شه 

از هر کدومشون درخواست مدارک دارم یکی یکی هم از لیدر هم از افسر و چرا وانتت داده و کیل کرده و frisk کرده و با چه مدرکی لیدری شکایت های منو رد کرده ممنون میشم 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 ساعت قبل، AmBerat گفته است:

از هر کدومشون درخواست مدارک دارم یکی یکی هم از لیدر هم از افسر و چرا وانتت داده و کیل کرده و frisk کرده و با چه مدرکی لیدری شکایت های منو رد کرده ممنون میشم 

با سلام خدمت شاکی محترم @AmBerat،

طبق مدارکی که ارسال کردند:

شکایت Frisk on event: در این مدارکی که ارسال کردند شما وانتد دراگ خوردید و هیچ اسلحه ای دیده نشده.

شکایت DM: مدارک ارسالی از طریق شما کامل نمیباشد و حتما باید برای DM فیلم تهیه شود در غیر این صورت شکایت رد خواهد شد.

شکایت وانتد Running: طبق مدارکی که ارسال کردند، شما بعد از 3 اخطار توسط فرد خاطی اقدام باز هم اقدام به فرار کردن کردید.

شکایت شما رد شد.

عملکرد لیدر مربوطه صحیح بوده.

توجه:

نقل قول

در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز محرومیت)

+ موفق باشید.

+ بسته شد.

? You'Ve Never Had A FrienD Like Me

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...